Vaduz
1 - 3
Újpest
Kajak-kenu: hat magyar érem a maratoni Eb záró napján

Kövér és Horváth a kenu párosok között, a kajakosoknál a Csay, Czellai kettős nyert.

Maratoni kajak-kenu Eb: három magyar győzelem a felnőtteknél

Az ifjúságiak versenyében a férfi kajakosoknál Sellyei Csanád győzött, Kolozsvári Brúnó 2. lett.

Kajak-kenu: újabb hét magyar érem a maratoni Eb-n

Az U23-asoknál női kajakos Fekete Dorina, a junioroknál a Lugosi Gergely, Juhász István kenus páros nyert.

Kajak-kenu: öt magyar érem a maratoni Eb első napján

A rövid körös versenyben Kisbán Zsófia első lett a kenu egyesek versenyében.

Evezd le keresztbe! – Pár nap múlva rajtol a Red Bull Balaton-átevezés

Július 10-én, szombaton tartják a nyár egyik legnagyobb szabású szabadidősport-eseményét. (x)

Kajak-kenu: négy magyar érem szombaton az ifjúsági és U23-as Eb-n

Kurucz Levente és Decsi Dorina aranyérmet szerzett az ifjúsági korosztályban, míg Rendessy Eszter az U23-asok között lett első.

Kajak-kenu: Ijesztő, ami történt, fel kell még dolgoznom – Medveczky Erika

Ötévnyi stabil teljesítmény után az olimpiai válogatót elrontotta a Budapesti Honvéd nyolcszoros világbajnoka.

Az én olimpiám: akinek Kolonics György fogta a kezét

Az úszómesteri munkával és a fűnyírással is felhagyott Kiss Tamás, hogy méltó búcsút vehessen példaképétől.

Téged is várunk a Hazai Vizeken!

A szabadidős vízisport népszerűsége az elmúlt években folyamatosan nő. (x)

Tokió 2020: új összetételű kajak négyest ígér a kapitány

„Bizonytalanra nem alapozhatunk” – Hüttner Csaba mérlegeli az összeállítási változatokat.

Kajak-kenu Eb: aranyérmes Bodonyi Dóra és Noé Bálint is 5000 méteren

A poznani Európa-bajnokság utolsó délutánján sem maradtunk magyar sikerek nélkül.

Kajak-kenu Eb: Tótka Sándor és a női kajaknégyes is aranyérmes

Kozák Danuta 500 méteren 2. lett • 200-on a Balla, Takács kenus, és a Lucz, Kiss Blanka kajakos duó is érmes.

Kajak-kenu Eb: magyar érmesek a paradöntőkben

Kiss Péter Pál megvédte címét a KL1-es kategóriában, Suba Róbert pedig bronzérmet szerzett.

Kajak-kenu Eb: aranyérmes a Kozák, Bodonyi duó, Gazsó és Kopasz is

A Balla Virág, Takács Kincső kenus duó bronzérmet szerzett 500 méteren Poznanban.

Kajak-kenu Eb: B-döntős 500 méteren a férfi kajak kettes

A legjobb kilenc közé kerüléshez az első háromban kellett volna célba érniük a magyaroknak.

Kajak-kenu Eb: a Csipes, Medveczky páros és Kopasz aranyérmes

Balla Virág és a Noé Bálint, Gál Péter, Dombvári Bence, Kulifai kajak négyes második lett.

Kajak-kenu Eb: remek magyar kezdés 500 méteren

Hat magyar hajó szállt vízre Poznanban, s közülük négy egyből döntőbe jutott.

Kajak-kenu Eb: 3+2 magyar egység döntős 1000 méteren

A kontinensviadal nyitónapján Gazsó Alida Dóra és Kopasz Bálint megnyerték előfutamukat.

Kajak-kenu Eb: Kozák nem indul négyesben, Varga Ádám a párosra koncentrál

A csapat több lépcsőben, kedden és szerdán utazik ki a lengyelországi Poznanba.

Kajak-kenu: meglepő győztes született férfi K–2-ben

Női K–1 200 méteren az Európa-bajnok Lucz Dóra rajt-cél győzelmet aratva diadalmaskodott.

Kajak-kenu: Kopasz Bálint kikapott a királyszámban

De nem kizárt, hogy legyőzőjével, Varga Ádámmal együtt állhatnak rajthoz Tokióban K–1 1000 méteren.

Kajak-kenu válogató: Kozák nyert 500-on, Csipes a második

A hétvége egyik legjobban várt küzdelmét már a vasárnapig tartó viadal nyitó napján lebonyolították.

