Paksi FC
Giro: sprintbefutós Merlier-siker, Valter és Dina azonos idővel

Vasárnap a Stupinigi és Novara közötti 179 kilométeres szakasz várt a mezőnyre.

Giro: Ganna nyerte a nyitányt, Valter a 95., Dina a 151.

A 24 éves olasz időfutam-világbajnok 10 másodperc előnnyel nyerte meg az első szakaszt.

Kerékpár: indul a Giro két magyarral – nagy álmukat teljesítik

Valter Attila és Dina Márton gyerekkori jó barátként vág neki a háromhetes olasz körversenynek.

A két kerék bája – megjelent a Bringázás 2021

Interjúk, tippek, tanácsok, sztorik és érdekességek 84 oldalon a kerékpározás szerelmeseinek.

Tour de Hongrie: Megközelíthetetlen sztárcsapatok

Ebben az évben Siófokon lesz a „Nagy rajt”, minden eddiginél erősebb mezőny érkezik. (x)

Kerékpár: fedett fapálya épül még az idén Kőbányán

A főváros X. kerületébe tervezett velodrom Magyarország első ilyen létesítménye lesz.

Egy kerékpáros közösség, amelyhez öröm tartozni / Kerékpáros közösséget épített egy autógyártó

A Škoda szoros együttműködése a kerékpáros világgal jóval több, mint pusztán szponzoráció. (x)

Kerékpár: először két magyar a Girón, Valter után Dina indulását is bejelentették!

Az EOLO-Kometa színeiben kerekező Dina Márton a harmadik magyar, aki rajthoz állhat Grand Touron.

Giro d’Italia: Valter Attila másodszor is indul – hivatalos

Valter tavaly – még a CCC színeiben – összetettben a 27. helyen zárt, legjobb szakaszeredménye pedig egy 9. hely volt.

Giro d'Italia: a verseny történetének második legfiatalabb kerekeseként indul Ponomar

A procyclingstats szaklap szerint hasonlóan fiatal kerékpáros legutóbb 1930-ban indult.

Tour de Hongrie: Nagy közösségi esemény lesz – Szita

Kaposvár polgármestere az újranyitás egyik első nagy közösségi élményének nevezte a Tour de Hongrie-t.

Tour de Hongrie: tizenhárom magyar az idei mezőnyben

Indul olyan versenyző is, aki már viselte a Tour de France összetett éllovasának járó sárga trikót.

Tour de Hongrie: újabb topcsapattal bővült a mezőny

A németek érkezésével a 42. magyar körversenyen nyolc World Team szerepel.

Pályakerékpár: novemberben rajtol a Bajnokok Ligája

A sportág nemzetközi szövetsége kedden ismertette az új sorozatot, amely megreformálja a szakág versenynaptárát.

Csupasport: legyőzhetetlennek vélik a repülő hollandot

Tősgyökeres bringás családból származik, vérében van a kerékpározás.

Kerékpár: Dumoulin a Tour de France-ra sem tér még vissza

A Giro d'Italia 2017-es bajnoka januárban jelentette be, hogy pihenésre van szüksége.

Kerékpár: Tadej Pogacar nyerte a Liége–Bastogne–Liége-t

A második helyen Julian Alaphilippe zárt, míg a dobogó harmadik fokára David Gaudu állhatott fel.

Kerékpár: Thibaut Pinot-nak fájdalmai vannak – nem indul a Girón

„Értelmetlenül szenvednék, nem lennék abban a helyzetben, hogy segítségére legyek a csapatomnak.”

Kerékpár: magyar 2. hely az alpesi viadal hegyi pontversenyében

Az összetettet a brit Simon Yates nyerte meg, mögötte a spanyol Pello Bilbao végzett.

Kerékpár: Dina átvette a hegyi trikót az alpesi körversenyen!

Először fordul elő, hogy egy Pro kategóriájú versenyen magyar kerekes vezessen a legjobb hegyimenőknél.

Kerékpár: 30 nap eltiltást kapott a Vini Zabu doppingolás miatt

Az olasz istálló a május 12-én rajtoló magyar körversenyen tér vissza.

Giro d'Italia: dopping miatt nem indul az olasz Vini Zabu

A csapat szabadkártyáját a Pelikán Jánost is foglalkoztató Androni Giocattoli-Sidermec kapja meg.

