Amennyiben igen, egy új oldalon megnyílik a rádió lejátszója, ezen az oldalon pedig tovább böngészhet.

PSG: „Mbappé? Nekem azt mondták, hogy az Atléticóba igazol”

A madridi polgármester azután viccelődött a valószínűtlen átigazolásról, hogy találkozott a PSG tulajdonosával.

Képek: „Gyönyörű” – Icardi sem hagyta szó nélkül felesége legújabb szexi fotóit

„A boldogság nem azt jelenti, hogy megvan mindened, amire csak vágysz, hanem...”

Ligue 1: Donnarumma 17 bajnokin 17 gólt kapott, mégis a legjobb kapusnak választották

Az olasz válogatott úgy gondolja, nyártól már egyértelműen ő lesz a PSG első számú kapusa.

PSG: „Majdnem megszületett a döntésem” – Mbappé hamarosan bejelentést tesz

Közeledik a hónapok óta tartó szappanopera vége: a francia támadó sejtelmesen nyilatkozott a díjátadó ceremónián.

Ligue 1: vécépapíros balhé Bordeaux-ban; gálázott a PSG

A bordeaux-i ultrák különleges módon tiltakoztak csapatuk teljesítménye ellen.

Nice: az elhunyt Salát pocskondiázták a szurkolók – az edző kiosztotta őket

„Ha a halottakat sértegetik, maradjanak otthon! Ha üvegeket dobálnak, maradjanak otthon! Majd nyerünk nélkülük!”

Ligue 1: kétgólos hátrányból fordítva győzött a Nice

Fontos győzelem a St. Étienne ellen, mert így még van esély a BL-selejtezős helyre.

PSG: ez ám a hétfő – Mbappé Madridban, Neymar Barcelonában

Egyelőre semmi extra – csak szabadnapra mentek a párizsi világklasszisok…

Ligue 1: kétgólos előnyről sem nyert a PSG az újonc ellen

A Troyes játékosa, Florian Tardieu panenkázva lőtte be az egyenlítést jelentő tizenegyest. Videó!

Ligue 1: már csak osztályozóval maradhat bent a Bordeaux

Győzelmével a Metz ellépett az utolsó helyről • A Lyon bukta az esetleges Európa-liga-indulást.

Francia Kupa: 20 év után újra az európai porondon a Nantes!

A „kanárik” legyőzték a Nice-t, és történetük során negyedszer lettek kupagyőztesek.

Ligue 1: Gameiro 11 gólnál jár, él a Racing európai reménye

Egyelőre a Bajnokok Ligája-selejtező is belátható távolságban van.

Ligue 1: elvitte a három pontot a Lille otthonából a Monaco

A hercegségbeli együttes Tchouaméni duplájával nyert az ezüstéremért folyó harc szempontjából fontos mérkőzést.

PSG: a francia lap állítása szerint Mbappé már döntött – édesanyja cáfol

A Le Parisien szakírója szerint a francia támadóklasszis rábólintott a párizsiak évi 50 millió eurós ajánlatára.

Ligue 1: sima lyoni siker a Marseille otthonában

Castello Lukeba, Moussa Dembélé és Karl Toko Ekambi is betalált, 3–0 lett a vége.

Ligue 1: emberhátrányban nyert simán a Brest

A Metz kétgólos előnyt bukott el a végjátékban, a Nice győzött a Bordeaux ellen.

Ligue 1: két kiállítás, három büntető – a Troyes legyőzte a Lille-t

Renato Sanches villámgyorsan kiállíttatta magát a második félidőben, onnan nem volt visszaút a tavalyi bajnoknak.

Ligue 1: Lovro Majer duplájával nyert a Rennes

A Rennes támadója mindkét félidő hajrájában betalálva vezette győzelemre a csapatát.

Ligue 1: kettővel is vezetett, de csak ikszelt a PSG

Kylian Mbappé duplája mellett egy gólpasszt is kiosztott, de az utolsó percekben egyenlített a Strasbourg.

PSG: valódi vagy sem? Messi egymás után három labdát lőtt a kukába – videó

A PSG világklasszisának a videója már több mint ötmillió megtekintésnél tart.

PSG: 90 millió euróért elengednék Neymart – sajtóhír

A Transfermarkt pontosan 90 millió euróra becsüli a 30 éves futballista értékét.

PSG: 6-7 játékost piacra dobnak, négy neve már kering

A Neymarral és Messivel jóban lévő Paredes is a lehetséges távozók között van.

PSG: Conte válthatja Pochettinót a kispadon

Leonardo állása is veszélyben van a PSG-nél, utódja az Arsenal volt mestere, Arsene Wenger lehet.

