NOVEMBER 30., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

VILÁGBAJNOKSÁG, KATAR
CSOPORTKÖR, 3. FORDULÓ
C-CSOPORT

20.00: Lengyelország–Argentína (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
20.00: Szaúd-Arábia–Mexikó (Tv: Duna World) – élőben az NSO-n!
D-CSOPORT
16.00:
Tunézia–Franciaország (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
16.00: Ausztrália–Dánia (Tv: Duna World) – élőben az NSO-n!

SPANYOL MÁSODOSZTÁLY
20.55:
Tenerife–Oviedo (Tv: Spíler2)

 

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BILIÁRD
20.30:
Egyesült Államok–Európa-válogatott, Mosconi-kupa, 1. forduló, Las Vegas  (Tv: Sport2)

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
8. FORDULÓ
B-CSOPORT
18.45:
Celje PL (szlovén)–Pick Szeged (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
A-CSOPORT
20.45:
PPD Zagreb (horvát)–Telekom Veszprém (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
NŐI NB I
18.00:
Alba Fehérvár KC–Győri Audi ETO KC

KOSÁRLABDA
FÉRFI EURÓPA-KUPA, G-CSOPORT
6. FORDULÓ
18.00:
Egis Körmend–Wloclawek (lengyel)
FÉRFI NB I
18.00:
Atomerőmű SE–Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
19.00: Budapesti Honvéd Sportegyesület–Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét
NŐI NB I
18.00:
VBW CEKK Cegléd–Atomerőmű KSC Szekszárd        

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+ Tuti 1183 (Tv: Sport2)

SÍLÖVÉSZET
13.00:
világkupa, nők, egyéni, Kontiolahti (Tv: Eurosport1)

SZNÚKER
13.45:
skót bajnokság, 2. forduló (Tv: Eurosport2)
15.00: skót bajnokság, 2. forduló (Tv: Eurosport1)
19.45: skót bajnokság, 3. forduló (Tv: Eurosport1)

VÍZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
2. FORDULÓ
B-CSOPORT
19.45:
Novi Beograd (szerb)–Genesys OSC
20.30: Brescia (olasz)–FTC-Telekom Waterpolo
EUROKUPA, NYOLCADDÖNTŐ
1. MÉRKŐZÉSEK

19.00: Budapesti Honvéd SE–Szolnoki Dózsa 
20.00: A-Híd VasasPlaket–Crvena zvezda (szerb)
NŐI OB I
19.30:
Tigra-ZF-Eger–FTC-Telekom

 

A SPORTRÁDIÓ MŰSORA

Reggeli műsor Németh Kornéllal és Risztov Évával
6.00: Sporteredmények, Nemzeti Sport-lapszemle, Lantos Gábor (Origo, Sportárádió) jelentkezik Katarból
7.00: A japánok vb-csapata és szurkolóik takarítása megmozgatta a sportvilágot. A Kozármisleny futballistái is rendbe tették egy meccs után az öltözőjüket, s ilyen akcióra hívták ki többek között az FTC jégkorongozóit, amit a zöld-fehérek el is fogadtak. Nagy Gergő csapatkapitányt hívjuk
8.00: Labdarúgó-vb, összefoglaló
9.00: Napi sportesemények; Mi lesz a Hazafutásban?
10.00: Műsorvezető: Szani Roland
14.00: Műsorvezető: Gazdag Krisztina
Hazafutás, műsorvezető: Szujó Zoltán
16.00: Székely Norbert, a magyar női kosárlabda-válogatott szövetségi kapitánya; újabb BL-csoportmeccs előtt a Veszprém és a Szeged férfi kézilabdacsapata, Ballai Attila (Nemzeti Sport) és Szabó János (Hír Tv)
17.00: Befejeződött az idei évad, egyúttal véget ért a WTCR 2018 óta íródó története, vendég: Nagy Dániel, a Zengő Motorsport versenyzője
18.00: Helyszíni beszámoló a labdarúgó-vb-ről, Lantos Gábor (Origo és Sportrádió), Csillag Péter (Nemzeti Sport); a Tunézia–Franciaország meccs után Borsos László (Nemzeti Sport), az Ausztrália–Dánia találkozót követően Bodnár Zalán (Nemzeti Sport) és Orvos András (daniasport.hu)
19.00: Nagy magyar fociteszt diákoknak, Deutsch Tamás, az MTK Budapest elnöke, Szayly József, a DUE Médiahálózat alelnöke; labdarúgó-vb, a Lengyelország–Argentína és Szaúd-Arábia–Mexikó mérkőzés előtt: Somogyi Zsolt és Judi Ádám (Nemzeti Sport)
20.00: Közgyűlés után a MOB, megjelent a Sportévkönyv, vendég: Gyulay Zsolt, a MOB elnöke, Wladár Sándor, a MOB alelnöke és Gyurta Dániel, a magyar sport utazó nagykövete
21.00: Napi események
22.05: Sportösszefoglaló