Vb 2022: „Ennél rosszabbul már nem játszhatunk” – Mbappé öltözői beszéde

2022.12.21. 08:38
Egy biztos: nem Mbappén múlt, hogy a franciák nem tudtak fordítani az argentinok ellen (Fotó: AFP)
Az argentinok elleni vb-döntőben három gólt szerző Kylian Mbappé a meccs szünetében, 2–0-s argentin vezetésnél, az öltözőben megpróbálta lelkesíteni társait – derül ki egy most közzé tett videóból.

„Ez a játék az életünk! Ilyen csak négyévente van! Annál rosszabbak már nem tudunk lenni, mint az első félidőben. Visszatérünk a pályára és visszajövünk a meccsbe is” – mondta az öltözőben a franciák csatára, Kylian Mbappé a katari futball-vb szünetében, az öltözőben.

Az eredmény ismert: a francia válogatott ezután 2–2-re mentette a meccset, majd 3–3 után tizenegyesekkel maradt alul – Mbappé a meccsen három gólt szerzett (kettőt büntetőből), majd a tizenegyesrúgások során is a kapuba talált.