Ligue 1: a Rennes és a Nantes is ötöt lőtt, négy kiállítás vasárnap délután

A Nantes 0–2-es hátrányból állt fel, és 5–3-as diadalt aratott a Bordeaux felett.

Ligue 1: továbbra sincs döntés Mbappé jövőjével kapcsolatban

Leonardo elmondta, folyamatosan kommunikálnak a játékossal annak érdekében, hogy maradjon.

Ligue 1: Messi hatalmas gólt lőtt, tizedszer bajnok a PSG

A Paris Saint-Germainnek a döntetlen is belefért • Az argentin támadó jó 25 méterről talált be.

Ligue 1: ezúttal nem kedvezett a félbeszakítás a St.-Étienne-nek

A Monaco 3–1-re vezetett, amikor a hazai szurkolók heves tűzijátékozásba kezdtek.

Ligue 1: a Lyon másodjára nem engedte visszakapaszkodni a Montpellier-t

A vendégek 0–2-ről egyenlítettek az első félidő hosszabbításában, de az OL végül simán nyert.

Ligue 1: közel a 10. – a PSG beérheti a kiesőzónában tengődő rekordbajnokot

Nagy a harc a BL-selejtezőt érő 3. helyért; két patinás klub, a Saint-Étienne és a Bordeaux is búcsúzhat.

PSG: évi 50 millió eurót fizetnének Mbappénak, hogy maradjon – sajtóhír

Úgy néz ki, hogy még a Real Madrid sem tudja felvenni a versenyt a párizsiak ajánlatával.

Ligue 1: nyert a PSG, de elmaradt a bajnokavatás

Az Olympique Marseille nehezen, de legyőzte a Nantes-ot, így matematikailag még beérheti a párizsiakat.

Ligue 1: a Monaco sikere a Nice ellen; a címvédő kikapott a Reimstől

Nem született döntés a kiesési helyosztón • A Lille-nek Renato Sanches nagyszerű gólja sem volt elég.

PSG: Azt szeretném, ha Mbappé maradna, a világ legjobbja lehet – Ronaldinho

A brazil futball-legenda szerint a Paris Saint-Germain ugyanolyan magas szintet képvisel, mint bármelyik európai topklub.

Ligue 1: Messi és Neymar nélkül lehet bajnok a PSG

A párizsiak előnye tetemes, és már szerda este biztossá tehetik 10. aranyérmüket.

PSG: „Belefáradtam” – Neymar kiakadt az őt kritizáló exjátékosokra

„Csak azért nyitják ki a szájukat, hogy hülyeségeket beszéljenek” – utalt főleg Fábio Aurélióra a párizsiak sztárja.

Ligue 1: szoros meccsen nyert a PSG a forduló rangadóján

Neymar az első félidőben csodálatos góllal szerzett vezetést, Mbappé megszerezte idénybeli 21. bajnoki gólját.

Videó: Neymar varázslatos góllal szerzett vezetést a Marseille ellen

A távolról érkező labdába reflexből úgy ért bele, hogy gyönyörű ívben átemelte a kapus felett.

Ligue 1: hatot vágott a Lyon a Bordeaux-nak

Mind a négy 15 órakor kezdődő mérkőzés döntetlennel zárult.

Ligue 1: az északi derbin ért véget a Lille veretlenségi szériája

A Lens fontos három pontot szerzett, akárcsak a bennmaradásért harcoló Saint-Étienne.

Ligue 1: a Monaco már a 3. percben hátrányba került, de nyert

Az ellenfél ráadásul a dobogós Rennes volt; a hercegségbeliek tovább nyomulnak.

PSG: „Neymarnak már Aranylabdát kellett volna nyernie”

A visszavonult balhátvéd csalódott lenne a PSG szélsőjének a helyében.

Ligue 1: a 90. percben mentett pontot a Lyon; győzött az OM

Sissoko találatával sokáig úgy tűnt, a Strasbourg mind a három pontot otthon tartja, de a hajrában jött Toko Ekambi.

Ligue 1: szűken nyert a Monaco; ismét ikszelt a címvédő

A Lille egy öngól miatt ezúttal sem tudott nyerni; négygólos meccsen győzött a Bordeaux.

Ligue 1: Neymar és Mbappé triplázott, a PSG gálázott – videó

Lionel Messi az előkészítésben jeleskedett, gólpasszból termelt hármat a Clermont ellen.

Ligue 1: a Rennes izgalmas meccsen nyert a Reims ellen

A Rennes majdnem elszórakozta a győzelmet, mert 3–0-s vezetés után kapott két gólt.