Giro d'Italia: Abruzzo tartomány ad otthont a Nagy Rajtnak

A 106. Giro nyitánya május 6-án a Fossacesia Marinából induló 18.4 kilométeres egyéni időfutam lesz.

Kerékpár: Pogacarék megadták a motivációt Valternek a vb-n

A magyar kerékpározó Peter Sagant és Wout van Aertot is támadhatta.

Kerékpár: rányitottak Froome-ra egy kocsiajtót, megsérült a könyöke

A négyszeres Tour-győztes a bringások védelme érdekében kiszálláskor a holland módszert javasolja az autósoknak.

Kerékpár: megbüntették Van der Poelt a szállodai balhéért

Három évre kitiltották Ausztráliából, és pénzbüntetést szabtak ki a holland bringásra a világbajnokságon.

Kerékpáros-vb: Evenepoel nyerte a mezőnyversenyt, Valter 23.

A nagy esélyes Van der Poel a rendőrségen töltötte az éjszakát – rajthoz állt, de hamar kiszállt.

Kerékpár: amerikai csapatnál folytatja Peák Barnabás

A 23 éves magyar bringás a Tour de Hongrie-n második helyezett lett 2017-ben.

Kerékpáros-vb: kazah siker az U23-asoknál, Fetter Erik a 12. lett

Az Eolo-Kometa magyar bringása remek teljesítményt nyújtott a fiatalok mezőnyversenyében.

Kerékpár: Franciaországban lesz a 2027-es vb

Ez lesz a második olyan világbajnokság, ahol az összes szakág szerepel.

Kerékpáros-vb: Jobb vagyok és nyugodt – Valter Attila

A 24 esztendős magyar bajnok bringás szombaton érkezett meg a wollongongi vb helyszínére.

Kerékpár: Wout van Aert 2026-ig marad a Jumbo-Vismánál

Az egyik legsokoldalúbb országúti versenyző két évvel hosszabbított Valter Attila csapatával.

Kerékpáros-vb: svájci arany, holland dráma a vegyescsapat-időfutamon – videó

A mindhárom nagy női körversenyt idén megnyerő holland Annemiek van Vleuten furcsán bukott a rajt után.

Országúti kerékpáros vb: norvég és holland győzelem az időfutamon

A nőknél Ellen van Dijk megvédte címét és triplázott, a férfiaknál meglepetésre Tobias Foss nyert.

Kerékpár: csúszhat Filippo Ganna világcsúcskísérlete

Az olasz bringás épp az egyik legnagyobb egynapos viadal napjára tervezte a rekorddöntést.

Kerékpár: Hindley hazautazhat a világbajnokságra

Az idei Giro d'Italia győztese meggyógyult a koronavírusból, hétfőn indulhat Ausztráliába.

Kerékpár: „Ahogy Forrest Gump mondta – Eléggé elfáradtam, és azt hiszem, most hazamegyek”

Bejelentette visszavonulását a 2020-as Tour harmadikja, Richie Porte.

Minden szempontból történelmi volt az idei Grand Tour-szezon

Magyarországról tekintve a Giro, nemzetközi összehasonlításban a Tour magaslik ki a 2022-es sorból.

Kerékpár: házkutatás és letartóztatások a Jumbo-Visma körül

Ez hatással lehet Valter Attila új csapatának jövőjére is.

Kerékpáros-vb: bukása ellenére is utazhat a címvédő

Alaphilippe még április végén, a Liege-Bastogne-Liege klasszikus egynapos viadalon tömegbukásba keveredett.

Vuelta: Evenepoel pályafutása első háromhetesét nyerte meg

A hollandiai Nagy Rajtnak Utrechtben 182-en vágtak neki, Madridba három hét elteltével 134 kerékpáros érkezett meg.

Kerékpár: Fetter Erik második lett a dél-bohémiai versenyen

Fetter az U23-as mezőnyversenyben indul majd a hónap végén az ausztráliai világbajnokságon.

Női Vuelta: történelmi tripla Van Vleutentől, Vas a 28. helyen zárt

A mezőnyhajrát Vas Blanka vezette fel, az utolsó kilométeren belül is a csapatáért dolgozott.

Női Vuelta: Vas 61., Persico nyerte a leghosszabb szakaszt

Az etapgyőzelmet az olasz Silvia Persico szerezte meg, megelőzve Vas csapattársát.

