NOVEMBER 26., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

VILÁGBAJNOKSÁG, KATAR
2. FORDULÓ
C-CSOPORT
14.00:
Lengyelország–Szaúd-Arábia (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
20.00: Argentína–Mexikó (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
D-CSOPORT
11.00:
Tunézia–Ausztrália (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
17.00: Franciaország–Dánia (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NB II
18. FORDULÓ
13.00:
Gyirmót FC Győr–Szeged-Csanád Grosics Akadémia – élőben az NSO-n!

NB III
19. FORDULÓ
NYUGATI CSOPORT
13.00:
Tatabánya–VLS Veszprém

ANGOL FA-KUPA
A LEGJOBB 64 KÖZÉ JUTÁSÉRT
13.40:
King's Lynn Town (V)–Stevenage (IV) (Tv: Spíler1)
15.55: Forest Green Rovers (III)–Alvechurch (VII) (Tv: Spíler1)
17.55: Dagenham (V)–Gillingham (IV) (Tv: Spíler1)

SPANYOL MÁSODOSZTÁLY
21.55:
Las Palmas–Tenerife (Tv: Spíler2)

NŐI NB I
12. FORDULÓ
12.00:
Kelen SC–Haladás
13.00: Diósgyőri VTK–Astra
13.00: MTK–Puskás Akadémia
13.00: Szent Mihály–Ferencváros
13.00: Újpest–Győr

TOVÁBBI ÉLŐKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
Világkupa
16.00 és 19.00:
női óriás-műlesiklás, Killington (Tv: Eurosport2)
20.30: férfi szuperóriás-műlesiklás, Lake Louise (Tv: Eurosport2)

AMERIKAI FUTBALL
NCAA
18.00:
Georgia–Georgia Tech (Tv: Arena4)
21.30: Oregon State–Oregon (Tv: Arena4)

AUTÓSPORT
16.25:
Túraautó-világkupa, selejtező (Tv: Eurosport1)

CURLING
Európa-bajnokság, Östersund
9.00 és 13.00:
női és férfi döntő (Tv: Eurosport2)

DARTS
Players Championship Finals, Minehead
14.00:
2. forduló (Tv: Arena4)
20.00: nyolcaddöntő (Tv: Match4)

ÉSZAKI ÖSSZETETT
  8.45:
világkupa, férfiak, HS 142, Ruka (Tv: Eurosport1)
12.15: világkupa, férfiak, HS 142, Ruka (Tv: Eurosport1)
15.20: világkupa, férfiak, 10 km, Ruka (Tv: Eurosport1)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
17.30:
Gyergyói HK (romániai)–FTC-Telekom
17.30: Corona Brasov (romániai)–Újpesti TE
17.30: SC Csíkszereda (romániai)–Budapest JAHC

KERÉKPÁR
18.30:
pályakerékpár, Bajnokok Ligája (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
16.00:
Fejér B.Á.L.-Veszprém–Mol Tatabánya KC
18.00: Telekom Veszprém–Csurgói KK (Tv: M4 Sport+)
18.00: Ferencvárosi TC–Sport36-Komló
18.00: Dabas KC–CYEB-Budakalász
18.00: HE-DO B.Braun Gyöngyös–Budai Farkasok-Rév Group
18.00: Pick Szeged–HSA NEKA
NŐI NB I
17.00:
MTK Budapest–Motherson Mosonmagyaróvári KC

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
16.00:
Arconic-Alba Fehérvár–Sopron KC (Tv: M4 Sport+)
18.00: Szolnoki Olajbányász–Zalakerámia ZTE KK
18.00: Budapesti Honvéd Sportegyesület–Kometa Kaposvári KK
18.00: Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–MVM-OSE Lions
18.00: Debreceni EAC–Naturtex-SZTE-Szedeák
NBA, ALAPSZAKASZ
23.00:
Toronto Raptors–Dallas Mavericks (Tv: Sport1)

LÓVERSENY
11.00:
ügetőfutamok, Kincsem Park (Tv: Sport2)

ÖKÖLVÍVÁS
PROFI GÁLA
Vasárnap, 3.00:
Regis Prograis–José Zepeda (Tv: Sport1)

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
9. FORDULÓ
18.00:
Pénzügyőr SE–MAFC-BME
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
6. FORDULÓ
18.30:
MÁV Előre SC-ST. Solar–KNRC
19.00: MTK Budapest–Újpesti TE
NŐI NB I
15.00:
Budaörsi DSE-Emericus–Gödöllői RC, Budaörs
18.00: DSZC-Eötvös DSE–Jászberény, Debrecen
18.00: BVSC-Zugló–UTE U21, Szőnyi út
19.00: TFSE–Vehir-VESC, Győri út

SÍFUTÁS
10.45:
világkupa, nők, 10 km, Ruka (Tv: Eurosport1)
13.30: világkupa, férfiak, 10 km, Ruka (Tv: Eurosport1)

SÍUGRÁS
9.00:
világkupa, Ruka

SÚLYEMELÉS
Országos bajnokság, Tatabánya

TENISZ
Davis-kupa-döntő, Málaga
13.00:
elődöntő (Tv: M4 Sport+)

TORNA
Mesterfokú bajnokság, Győr (férfiak: szerenkénti döntők, nők: egyéni összetett döntő)

TRIATLON
15.00: világbajnoki sorozat, döntők, Abu-Dzabi, elit férfi (Bicsák Bence, Dévay Márk, Faldum Gábor, Tóth Tamás)

VÍZILABDA
FÉRFI MAGYAR KUPA, NEGYEDDÖNTŐ
VISSZAVÁGÓ
16.00:
Szolnoki Dózsa–Genesys OSC
18.00: Tigra-ZF-Eger–Budapesti Honvéd SE

A SPROTRÁDIÓ MŰSORA

Hazafutás, műsorvezető: Balogh Balázs
16.00: Labdarúgó-vb: Tunézia–Ausztrália és Lengyelország–Szaúd-Arábia után; Katarból jelentkezik Lantos Gábor (origo.hu); beszámoló a MOB közgyűléséről – Gyulay Zsolt elnök; labdarúgó-vb, Franciaország–Dánia előtt
17.00: Vendég: Garaba Imre, akivel felidézzük a világbajnokság eddigi mérkőzéseit; labdarúgó-vb: Franciaország–Dánia
18.00: Vendég: Szilágyi Dorottya és Hajdu Kata válogatott vízilabdázó; labdarúgó-vb, Franciaország–Dánia után – Tóth Mihály magyar bajnok labdarúgó
19.00: Vendég: Vidáts Csaba – a héten ünnepelte 75. születésnapját az olimpiai ezüstérmes labdarúgó
20.00: Labdarúgó-vb: Argentína–Mexikó; múltidézés: Buzánszky Jenő és Grosics Gyula, az Aranycsapat két kiválósága a legendás 6:3 évfordulója kapcsán
21.00: Emlékezünk: Les Murray, azaz Ürge László, közismert nevén Mr. Soccer Ausztrália  első számú futballkommentátora volt
22.10: Napi sportösszefoglaló