Kajak-kenu: új csónakházat adtak át Dunavarsányban

A dunavarsányi helyszínen az elmúlt évtizedekben generációk nőttek fel.

Kajak-kenu: Szinte mindent ennek a sportágnak köszönhetek – Zala György

„Mára valahogy a futballtól és az FTC-től is eltávolodtam, megváltozott a légkör, s ez engem már nem vonz.”

Kajak-kenu: Bodonyinak nem sikerült a kvótaszerzés, 17 magyar indulási jog

Hat-hat férfi és női kajakosunk, három női és két férfi kenusunk lehet ott Tokióban.

Kajak-kenu világkvalifikáció: Bodonyi döntős C–1 ezer méteren

A finálét pénteken rendezik, és csak az első helyezett szerez tokiói olimpiai kvótát.

Kajak-kenu vk: kettős magyar siker férfi kajakban

A hazai válogatott négy arany-, nyolc ezüst- és három bronzéremmel zárta a szegedi vk-versenyt.

Kajak-kenu vk: öt érem, egy arany a vasárnap délelőtti döntőkben

Női C–2 500 méteren Balla Virág és Takács Kincső duója tokiói indulónak érezheti magát.

Kajak-kenu vk: két újabb döntős magyar hajó

Férfi K–4 500 méteren a két hazai egység közül egyiknek sem sikerült bejutnia a legjobbak mezőnyébe.

Kajak-kenu vk: három újabb magyar paralimpiai kvóta

Kiss Erik KL3-ban és Pulai Erika KL1-ben nyolcadik lett, Rozbora András pedig megnyerte a B-döntőt KL2-ben.

Kajak-kenu vk: hat magyar érem, közte két arany a szombati döntőkben

Az első döntős napon 11 finálé szerepelt a programban, ezek közül nyolcban volt magyar hajó.

Kajak-kenu vk: újabb négy magyar egység a döntőben

A szombati versenynapon 11 döntőt rendeznek, ezek közül nyolcban lesz magyar hajó.

Kajak-kenu vk: Kopasz Bálint dupla győzelemmel a döntőben

A Graboplast Győri VSE kajakosa az egyedüli magyar lesz a fináléban.

Kajak-kenu vk: bemelegített a mezőny Szegeden

A magyar indulók többnyire éltek a lehetőséggel, ahol egyből döntőbe lehetett jutni.

Tokió 2020: magyar kvóta szlalom kajak-kenuban

Az ICF kiosztotta a még rendelkezésre álló kvótákat, s ezekből a magyaroknak is jutott.

Kajak-kenu: férfi egységeink három kvótát szereztek Tokióba Szegeden

Béke Kornél, Varga Ádám kajak kettes nyert, az Adolf Balázs, Fejes Dániel páros második lett saját számában.

Kajak-kenu pótkvalifikáció: Bodonyi nem szerzett kvótát

A diósgyőri sportoló az 5. lett a csütörtöki döntőben, de csak az első hely ért indulási jogot.

Kajak-kenu pótkvalifikáció: Csizmadia Kolos és a kenupáros is a döntőben

A Béke Kornél, Varga Ádám kajakduó magabiztosan nyerte a középfutamot, így szintén a fináléba jutott.

Kajak-kenu: itt a magyar keret a szegedi pótkvalifikációs világkupára

A válogatott az eddig megszerezhető 18 kvótából már 14-et begyűjtött a tokiói játékokra.

Kajak-kenu: nem szereztek kvótát a magyarok a szlalom Eb-n

Potocny Marcelt ketten megelőzték az olimpiai részvételért zajló különcsatában.

Maratoni kajak-kenu ob: címvédések születtek a párosszámokban

A verseny minden számának első két helyezettje utazhat a júliusi, moszkvai Európa-bajnokságra.

Kajak-kenu: Úgy éreztem, nem vagyok annyira lassú – Douchev-Janics

A háromszoros olimpiai bajnok előre nem akart beszélni a visszatéréséről, nem tudta, mire lesz képes.

Maratoni kajak-kenu ob: két címvédés a kajakosoknál

A mostani verseny egyben válogató is a júliusi, moszkvai Európa-bajnokságra.

Szlalom kajak-kenu Eb: nincs magyar középfutamos kenuban

Magyarország még soha nem indulhatott szlalom kajak-kenuban az olimpiákon.

Szlalom kajak-kenu Eb: egy magyar a középfutamban kajakban

A második körben, vigaszágon Potocny Marcel az ötödik legjobb időt evezte, ezzel továbbjutott.