-->
Összes hírünk
Kiemelt híreink
Kajak-kenu: a 75 éve született Séra Miklós mesteredzőre emlékeztek

Gyulay Zsolt: Elképesztő módon tudta motiválni a versenyzőket, az a nevelési módszer pedig, ami őt jellemezte, ma rettentően hiányzik.

Kajak-kenu: Lucz Anna kétszáz méteren megállíthatatlan

Az újpesti sportoló egyesben és párosban is simán nyert a legrövidebb távon.

Kajak-kenu: „élete legrosszabb formájában” győzött Hajdu és Fekete

Kiss Blanka és Lucz Anna Szolnokon is nyert, ami vb- és Eb-indulást ér a párosnak.

Kajak-kenu: öt magyar érem a korosztályos Eb-ről

Három számban is a magyarok diadalmaskodtak a belgrádi kontinensviadalon.

Kajak-kenu: Nagy Biankának tetszett a szembeszél a győztes futamon

Kopasz Bálint és Adolf Balázs magabiztosan nyert a saját számában a válogatón.

Kajak-kenu, válogató: a Kuli, Csizmadia, Varga, Nádas négyes nyert K–4 500 méteren

A csapatokat a mostani, második válogató után állítja össze Hüttner Csaba szövetségi kapitány.

Kajak-kenu: Sári Nándor nevét vette fel a kanizsai klub vízitelepe

A mesteredző dolgozott Kovács Katalinnal, Janics Natasával, Kozák Danutával, Szabó Gabriellával és Kucsera Gáborral is.

Megemlékezés: Gödön sétányt neveztek el Kolonics Györgyről

A névadót a kétszeres olimpiai bajnok kenus születésének 50. évfordulója alkalmából rendezték.

Kajak-kenu: Nem vagyok olimpikon üzemmódban – Tótka

A 200 méteres távon ötkarikás aranyérmes sportoló még lábadozik a koronavírus után.

Sportrádió: A 2006-os vb hangolt minket össze – Kozmann Kolonicsról

Egyórás műsorral emlékezett meg az 50 éve született Kolonics Györgyről a Sportrádió.

Népsport: Kolonics György álmában is győzött

Ötven éve született a 2008-ban elhunyt kenuslegenda.

Kajak-kenu: Bragato Giada jött, látott, és amiben csak elindult, győzött

Véget ért a Szegeden rendezett, idei első világbajnoki válogató.

Kajak-kenu: fiatal duó bontja meg Balla és Takács uralmát

Egy héten belül harmadszor bizonyult jobbnak a Nagy, Bragato kettős.

Kajak-kenu: Kopasz Bálint leiskolázta a mezőnyt

Az idei első vb-válogatóversenyen, Szegeden Adolf Balázs is érvényesítette a papírformát.

Kajak-kenu: Hüttner Csaba szerint összességében eredményes volt a vk-szereplés

„Az volt a célunk, hogy felmérjük a terepet a nemzetközi mezőny és az új olimpiai számok tekintetében.”

Kajak-kenu vk: Adolf Balázs bronzérmes

A vk-t záró ötezer méteres döntők előtt a mieink küldöttsége egy ezüst- és két bronzérmet szerzett.

Kajak-kenu vk: két magyar érem szombat délelőtt

A férfi kenu egyesek 200 méteres távján Korisánszky Dávidnál csak Henrikas Zustautas volt gyorsabb.

Maratoni kajak-kenu ob: címvédések párosban

A kajakosoknál Őry ezúttal Borossal diadalmaskodott, a nőknél pedig ismét a Csay, Czéllai-Vörös duó ért be először a célba.

Maratoni kajak-kenu ob: Noé Bálint utazhat a Világjátékokra

A hétvégi, győri verseny alapvetően a július végi, silkeborgi Európa-bajnokság válogatója.

Kajak-kenu: A racicei vk-verseny csak az első lépés a hosszú úton – Hüttner

A szövetségi kapitány szerint a síkvízi szakág hétvégi szezonrajtján nem a jó helyezések elérése a legfontosabb.

Kajak-kenu: könyökműtéten esett át Kozák Danuta

A hatszoros olimpiai bajnok ott akar lenni a 2024-es párizsi nyári játékokon.

Kajak-kenu: módszertani központ támogatja a felkészülést

Szükséges életre hívni egy ilyen intézményt, hogy Magyarország ne maradjon le az élmezőnytől.

Kajak-kenu: a szakmai stáb tekintetében is megerősödött a Kovács-akadémia

„Nagyon felemelő és lelkesítő, hogy immár százhetven sportoló jövőjéért tehetek, de egyben érzem ennek a felelősségét.”

