Férfi kézi NB I: büntetőkkel előnyben a Gyöngyös a Fradi ellen

2013.05.17. 20:29
Vendégsikerrel zárult a férfi kézilabda NB I ötödik helyéért zajló párharc első mérkőzése.

A Gyöngyös kiélezett csatában harcolt ki előnyt az FTC-PLER csapatával szemben a Lőrinci Csarnokban úgy, hogy döntetlennel ért véget a 60 perc, majd következtek a hétméteresek, melyekben a vendégcsapat 5-4-re bizonyult jobbnak.

FÉRFI KÉZILABDA NB I
AZ 5. HELYÉRT, 1. MÉRKŐZÉS
FTC PLER BUDAPEST–B. BRAUN GYÖNGYÖS KK 29–30 (12–13)
hetesek után
Lőrinci sportcsarnok, 350 néző. V: Andorka, Hucker
FTC: PAUL – VANCSICS 4 (1), Mazák 2,, Pavlovic 2 (1), Kocsi, LENDVAY 10 (6), PÁLOS 4. Cs: Székely (kapus), Szűcs 4 (1), Rév, Laurencz 2 (1), Auth 1, Mikita. Edző: Zsiga Gyula
GYÖNGYÖS: TAMÁSI – Szalafai 2 (1), Oláh 1, Sándor 3, FREY 5 (1), SZABÓ P. 7 (2), VARSANDÁN 6. Cs: Holló (kapus), GAZDAG 4 (1), Szőllősi, Debreczeni 2 (1). Edző: Nagy Károly
Az eredmény alakulása: 6. p.: 3–1. 10. p.: 6–3. 16. p.: 6–6. 23. p.: 7–11. 40. p.: 18–17. 47. p.: 19–21. 51. p.: 23–22
Kiállítások: 4, ill. 14 perc (kizárva Mazák 60. p., ill. Sándor 60. p.)
Hétméteresek: 12/10, ill. 7/6