Tipsport Liga: hazai pályán kapott ki a MAC Újbuda

I. SZ., SZ. A.I. SZ., SZ. A.
2019.11.18. 21:40
A MAC Újbuda 3–1-es vereséget szenvedett a nagymihályiaktól a jégkorong Tipsport Liga egyetlen hétfői mérkőzésén.

Érdekes meccseket vív a MAC, csak az eredmények nem jönnek úgy, ahogy az izgalmak.

Mert amíg a szlovák élvonalbeli Tipsport Ligában a legutóbbi két fordulóban a rekordbajnok, KHL-ből visszatért Slovan Bratislava, illetve a formába lendült Dukla Trencín is megszórta az újbudaiakat, addig hétfő este az újonc Dukla Michalovce a legvégéig izgulhatott a győzelméért, sőt, valójában mindenki izgulhatott – hogy véget ér-e a meccs takarodó előtt...

Tudniillik a harmadik játékrészben meg kellett szerelni egy plexielemet a Tüskecsarnokban, úgyhogy időlegesen félbeszakadt a mérkőzés, amely 1–2-re állt akkor. A vezetést a vendégek szerezték meg az első szünet előtt, majd egy-egy emberelőnyös találat esett az utolsó negyedóráig – aztán meg jött ugye a plexi. Így a finisre maradt a körömrágás, meg sajnos egy üres kapus Michalovce-gól még, úgyhogy 1–3, újabb vereség lett a vége.