Ligue 1: Aaron Ramsey góljával mentett pontot a Nice – videó

2022.08.07. 14:52
Ramsey (balra) volt a nizzaiak hőse (Fotó: Nice/Twitter)
A Nice 1–1-es döntetlent játszott Toulouse-ban a francia labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 2022–2023-as idényének 1. fordulójában. A vendégcsapat egyenlítő gólját a walesi Aaron Ramsey szerezte.

A 75-szörös walesi válogatott Ramsey a nyáron szerződést bontott a Juventusszal, így szabadon igazolható játékosként írt alá a nizzaiakhoz.

A 31 éves klasszis hamar meghálálta a bizalmat, hiszen a 77. percben cserélték be, egy perccel később pedig megszerezte csapata egyenlítő gólját Toulouse-ban – mint kiderült, ez egy pontot ért. 1–1

A Nice napokban igazolt dán válogatott kapusa, Kasper Schmeichel már a kispadról nézte végig csapata pontszerzését.

17.05: Rennes–Lorient (Tv: Match4)
20.45: Olympique Marseille–Reims (Tv: Match4)

Szombaton játszották
Strasbourg–Monaco 1–2
(H. Diallo 65., ill. K. Diatta 43., S. Diop 53.)
Clermont–PSG 0–5 (Neymar 9., Hakimi 26., Marquinhos 38., Messi 80., 86.)

Pénteken játszották
Lyon–Ajaccio 2–1 (Tete 12., Lacazette 22. – 11-esből, ill. Mangani 31. – 11-esből)