Női kézi BL: Ambros Martínék a végén buktak pontot

2018.10.13. 21:02
A női kézilabda Bajnokok Ligája A-csoportjának 2. fordulójában a norvég Larvik a kilencgólos Mari Kristine Molid vezérletével 23–22-re legyőzte a montenegrói Buducsnoszt Podgoricát, megszerezve első sikerét.

A korábbi győri tréner, Ambros Martín második meccse már nem alakult tökéletesen a Rosztov-Don kispadján, mert bár csapata 26–21-es hátrányból fordított, és még az utolsó másodpercekhez közeledve is vezetett, végül egy pontot szerzett a Brest vendégeként (29–29). A házigazdában a korábbi győri Ana Gros volt a legeredményesebb nyolc góljával, a vendégeknél a szintén korábbi ETO-játékos Anna Szeny 10-zel.

A győriek csoportjában a Thüringer HC hamar négygólos vezetésre tett szert a Krim Ljubljana vendégeként (0–4), de hiába vezetett még a 36. percben is (13–14), végül nagyon simán kikapott (27–20).