Női kézi BL: két gólt lőtt időn túli szabaddobásból a Krim játékosa – videó

2021.10.31. 11:11
Varagic 4 gólt szerzett a Vipers ellen (Fotó: rkkrim.com)
A Krim Ljubljana–Vipers Kristiansand (26–27) találkozón nem mindennapi jeleneteknek lehettek szemtanúi a nézők a női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörében. A hazaiak szlovén átlövője, Alja Varagic mind a két félidő végén időn túli szabaddobásból szerzett gólt.

Harminc percig úgy tűnt, megtáltosodott az edzőváltás után a Vipers elleni mérkőzésig mindössze egy győzelmet elérő Krim Ljubljana. Az első félidő végén a szlovén jobbátlövő, Alja Varagic bombázott a BL-címvédő kapujába, amivel hatgólosra nőtt a Krim előnye (16–10).

A második félidőben azonban a Vipers átrohant ellenfelén, és fordított. Varagic újabb időn túli szabaddobása csak az eredmény kozmetikázásra volt elég. A találkozót a Vipers nyerte meg 27–26-ra.