Férfi kézi BL: a Veszprém klasszisa szenzációs gólt szerzett – videó

2021.09.17. 10:52
Petar Nenadics egy 360 fokos pörgést követően bombázott a PSG hálójába a BL-meccsen (Fotó: Török Attila)
Mint ismert, a Telekom Veszprém négygólos hátrányból fordítva 34–31-re legyőzte a PSG-t a férfi kézilabda Bajnokok Ligája B-csoportjának 1. fordulójában. A mérkőzésen a bakonyiak szerb klasszisa, Petar Nenadics is megcsillogtatta a tudását, amikor egy rá jellemző mozdulattal – 24–22-es párizsi vezetésnél –, 360 fokos forgást követően bombázott a hálóba.

FÉRFI KÉZILABDA BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ
B-CSOPORT

TELEKOM VESZPRÉM–PSG (francia) 34–31 (13–17)
Veszprém, 4600 néző. V:
Gubica, Milosevic (horvátok).
VESZPRÉM: CORRALES – Gasper Marguc 3, J. OMAR 10 (1), LÉKAI 4, Blagotinsek, Sipos, STRLEK 8 (1). Csere: Cupara (kapus), A. Nilsson 2, LIGETVÁRI 3, Mahé 1, Maqueda, NENADICS 3, Manaszkov, Lukács P., Ilic Z. Edző: Momir Ilics
PSG: Gérard – Solé, Remili 3, N. Karabatic 2, L. KARABATIC 5, M. HANSEN 7 (4), Keita 1. Csere: GENTY (kapus), Kounkoud 2, Syprzak 4, Grébille 1, Ntanzi, Prandi 2, STEINS 2, Kristopans 2, H. Toft Hansen. Edző: Raul González
Az eredmény alakulása. 7. perc: 4–6. 14. p.: 8–8. 22. p.: 12–11. 27. p.: 12–15. 42. p.: 20–23. 49. p.: 24–26. 55. p.: 30–28.
Kiállítások: 10, ill. 6 perc.
Hétméteresek: 5/2, ill. 5/4
Momir Ilics:
– Nagyon örülök a győzelemnek, főleg a második félidőben mutatott játéknak és küzdőszellemnek. Az első félidő utolsó tíz percével nem vagyok elégedett, nem ment a csapatnak, sok lerohanásos gólt kaptunk. Köszönöm a támogatást a szurkolóinknak!
Raul González: – Jól kezdtünk, de a második játékrészben egyre többet hibáztunk. Sokat voltunk emberhátrányban, a hazaiak pedig az utolsó tizenöt percben elkapták a fonalat.