Összes hírünk
Kiemelt híreink
A bringakirály Szekeres Béla szerződéscafatot sem kapott Párizsban

A motorvezetéses versenyben a legjobb külföldiekkel is felvette a versenyt. Talán éppen ez volt a baj…

Terepkerékpár: Vas Kata Blanka 4. a vk-sorozat nyitányán

A Táborban rendezett viadalon az 51 fős felnőttmezőnyben érte el pályafutása eddigi legelőkelőbb vk-eredményét.

Kerékpár: Alex Dowsett koronavírusos, elmarad a világcsúcsdöntési kísérlete

„Rendkívül csalódott vagyok, hogy a kísérletet nem végezhetem el a tervezettek alapján.”

A „csömöri havasokból” a Stelvio-hágóig – Valter Attila a legjobbak között

„Kicsit még saját magamnak is gyorsan veszem a lépcsőfokokat, kettesével-hármasával.”

Pályakerékpáros Eb: Csengői 18. lett az 1 km-es időfutamban

A viadal legelőkelőbb magyar helyezéseit a két 10. helyet elkönyvelő Lovassy Krisztián szállította.

Pályakerékpáros Eb: Lovassy Krisztián a pontversenyben is 10.

A 32 esztendős magyar kerekes az utolsó, dupla pontot érő hajrában második lett.

Videó: kaktuszba esett a biciklis, brutálisan nézett ki utána

Egyenesen a kaktuszba rohant az argentin kerékpáros, a kórházban kötött ki végül.

Kerékpár: „A számat sem volt kedvem kinyitni” – így néz ki a Girón a fáradtság

Valter Attila: Azt a fájdalmat, amit az elején még elviseltem, a végére fejben elég nehéz volt feldolgozni.

Pályakerékpáros Eb: Lovassy Krisztián tizedik omniumban

Négy részhajrában szerzett pontot, majd a dupla pontot érő hajrát is elvitte a magyar bringás.

Pályakerékpáros Eb: Lovassy Krisztián 11. scratchben

Lovassy 2017-ben Berlinben ezüstérmet nyert a kontinensviadalon, és ezúttal húszfős mezőnyben bizonyíthatott.

Kerékpár: 9 hónapra eltiltották a horrorbukást okozó bringást

Fabio Jakobsen az összes fogát elvesztette, arcának minden csontja eltört, és napokig mesterséges kómában ápolták.

Kerékpár: távozik a dél-afrikai NTT-istállótól Bjarne Riis

A Tour de France 1996-os dán győztese január 8-án vette át az első afrikai World Tour-szintű csapat irányítását.

Kerékpár: Dináék csapattársa lesz a 2018-as Tour de Hongrie győztese

Manuel Belotti a Dina Mártont és Fetter Eriket is foglalkoztató EOLO-Kometa csapatához igazolt.

Vuelta: Roglic megvédte címét, Ackermann nyerte a madridi sprintet

Az összetett második helyén Richard Carapaz, harmadikként pedig Hugh Carthy zárt.

Terepkerékpár: Vas Kata Blanka U23-as Eb-ezüstérmes

A 22 fős mezőnyben Vasé volt a legjobb köridő a 2.9 kilométeres pályán.

Vuelta: Roglic a címvédés kapujában, Gaudué a szakasz

A verseny vasárnap a Hipódromo de la Zarzuela és Madrid közötti szakasszal ér véget.

Vuelta: Cort nyerte meg a sprintet, Roglic növelte előnyét

Az EF dán bringása pályafutása harmadik szakaszgyőzelmét aratta a spanyol körön.

Vuelta: Philipsen sprintsikere, nem változott az összetett élcsoportja

A 22 éves belga pályafutása első etapgyőzelmét ünnepelhette háromhetes körversenyen.

Vuelta: Wellens második szakaszsikerét érte el, Roglic előnye változatlan

A belga kerékpáros az utolsó balkanyarban a belső íven tudott maradni, így ért első helyen célba.

Vuelta: Roglic az időfutam megnyerésével visszavette a piros trikót

A táv jelentős részén sík terep, a záró szakaszon viszont 30 százalékos emelkedő is várt a kerékpárosokra.

Vuelta: minden koronavírusteszt negatív, jöhet az időfutam

Az ellenőrzés során 528 csapattagtól és 153 főnyi kísérőszemélyzettől vettek mintát.

