Férfi kézi NB I: komlói siker a veszprémi fiatalok ellen

B. A.B. A.
2020.11.15. 19:19
A Komló 30–28-ra legyőzte hazai pályán a Veszprémi KKFT-t a férfi kézilabda NB I vasárnapi mérkőzésén.

FÉRFI KÉZILABDA NB I
SPORT36 KOMLÓ–VESZPRÉMI KKFT 30–28 (15–13)
Komló, zárt kapuk mögött. V:
Bócz, Wiedemann
KOMLÓ: Granic – Szkokán 2, ZOBEC 6, TAKÁCS B. 3, Grünfelder 1, JERKOVIC 7, Csomor 1. Csere: DJURDJEVICS (kapus), Balázs S., Oláh T. 2, SZUNAJKO F. 3, Jóga 2, Vaskó 1, Hoffmann J. 1, Melnyicsuk 1. Edző: Kilvinger Bálint
VESZPRÉM: Miklós G. – Hári 3 (3), FAZEKAS G. 5, KRISTÓF 4, VAJDA H. 6, Tóth A. 1, SZMETÁN 3. Csere: Ágoston (kapus), Szeitl 2, Tóth P. 2, Tóth M., Bugyáki, Kovács Gy. 1, Füleki, Seregi 1. Edző: Tombor Csaba
Az eredmény alakulása: 6. perc. 1–3. 16. p.: 8–8. 38. p.: 20–16. 47. p.: 21–21. 56. p.: 26–25
Kiállítások: 12, ill. 8 perc
Hétméteresek: –, ill. 4/3
Kilvinger Bálint:
– Nagyon hiányoztak a szurkolóink, de végre meccset játszhattunk és győztünk. Mentálisan nagyon nehéz időszakon vagyunk túl, remélem, ez a siker lökést ad nekünk.
Tombor Csaba: – Örülök, hogy újra mérkőzést játszhattunk, most ez volt a legfontosabb.FÉRFI KÉZILABDA NB I

1. Veszprém 10 10 373–207 +166 20
2. Csurgó 8 4 1 3 214–212 +2 9
3. Szeged 4 4 133–97 +36 8
4. FTC 5 4 1 149–117 +32 8
5. Gyöngyös 5 3 2 139–138 +1 6
6. Tatabánya 4 2 1 1 103–99 +4 5
7. Budakalász 7 2 1 4 181–203 –22 5
8. Komló 4 2 2 109–108 +1 4