DECEMBER 2., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

VILÁGBAJNOKSÁG, KATAR
CSOPORTKÖR
3. FORDULÓ

G-CSOPORT
20.00:
Kamerun–Brazília (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
20.00: Szerbia–Svájc (Tv: Duna World) – élőben az NSO-n!
H-CSOPORT
16.00:
Dél-Korea–Portugália (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
16.00: Ghána–Uruguay (Tv: Duna World) – élőben az NSO-n!

ROMÁN LIGA 1
19. FORDULÓ
14.30:
UTA Arad–Sepsi OSK – élőben az NSO-n!

SPANYOL MÁSODOSZTÁLY
21.25:
Granada–Alavés (Tv: Spíler 2)

FUTSAL
NB I
18.30:
Haladás–Veszprém
19.00: Nyírbátor–Kecskemét

 

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BILIÁRD
20.30:
Egyesült Államok–Európa-válogatott, Mosconi-kupa, 3. forduló, Las Vegas  (Tv: Sport2) 

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
18.00:
UTE–Corona Brasov (romániai)
18.30: FTC-Telekom–FEHA19
18.30: DVTK Jegesmedvék–Gyergyói HK (romániai)
18.30: DEAC–SC Csíkszereda (romániai)
OSZTRÁK LIGA
19.15:
Hydro Fehérvár AV19–Pioneers Vorarlberg (osztrák)

KERÉKPÁR
19.30:
pályakerékpár, BL, London (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Dabas KC–HÉP-Cegléd
18.15: Mol Tatabánya KC–Balatonfüredi KSE (Tv: Duna World)
NŐI NB I
17.00:
Dunaújvárosi Kohász KA–NEKA, Rácalmás

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Hübner Nyíregyháza BS–Arconic-Alba Fehérvár
18.00: Naturtex-SZTE-Szedeák–Szolnoki Olajbányász
NŐI NB I
18.00:
BKG-Prima Natura Szigetszentmiklós–PINKK Pécsi 424

RÖPLABDA
Női Extraliga, alapszakasz, 7. forduló
17.15:
MTK Budapest–Fatum-Nyíregyháza
18.00: Kaposvári NRC–UTE
NB I, NŐK
19.00:
DSZC-Eötvös DSE–Vasas SC

SPORTLÖVÉSZET
Elnök-kupa, Kairó
10 m légpuska, aranymérkőzés
13.00:
férfiak
14.30: nők
10 m légpisztoly, aranymérkőzés
16.00:
férfiak
17.30: nők 

SZNÚKER
Skót bajnokság
12.45:
negyeddöntő (Tv: Eurosport2)
14.10: negyeddöntő (Tv: Eurosport1)
21.30: negyeddöntő (Tv: Eurosport2)

TÉLI SPORTOK
• Alpesi sí
18.15:
férfi lesiklás, világkupa, Beaver Creek (Tv: Eurosport2)
20.00: női lesiklás, világkupa, Lake Louise (Tv: Eurosport2)
• Északi összetett

9.55: világkupa, Lillehammer (Tv: Eurosport1)
• Sífutás
10.50: világkupa, nők, 10 km, Lillehammer (Tv: Eurosport1)
12.40: világkupa, férfiak, 10 km, Lillehammer (Tv: Eurosport1)

VÍZILABDA
E.ON OB I, FÉRFIAK
19.00:
Pécsi VSK-Mecsek Füszért–Szegedi VE
20.00: Genesys OSC Újbuda–Metalcom-Szentes

 

A SPORTRÁDIÓ MŰSORA

Reggeli műsor Harsányi Leventével és Risztov Évával
6.00:
Sporteredmények, Nemzeti Sport-lapszemle, Lantos Gábor (Origo, Sportrádió) jelentkezik Katarból
7.00: Története első virtuális világkupaversenyét rendezi a Nemzetközi Kajak-kenu Szövetség. Hogy miről is van szó pontosan, Tótka Sándor olimpiai bajnok kajakos mondja el nekünk
8.00: Labdarúgó-vb, áttekintés. Lipcsei Péter volt válogatott futballistát hívjuk 8.30-kor
9.00: Hétvégi sportesemények Mi lesz a Hazafutásban?
10.00: Műsorvezető: Szani Roland
14.00: Műsorvezető: Gazdag Krisztina
Hazafutás, műsorvezető: Németh Kornél
16.00: Sportkör, legek órája a labdarúgó-vb kapcsán: Ballai Attila, Bobory Balázs, Szöllősi György (Nemzeti Sport)
17.00: A sikeres teqball-vb értékelése
18.00: Labdarúgó-vb: Mucha József és Feczesin Róbert, kapcsoljuk Katarban Lantos Gábort (Origo, Sportrádió)
19.00: Napi események
20.00: Labdarúgó-vb, előzetes a katari vb nyolcaddöntőjéről