Szerdán a franciákkal találkozunk a negyeddöntőben (Fotó: AFP)

 

A szerdai negyeddöntőben, 20.30 órától az egy nappal többet pihenő, hatszoros aranyérmes Franciaország vár ránk. A francia–magyar mérkőzés továbbjutója az elődöntőben a Svédország–Katar meccs győztesével találkozik.

AZ EGYENES KIESÉSES SZAKASZ MENETRENDJE
DÖNTŐ (KAIRÓ)
1. 31. 17.30 A két elődöntő győztese
 
       
BRONZMÉRKŐZÉS (KAIRÓ)
1. 31. 14.30 A két elődöntő vesztese
 
       
ELŐDÖNTŐ (KAIRÓ)*
1. 29. 17.30 Dánia/Egyiptom–Spanyolország/Norvégia  
1. 29. 20.30 Svédország/Katar–Franciaország/Magyarország  
       
NEGYEDÖNTŐ
1. 27., 17.30 Kairó
Dánia–Egyiptom
 
1. 27., 20.30 Kairó Svédország–Katar  
1. 27., 20.30Új főváros
Spanyolország–Norvégia 
1. 27., 20.30Gíza
Franciaország–Magyarország 
* A meccsek sorrendje módosulhat a párosítások ismeretében

KÖZÉPDÖNTŐ

AZ I. CSOPORT VÉGEREDMÉNYE
   1. Spanyolország 5 4 1 162–134 +28  9  
   2. MAGYARORSZÁG 5 4 1 160–131 +29  8  
   3. Németország 5 2 1 2 153–122 +31  5  
   4. Lengyelország 5 2 1 2 138–119 +19  5  
   5. Brazília 5 1 1 3 136–139 –3  3  
   6. Uruguay 5 5 88–192 –104  0  
I. CSOPORT (ÚJ FŐVÁROS)
1. 21.15.30
Uruguay–Lengyelország16–30
1. 21.18.00
MAGYARORSZÁG–Brazília29–23
1. 21.20.30
Spanyolország–Németország32–28
1. 23.15.30
Uruguay–Spanyolország23–38
1. 23.18.00
Lengyelország–MAGYARORSZÁG26–30
1. 23.20.30
Németország–Brazília31–24
1. 25.15.30Brazília–Uruguay
37–17
1. 25.18.00Spanyolország–MAGYARORSZÁG36–28
1. 25.20.30
Lengyelország–Németország23–23
A II. CSOPORT VÉGEREDMÉNYE
   1. Dánia 5 5 169–116 +53  10  
   2. Katar 5 3 2 132–135 –3  6  
   3. Argentína 5 3 2 120–121 –1  6  
   4. Horvátország 5 2 1 2 128–132 –4  5  
   5. Japán 5 1 1 3 138–147 –9  3  
   6. Bahrein 5 5 107–143 –36  0  
II. CSOPORT (KAIRÓ)
1. 21.15.30
Japán–Argentína
24–28
1. 21.18.00
Horvátország–Bahrein28–18
1. 21.20.30
Dánia–Katar32–23
1. 23.15.30Katar–Bahrein28–23
1. 23.18.00Argentína–Horvátország23–19
1. 23.20.30
Japán–Dánia27–34
1. 25.15.30Bahrein–Japán25–29
1. 25.18.00Argentína–Katar25–26
1. 25. 20.30Dánia–Horvátország38–26
A III. CSOPORT VÉGEREDMÉNYE
   1. Franciaország55142–123+19 10  
   2. Norvégia541155–137+18 8  
   3. Portugália532135–132+3 6  
   4. Svájc523125–131–6 4  
   5. Izland514139–132+7 2  
   6. Algéria55116–157–41 0  
III. CSOPORT (BORG EL-ARAB)
1. 20.15.30
Svájc–Izland20–18
1. 20.18.00
Franciaország–Algéria29–26
1. 20.20.30
Portugália–Norvégia28–29
1. 22.15.30
Svájc–Portugália29–33
1. 22.18.00
Izland–Franciaország26–28
1. 22.20.30
Norvégia–Algéria36–23
1. 24.15.30
Algéria–Svájc24–27
1. 24.18.00
Izland–Norvégia33–35
1. 24.20.30
Portugália–Franciaország23–32
A IV. CSOPORT VÉGEREDMÉNYE
   1. Svédország532144–117+27 8  
   2. Egyiptom5311149–117+32 7  
   3. Szlovénia5221138–130+8 6  
   4. Orosz csapat
5212138–139–1 5  
   5. Fehéroroszország5122139–148–9 4  
   6. Észak-Macedónia55106–163–57 0  
IV. CSOPORT (KAIRÓ)
1. 20.15.30
Észak-Macedónia–Szlovénia21–31
1. 20.18.00
Orosz csapat–Egyiptom23–28
1. 20.20.00
Svédország–Fehéroroszország26–26
1. 22.15.30Észak-Macedónia–Orosz csapat20–32
1. 22.18.00
Egyiptom–Fehéroroszország35–26
1. 22.20.30
Szlovénia–Svédország28–28
1. 24.15.30
Fehéroroszország–Észak-Macedónia30–26
1. 24.18.00
Szlovénia–Egyiptom25–25
1. 24.20.30
Orosz csapat–Svédország20–34