Férfi kézilabda NB I: a Füred elleni sikerrel hangolt a BL-re a Veszprém

2011.02.16. 19:45
Az MKB Veszprém 37–29-es győzelmet aratott hazai pályán a Balatonfüred ellen a férfi kézilabda NB I-ben. Mocsai Lajos Bajnokok Ligája-mérkőzésre készülő együttese továbbra is hibátlan mérleggel vezeti a pontvadászatot.
BUDAPEST BANK-LIGA
19. FORDULÓ
MKB VESZPRÉM KC–BALATONFÜREDI KSE 37–29 (21–9)
Veszprém Aréna, 2800 néző. V: Ágnecz, Sipos
VESZPRÉM: FAZEKAS – Gulyás 5, VUJIN 8, CSÁSZÁR 4, VILOVSZKI 7, Terzic 3, Iváncsik G. 4. Cs: Liszkai (kapus), Laluska 1, Lusnyikov, Pérez 1, KORAZIJA 3 (1), Eklemovics 1, Nagy K. Edző: Mocsai Lajos
BALATONFÜRED: Szabó – Tombor 1, Kovács 1, Ivanov, Kis 1, SZÖLLŐSI 5, Pásztor 5. Cs: Szász (kapus), SANDRK 9 (2), Lelkes 1, Salamon, Dioris 2 (1), NÉMETH L. 4. Edző: Sótonyi László
Az eredmény alakulása. 10. p.: 6–1. 15. p.: 10–2. 20. p.: 14–4. 28. p.: 19–8. 36. p.: 23–15. 51. p.: 34–24
Kiállítások: 16, ill. 10 perc
Hétméteresek: 1/1, ill. 3/3
Mocsai Lajos: – Amíg türelmünk volt, megoldottuk, hogy ne kapjunk gólt, fordulás után kiszolgáltatottá tettük Liszkait, ezért csalódott vagyok a második félidei teljesítményünk miatt.
Sótonyi László: – Indiszponáltan játszottunk, képtelenek voltunk felvenni a bajnok ritmusát. Láthattuk, milyen a nemzetközi színvonal, Párizs előtt ez feltétlen hasznos információ volt.