Férfi kézi: David Davis reméli, hogy a Veszprém bejut a final fourba

P. V.P. V.
2022.04.07. 07:49
A Telekom Veszprém 31–31-es döntetlent játszott a Vardarral a férfi kézilabda Bajnokok Ligájában a negyeddöntőbe jutásért kiírt párharc visszavágóján. David Davis az első meccsen elszenvedett nyolcgólos vereség után ezzel az eredménnyel elégedett volt. Az NSO Tv-nek beszélt arról is, milyen volt visszatérni Veszprémbe.

„Jó volt visszatérni Veszprémbe, amin azt értem, hogy jó volt újra látni az ismerősöket, akikkel sok szép emlék köt össze. A hangulat, mint minden BL-meccsen, most is őrületes volt, mi pedig meg tudtuk ajándékozni a Szkopjéból minden idegenbeli meccsre velünk tartó szurkolóinkat egy jó teljesítménnyel” – mondta David Davis, aki videónkban arra is kitér, hogy reméli, a Veszprém bejut a final fourba.

FÉRFI KÉZILABDABAJNOKOK LIGÁJA
A NEGYEDDÖNTŐBE JUTÁSÉRT, VISSZAVÁGÓ

TELEKOM VESZPRÉM–RK VARDAR 31–31 (18–13)
Veszprém, 5000
néző.V:Kurtagic, Wetterwick (svédek)
VESZPRÉM:Corrales – Marguc 1, JAHJA 7, MAHÉ 4 (2), Blagotinsek 1, Nenadics 4 (1), Strlek 3.Csere: Cupara (kapus), Sipos 1, NILSSON 5, Maqueda 1, Lukács 1, Lékai 1, Ligetvári 1, Ilics Z. 1.Edző:Momir Ilics
VARDAR:Tomovszki – Djukics 2, CUNI MORALES 6, TOTO 4, Diallo, Taleszki 4, Gyibirov 1 (1).Csere:GOGOV (kapus), K. NYOKAS 5, O. Nyokas 3, Dodics 2, Czuwara 2, Sztoilov 2, Gadza, Georgievszki.Edző:David Davis
Az eredmény alakulása.8. perc: 4–2. 15. p.: 7–6. 18. p.: 11–7. 24. p.: 14–10. 28. p.: 17–11. 34. p.: 22–17. 43. p.: 25–20. 47. p.: 25–23. 54. p.: 28–26. 58. p.: 29–29
Kiállítások:10, ill. 8 perc
Hétméteresek: 5/3, ill. 2/1

Továbbjutott:aVeszprém,61–53-as összesítéssel