Csupasport: a terepkerékpáros Vas Kata Blanka Belgiumban is bizonyított

A magyar hölgy az elitmezőny előkelő tizedik helyén végzett a szombaton megrendezett Koppenbergcrosson.

Tour de France: bemutatták a 2021-es verseny útvonalát

A 108. francia körverseny a korábban bejelentetteknek megfelelően Brestből rajtol.

Vuelta: Carthy nyert az Anglirun, Carapaz visszavette a piros trikót

Az ecuadori 10 másodperc előnnyel vette át a piros trikót a címvédő Primoz Roglictól.

Kerékpár: versenyzői rémálmok – a tíz legcombosabb emelkedő

A részletes összeállítás a három nagy körverseny legelképesztőbb hegyeit mutatja be.

Vuelta: az öthegyes szakaszon sem ingott meg a címvédő

Az 1708 méteren fekvő célba vezető kaptatót a francia David Gaudu bírta a legjobban.

Vuelta: Primoz Roglic visszavette a piros trikót

A címvédő szlovén emelkedős sprintbefutóban nyerte meg a tizedik szakaszt.

Vuelta: Bennettet megbüntették, Ackermann nyerte a szakaszt

Összetettben változatlanul az ecuadori Richard Carapaz áll az élen.

Kerékpár: A „csömöri havasokból” a Stelvióig – Valter Attila

„Most már tudom, két részre kell osztani az eddigi pályafutásomat: van ez a Giro, és van a minden más kategória.”

Vuelta: Roglic hegyi befutót nyert, csökkent Carapaz előnye

A címvédő 13 mp-re csökkentette hátrányát az összetett elsőségét megtartó ecuadori mögött.

Vuelta: „Így nincs értelme” – Dumoulin visszalépett

A Jumbo-Visma istálló versenyzőjét több sérülés hátráltatta az utóbbi időben.

Vuelta: Woods sikere szökésből, Carapazé maradt a piros trikó

Az összetett esélyesek együtt érkeztek meg a főmezőnnyel 56 másodperc lemaradással, így az élcsoport nem változik.

Giro d'Italia: folynak a tárgyalások a 2021-es vagy 2022-es magyarországi rajtról

Az eredeti tervek alapján tavasszal került volna sor a Giro első három szakaszára hazánkban, ám a járvány ezt nem tette lehetővé.

Giro: Motivál, ha nagy nevek szakadnak le – Valter Attila

„Az új korosztály itt van és uralomra tör” – Vincenzo Nibali szerint generációváltás zajlik.

Giro: az igazgató szerint jövőre a teljes verseny Olaszországban lesz

„Ha a koronavírus problémákat fog okozni, az túl bonyolulttá tenne egy külföldi rajtot.”

Örömbringa – Kohán Gergely jegyzete

NS-VÉLEMÉNY. Visszahelyezve Magyarországot a kerékpársport világtérképére.

Vuelta: Izagirre szökésből nyert szakaszt, Carapaz élre állt

A címvédő Primoz Roglic a záró emelkedőn támadások sora után leszakadt.

Giro: Geoghegan Hart nyerte a viadalt, Valter 27. összetettben

A 22 éves magyar versenyző élete első háromhetesén érte el a kiváló eredményt.

Vuelta: Wellens nyert szökésből, az éllovas a negyedik lett

A belga versenyző előnye négy másodperc volt • Összesítettben továbbra is Roglic vezet.

Giro d'Italia: Valter a kilencedik, holtverseny az összetett élén

A magyar kerékpáros az eddigi legjobb teljesítményét nyújtotta a kerékpáros-körversenyen.

Giro: Valter Attila csapata nyerte meg a „lefelezett” szakaszt

Eredetileg 258 kilométer várt a kerékpárosokra, de csak 124.5 km maradt belőle.

Vuelta: Bennett mindenkit lehajrázott, övé a 4. szakasz

Az összetett esélyesek a mezőnnyel értek célba, így Roglic változatlan előnnyel áll az élen.

Kerékpár: csapatot vált a Giro szerdai szakaszgyőztese

A hegyimenő örül, hogy a mezőny történelmi csapatainak egyikéhez igazolhat.

Giro d'Italia: felfüggesztették az egyik olasz kerékpárost

A Vini Zabu olasz kerekesének két doppingvizsgálata „normálistól eltérő” eredményt hozott.

Vuelta: vasárnap nem megy át a mezőny Franciaországba

A szervezők nem kapták meg az engedélyt, így kimarad a legendás Tourmalet-hegy.