DECEMBER 1., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

VILÁGBAJNOKSÁG, KATAR
CSOPORTKÖR, 3. FORDULÓ

E-CSOPORT
20.00:
Japán–Spanyolország, al-Rajjan (Halifa Stadion) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
20.00: Costa Rica–Németország, al-Hor (Tv: Duna World) – élőben az NSO-n!
F-CSOPORT
16.00:
Horvátország–Belgium, al-Rajjan (Ahmad bin Ali Stadion) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
16.00: Kanada–Marokkó, Doha (al-Tumama Stadion) (Tv: Duna World) – élőben az NSO-n!

 

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
13. FORDULÓ
Péntek, 2.15:
New England Patriots–Buffalo Bills (Tv: Arena4)

BILIÁRD
20.30:
Egyesült Államok–Európa-válogatott, Mosconi-kupa, 2. forduló, Las Vegas  (Tv: Sport2)

FUTSAL
NB I

18.30: MVFC Berettyóújfalu–Aramis SE, Berettyóújfalu
19.00: Á Stúdió Futsal Nyíregyháza–Magyar Futsal Akadémia, Nyíregyháza
20.40: Újpest FC-220Volt–Rubeola FC, UTE Labdarúgó Akadémia
20.40: ELTE-BEAC–DEAC, Sport11 Sport- és Szabadidőközpont

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
18.30:
Dunaújvárosi Acélbikák–SC Csíkszereda (romániai)
18.30: FEHA19–Corona Brasov (romániai)

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
8. FORDULÓ
A-CSOPORT 
18.45:
Wisla Plock (lengyel)–Dinamo Bucuresti (román) (Tv: Sport1)
B-CSOPORT 
20.45: Nantes (francia)–Aalborg (dán) (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
NBA, ALAPSZAKASZ
Péntek, 1.00:
Detroit Pistons–Dallas Mavericks (Tv: Sport1)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+ Tuti 1184 (Tv: Sport2)

SÍLÖVÉSZET
Vk-verseny, Kontiolahti

10.45: férfi váltó (Tv: Eurosport1)
13.20: női váltó (Tv: Eurosport1)

SZNÚKER
13.45:
skót bajnokság (Tv: Eurosport2)
15.00:
skót bajnokság (Tv: Eurosport1)
19.45: skót bajnokság (Tv: Eurosport1)

 

A SPORTRÁDIÓ MŰSORA

Reggeli műsor Harsányi Leventével és Risztov Évával
6.00: Sporteredmények, Nemzeti Sport-lapszemle, Lantos Gábor (Origo, Sportrádió) jelentkezik Katarból
7.00: A hosszú távú versenyekre való felkészülés nehézségei, vendég: Blaskó Mihály ultrafutó
8.00: Labdarúgó-vb, áttekintés Somogyi Zsolttal
9.00: Szujó Zoltán az MNASZ elnökválasztásáról; napi sportesemények
Mi lesz a Hazafutásban?
10.00: Műsorvezető: Szani Roland
14.00: Műsorvezető: Gazdag Krisztina
Hazafutás, műsorvezető: Horváth Gergely Áron
16.00: Zágrábban játszott BL-csoportmeccset a Telekom Veszprém – interjúk Szabó Jánostól (Hír Tv)
17.00: Vendég: Gémes Levente, az ifjúsági ökölvívó-világbajnokság döntőse
18.00: Helyszíni beszámoló a labdarúgó-vb-ről, Lantos Gábor, (Origo és Sportrádió); Horvátország–Belgium és Marokkó–Kanada után
19.00: Helyszíni beszámoló a labdarúgó-vb-ről, Csillag Péter (Nemzeti Sport); a Japán–Spanyolország és Costa Rica–Németország mérkőzés előtt; elnökválasztás a Magyar Nemzeti Autósport-szövetségben
20.00: A Magyar rádiózás napja Török Lászlóval és Vobeczky Zoltán Sportrádió-főszerkesztővel
21.00: Interjú Esterházy Mátyás menedzserrel arról, hogy a világbajnokság milyen hatással van az átigazolási piacra
22.05: Sportösszefoglaló