NOVEMBER 25., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

VILÁGBAJNOKSÁG, KATAR
2. FORDULÓ
A-CSOPORT
14.00:
Katar–Szenegál (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
17.00: Hollandia–Ecuador (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
B-CSOPORT
11.00:
Wales–Irán (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
20.00: Anglia–Egyesült Államok (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

SPANYOL MÁSODOSZTÁLY
20.55:
Huesca–Sporting Gijón (Tv: Spíler2)

FUTSAL
FÉRFI NB I, 12. FORDULÓ
18.30:
Veszprém–Nyíregyháza
19.30: Rubeola FC–Nyírbátori SC

 

TOVÁBBI ÉLŐKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

CURLING
9.00:
Eb, férfiak, elődöntő (Tv: Eurosport2)

DARTS
Players Championship Finals, Minehead
11.30:
1. forduló (Tv: Arena4)
15.30: 1. forduló (Tv: Match4)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
17.30:
Corona Brasov (romániai)–FTC-Telekom
17.30: SC Csíkszereda (romániai)–Újpesti TE
17.30: Gyergyói HK (romániai)–Budapest JAHC
18.30: FEHA19–DVTK Jegesmedvék
18.30: Debreceni EAC–Dunaújvárosi Acélbikák
OSZTRÁK JÉGKORONGLIGA
19.15:
Villach (osztrák)–Hydro Fehérvár AV19
SVÁJCI BAJNOKSÁG
19.45:
Ambri Piotta–Biel (Tv: Sport2)

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
9. FORDULÓ
18.00:
Fino Kaposvár–MÁV Előre SC-Foxconn
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
6. FORDULÓ
19.00:
Vasas Óbuda–Swietelsky-Békéscsaba 
NB I, NŐK
16.00:
Vasas SC–Békéscsabai Röplabda SE

TÉLI SPORTOK
• Alpesi sí
20.15:
világkupa, férfiak, lesiklás, Lake Louise (Tv: Eurosport1)
• Északi összetett
11.05:
világkupa, férfiak, HS 142, Ruka (Tv: Eurosport1)
14.50: világkupa, férfiak, 5 km, Ruka (Tv: Eurosport1)
• Sífutás
12.15:
világkupa, sprint, férfi és női verseny, Ruka (Tv: Eurosport1)
• Síugrás
16.40:
világkupa, férfiak, HS 142, selejtező, Ruka (Tv: Eurosport1)

TENISZ
Davis-kupa-döntő, Málaga
Elődöntő
16.00:
Horvátország–Ausztrália

TRIATLON
Világbajnoki sorozat, döntők, Abu-Dzabi
  7.30:
női U23 (Peszleg Dominika, Kropkó Márta)
10.15: férfi U23 (Kiss Gergely, Dévay Zsombor, Dobi Gergő)
13.05: elit női (Sárszegi Noémi)

VÍZILABDA
FÉRFI MAGYAR KUPA, NEGYEDDÖNTŐ
VISSZAVÁGÓ
20.00:
Szegedi VE–A-Híd VasasPlaket
20.00: FTC-Telekom Waterpolo–BVSC-Zugló

 

A SPORTRÁDIÓ MŰSORA

Reggeli műsor Németh Kornéllal és Risztov Évával
  6.00:
Sporteredmények, Lantos Gábor (Origo, Sportrádió) jelentkezik Katarból; Nemzeti Sport-lapszemle
  7.00: Hatodik nap a labdarúgó-vb-n – az eredmények mellett sok érdekes hír érkezik a történésekről
  9.00: Hétvégi sportesemények; Mi lesz a Hazafutásban?
10.00: Műsorvezető: Szani Roland
14.00: Műsorvezető: Gazdag Krisztina
Hazafutás, műsorvezető: Virányi Zsolt
16.00: Sportkör: Ballai Attila, Bobory Balázs, L. Pap István (Nemzeti Sport), középpontban a katari labdarúgó-vb
17.00: Szöllősi György (Nemzeti Sport), a magyar labdarúgás napjáról, az „Évszázad mérkőzésének” 69. évfordulójáról, a legendás 6:3-ról
18.00: Labdarúgó-vb, Hollandia–Ecuador: Bodnár Zalán, Gyenge Balázs (Nemzeti Sport). Az Anglia–Egyesült Államok meccs előtt: Borsos László, Somogyi Zsolt (Nemzeti Sport). Gyepes Gábor, korábbi válogatott labdarúgó értékeli a Wales–Irán mérkőzést; Katarból jelentkezik: Lantos Gábor (Origo, Sportrádió) és Csillag Péter (Nemzeti Sport)
19.00: Katari háttér: a Dohában élő Voncsina Henriket Fejér Balázs kérdezi. Az Anglia–Egyesült Államok meccs előtt: Szeiler József, a Ferencváros korábbi labdarúgója
20.00: Vendégek: Fazekas Mária, Dari Helga, Szvitán Krisztina – újabb kupabravúr a Budaörs női asztalitenisz-csapatától
21.00: A labdarúgó-vb napi eseményei: L. Pap István (Nemzeti Sport)
22.10: A 17 órai program ismétlése