Kerékpár: európai szintű kerékpárosközpontot adtak át Balatonfüreden

A Kisfaludy stranddal szemben lévő telken a munkálatok 2021 szeptemberében kezdődtek el.

Vuelta: Evenepoel a végső siker kapujában, Carapaz triplázott

Az ecuadori Richard Carapaz harmadik szakaszsikerét aratta.

Női Vuelta: Vas Kata Blanka a 43., Brown nyerte a szakaszt

Összetettben a holland Annemiek van Vleuten közel kétperces előnnyel vezet.

Vuelta: Pedersen harmadszor ünnepelhetett

Az összetettben a belga Remco Evenepoel változatlan előnnyel őrzi az első helyét.

Női Vuelta: Van Vleuten átvette a vezetést, Vas a 22. lett

A holland Annemiek van Vleuten nagy fölénnyel nyerte a női spanyol kerékpáros kör 2. szakaszát.

Vuelta: Evenepoel szakaszgyőzelemmel tett nagy lépést a végső siker felé

Az etap elején történt nagy bukásban megsérült és feladta a versenyt a pöttyös trikós Jay Vine.

Női Vuelta: Vas csapata 4. lett a csapatidőfutamban

Vas Blanka társaival a negyedik helyen végzett a női Vuelta országúti kerékpáros-körversenyt megnyitó szerdai csapatidőfutamon – írta az MTI.

Vuelta: szakaszgyőzelmével Urán elit társaságba került

Az összetettben az élen nincs változás, Remco Evenepoel és Enric Mas együtt értek be öt perc hátránnyal.

Vuelta: nem folytatja a versenyt a címvédő Roglic

A szlovén kerékpáros kedden, közvetlenül a cél előtt esett el és sérült meg.

Vuelta: kiderült, mennyire sérült meg nagy bukásában Roglic

A spanyol kör háromszoros győztese csak szerda reggel dönti el, folytatja-e a versenyt.

Vuelta: őrült hajrá után Pedersené a szakasz, Roglic bukott a sprintben

Egy teljesen unalmas etap utolsó kilométerei elképesztően fordulatosra sikerültek...

Kerékpár: Dér Zsolt szerint a visszalépések javítják a magyarok esélyeit a vb-n

Az ausztráliai országúti világbajnokságon Valter Attiláért és Fetter Erikért szoríthatunk.

Vuelta: Evenepoel előnye csökkent, Arensmané a királyetap

Négyezer méter feletti szintkülönbséget és három kategorizált emelkedőt kellett leküzdeni.

Vuelta: csökkent a megrogyó Evenepoel előnye, Carapaz második etapsikere

Másodikként López, harmadikként Roglic ért célba, aki az időjóváírással együtt 52 másodpercet faragott hátrányából.

Vuelta: Pedersen zöld trikóban nyert emelkedős sprintbefutót

Az összetett esélyesek a mezőnnyel értek célba, Evenepoel változatlan előnnyel őrzi a piros trikót.

Kerékpár: Nem akartam feláldozni a cyclocrossidényemet – Vas

Vas Kata Blanka szerint tavaly minden összejött neki a vb-n.

Vuelta: Carapaznak összejött a szakaszgyőzelem

Az éllovas Evenepoel bukott, de Roglic így sem tudott faragni a hátrányából.

Vuelta: Groves nyerte meg a tengerparti sprintbefutót

A szakaszgyőzelemért nem sprinteltek az összetett favoritjai, így nyerni tudott az ausztrál kerékpáros.

Vuelta: Yates koronavírusos, feladta a versenyt

A spanyol kör 2018-as győztese a koronavírus 15. „áldozata” az idei Vueltán.

Kerékpár: Valter Attila Hollandiáig jutott a csömöri garázstól

Országúti kerékpárosunk profi karrierjének negyedik klubja lesz a Jumbo-Visma 2023-tól.

Kerékpár: Vas Blanka kihagyja a szeptemberi világbajnokságot

A vb-4. bringás inkább a női spanyol körversenyen indul, majd a cyclocrossidényre koncentrál.

Vuelta: Evenepoel nyerte meg az időfutamot, és növelte előnyét

A belga a spanyol kör történelmének harmadik leggyorsabb időfutamát teljesítette.