Csupasport: bringaverseny a tizenhét kilométeres emelkedőn

A különleges terep miatt is nehéznek ígérkezik az országúti kerékpárosok hegyi bajnoksága, amelyet április 18-án, vasárnap rendeznek meg a Mátrában Parád és Kékestető között.

Giro d'Italia: csuklótörés miatt veszélybe került Nibali indulása

A 36 éves olasz versenyző edzés közben szenvedett balesetet – műtétre is szüksége lesz.

Kerékpár: szövődmények miatt pihenőre kényszerül a magyar bajnok

„Mint kiderült, a koronavírus-fertőzés jócskán megrongálta a szívemet, így további kényszerpihenőre száműztek.”

Tour de Hongrie: ezúttal is indul a legerősebb szlovén csapat

Akontinentális istálló az elmúlt két évben is ott volt a mezőnyben – igaz, azóta jelentősen átalakult.

Kerékpár: Vas Kata Blanka is World Tour-szerződést kapott

Vas Kata Blanka személyében – Peák Barnabás és Valter Attila után – immár a harmadik magyar kerékpáros szerződött a világelitet jelentő World Tour-sorozatban szereplő országúti csapathoz – számolt be róla a Magyar Távirati Iroda.

Kerékpár: Lance Armstrongot „motordoppinggal” vádolják

Többen is állítják, a hét Tour de France-győzelmétől megfosztott bringás csak EPO-val nem érhette el eredményeit.

Kerékpár: három év után nyert ismét szakaszt Cavendish – videó

Jasper Philipsent és André Greipelt megelőzve diadalmaskodott a mezőnyhajrában.

Kerékpár: a Giro és az olimpia lesz az év két fénypontja Elia Viviani számára

A tavalyi évet győzelem nélkül zárta a Cofidis 32 esztendős olasz kerékpárosa.

Tour de Hongrie: visszatér a belga Bingoal Pauwels Sauces WB

A belga csapat idén feledtetné a nem túl szerencsés bemutatkozását.

Kerékpár: Asgreen nyerte meg a flandriai hajrát – videó

A 28 éves dán bajnok meglepetésre lehajrázta a címvédő Mathieu van der Poelt.

Tour de Hongrie: Peter Sagan csapata is nevezett

A BORA-hansgrohe is indul a májusi Tour de Hongrie országúti kerékpáros körversenyen.

Kerékpár: Harcba mertem szállni a rutinos klasszisokkal is – Valter

A visszafogott kezdés után már a pluszedzőtábort tervezte, aztán megszerezte első world tour dobogóját.

Csupasport: címvédésre készül Tokióban Connor Fields

Nyolc, jóformán egyforma képességű bringás teker, mint az őrült.

Tour de Hongrie: 20 helyett 22 csapat áll rajthoz

A vártnál jóval nagyobb az érdeklődés, a szervezők emiatt „szintugrásra” készülnek.

Kerékpár: veszélyben a Vini Zabu TdH-indulása doppingvétség miatt

Az olasz csapatnál 12 hónapon belül a második versenyző bukott meg doppingvizsgálaton.

Videó: verseny közben hányt a bringás, majd csodásan reagált

„Hibáztam, mert túl sokat ettem a verseny alatt, és nem bírta a gyomrom.”

Kerékpár: Valter Attila harmadik a Katalán körverseny záró szakaszán

A brit Adam Yates nyerte meg a verseny 100. kiírását, a magyar bringás összetettben a 38. helyen zárt.

Katalán körverseny: Sagan dominált a sprinthajrában

Valter Attila két helyet előrelépett az összetett rangsorban a záró szakasz előtt.

Kerékpár: Valter 8. lett a Katalán körverseny ötödik szakaszán

A magyar sportoló négy és fél óra tekerés után sem fáradt el, és újabb bravúros eredményt ért el.

Tour de France: Bilbaóból rajtol a 2023-as verseny

1992 után visszatér Baszkföldre a Tour: akkor San Sebastiánból indult a mezőny.

Kerékpár: Valter lassan a top 50-ben a Katalán körversenyen

A remek formában tekerő Esteban Chaves nagy győzelmet aratott a kemény negyedik szakaszon.

Tour de Hongrie: újabb Pro Team csapat a mezőnyben

A Vini Zabu is indul a májusi Tour de Hongrie országúti kerékpáros körversenyen.

Kerékpár: másfél év után nyert újra Rohan Dennis

Valter Attila a 33. helyen zárt a katalán körverseny keddi szakaszán.