Kajak-kenu: visszavonult a kétszeres olimpiai érmes

Vincent-Lapointe tavaly Tokióban a női kenu egyesek 200 méteres versenyében ezüst-, kettesben pedig bronzérmes lett.

Kajak-kenu: Kopasz Bálint Sevillában edzőtáborozik, kipróbálta a párost Tótkával

„Annyira nincs még meg bennem a versenyláz, mint mondjuk tavaly, de különben sem vagyok izgulós típus.”

Kajak-kenu: Ukrajna helyett Csehországban lesz az idei sárkányhajó-vb

Erről a Kajak-Kenu Szövetség számolt be kedden; a viadal szeptember 3-án veszi kezdetét.

Kajak-kenu: Kozák Danuta nem indul az idei versenyeken

A hatszoros olimpiai bajnok nem áll le az edzésekkel, de ki kell gyógyulnia a könyöksérüléséből.

Kajak-kenu: visszavonult a kétszeres olimpiai bajnok Fazekas-Zur Krisztina

„Szerettem volna még ezt az évet végigcsinálni, de már nem fér bele.”

Kajak-kenu: visszavonult az oroszok olimpiai bajnoka

Djacsenko legnagyobb sikerét a 2012-es londoni olimpián aratta, ahol férfi kajak kettesben, 200 méteren aranyérmet nyert.

Kajak-kenu: egy műtéten már túl van a zebrán elütött Eb-ezüstérmes

Mindkét lábszára eltört, és megrepedt a jobb térde – további beavatkozásra vár.

Kajak-kenu: Weisz Róbert az európai szövetségben kapott feladatot

A para szakág technikai delegáltjának választotta meg az Európai Kajak-Kenu Szövetség (ECA) Weisz Róbertet. A korábbi magyar para szövetségi kapitány feladata lesz egyebek mellett a nemzetközi versenyek zökkenőmentes lebonyolításának és a sportolók megfelelő körülményeinek biztosítása.

Kajak-kenu: hazatért Csepelre a Kolonics, a Sportlegenda emlékkiállítás

Gyulay Zsolt: A mai napig nehéz megemészteni a veszteséget, ami akkor ért bennünket.

Kajak-kenu: Medveczky Erika a Ferencvárosban folytatja

A 33 éves kajakozó nyolc világbajnoki aranyérmet nyert.

Kajak-kenu: megérdemelt marhahúsleves – Czigány Kinga 50 éves

1992-ben, 20 esztendősen Kőbán Ritával, Dónusz Évával és Mészáros Erikával nyert olimpiát.

Kajak-kenu: tokiói olimpiai bajnokunk gyermeket vár

Bodonyi Dóra arany- és bronzéremmel tért haza a legutóbbi olimpiáról.

Kajak-kenu: Kozák arany érdemérmet kapott, Kiszli örökös bajnok lett

Kedden négy új név került fel a szövetség márványtábláira és díjazták 2021 legjobbjait.

Az Év Sportolója Gála: Tíz éve úgy éreztem, semmi keresnivalóm itt – Csipes

„Akkor nem nekem kellett volna hazavinnem a díjat, most viszont büszke vagyok arra, amit elértem.”

Kajak-kenu: „Jövőre már a kutyát sem érdekli, hogy olimpiai bajnok lettem”

Tótka Sándor úgy érezte magát a célba érkezé után, mintha az egyetemi pontokat várta volna.

Kajak-kenu: Kopasz Bálint január elején tér vissza

Az olimpiai bajnoknak volt ideje kikapcsolódni, megpróbált „átlagos” életet élni.

Kajak-kenu: háromszoros Európa-bajnokkal erősítettek a zöld-fehérek

Balla Virág a Győrben maradt Takács Kincsővel továbbra is együtt versenyez majd párosban.

Gyász: a szíve vitte el – Sári Nándorra emlékezünk

Harcos edző volt, nem tűrte a méltánytalanságot, pedig volt benne része.

Gyász: elhunyt Sári Nándor kajakmesteredző

Az ő irányításával nyert két olimpiát a Kammerer, Storcz, Vereckei, Horváth négyes.

Kajak-kenu: Balla Budapestre költözött, új klubja lesz

A Győrben maradt Takács Kincsővel továbbra is együtt versenyeznek majd párosban.

Kajak-kenu: Kopasz Bálint a párizsi olimpiáig Győrben marad

A klub bejelentette, hogy Takács Kincső, valamint Erdőssy Csaba is meghosszabbította szerződését.

Kajak-kenu: letették a Kovács Katalin nevét viselő akadémia alapkövét

„A múlt sikereire alapozva, a jelen lehetőségeivel élve, a jövő nemzedékéért dolgozunk.”