Férfi kézilabda BL: nagyszerű hajrá után a PSG a bronzérmes

B. D. K.B. D. K.
2021.06.13. 16:46
A PSG szerezte meg a harmadik helyet (Fotó: Getty Images)
A férfi kézilabda Bajnokok Ligája bronzmérkőzésén a PSG 31–28-ra legyőzte a Nantes-ot.

A Nantes kezdte jobban a mérkőzést, de a PSG folyamatosan tapadt ellenfelére, 10–10 után sebességet váltott és ellépett, s a szünetben 17–13-as vezetésre tett szert.

A fordulás után a PSG sokáig tartotta 2–3 gólos vezetését, de az 52. percben a Nantes egyenlített (24–24). A párizsi csapat azonban a mérkőzés hajráját megnyomta, s magabiztos győzelmet aratott.

DÖNTŐ
Aalborg Handbold (dán)Barca (spanyol)23–36 (11–16)

ELŐDÖNTŐ

Barca (spanyol)–Nantes (francia) 31–26(15–13)
PSG Handball (francia)–Aalborg Handbold (dán) 33–35(15–13)

A VÉGEREDMÉNY
Bajnok: Barca (Aitor Arino, Luka Cindric, Jure Dolenec, Raúl Entrerríos, Ludovic Fabregas, Luís Frade, Aleix Gómez, Jordi González, Blaz Janc, Haniel Langaro, Domen Makuc, Dika Mem, Casper Mortensen, Kevin Möller, Timothey N'Guessan, Aron Pálmarsson, Artur Parera, Alex Pascual, Thiagus Petrus, Gonzalo Pérez de Vargas, Cédric Sorhaindo, Mamadou Soumare, edző: Xavier Pascual)