NOVEMBER 24., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

VILÁGBAJNOKSÁG, KATAR
1. FORDULÓ
G-CSOPORT
11.00:
Svájc–Kamerun (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
20.00: Brazília–Szerbia (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
H-CSOPORT
14.00:
Uruguay–Dél-Korea (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
17.00: Portugália–Ghána (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

SZLOVÁK FORTUNA LIGA
11. FORDULÓ
18.30:
FC DAC 1904–Ruzomberok – élőben az NSO-n!

 

TOVÁBBI ÉLŐKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
12. FORDULÓ
18.30:
Detroit Lions–Buffalo Bills (Tv: Arena4)
22.30: Dallas Cowboys–New York Giants (Tv: Arena4)
Péntek, 2.20: Minnesota Vikings–New England Patriots (Tv: Arena4)

ASZTALITENISZ
Női Európa-kupa, nyolcaddöntő, visszavágó
18.00:
SH-ITB Budaörsi SC–A.S.D. Tennistavolo Norbello (olasz)

CURLING
Európa-bajnokság, Östersund

Elődöntő
12.00:
nők (Tv: Eurosport1)
16.00: nők (Tv: Eurosport1)
20.00: férfiak (Tv: Eurosport1)
B-divízió, férfiak
B-csoport
13.30:
Magyarország–Portugália

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
7. FORDULÓ
A-CSOPORT
18.45:
Telekom Veszprém–PPD Zagreb (horvát) (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
B-CSOPORT
20.45:
Kielce (lengyel)–Elverum (norvég) (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
NŐI EURÓPA-BAJNOKI SELEJTEZŐ
3. FORDULÓ
C-CSOPORT, TEMESVÁR
17.00:
Románia–Magyarország

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+ Tuti 1180 (Tv: Sport2)

RÖPLABDA
Női Extraliga, alapszakasz, 6. forduló
18.00:
Fatum-Nyíregyháza–Szent Benedek RA
Magyar Kupa, férfiak
Nyolcaddöntő, visszavágó
19.00:
DKSE–GreenPlan-VRCK

TENISZ
Davis-kupa-döntő, Málaga, negyeddöntő
10.00:
Olaszország–Egyesült Államok
16.00: Németország–Kanada

TRIATLON
9.45:
világbajnoki sorozat, döntők, Abu-Dzabi, para számok, férfi PTS5 (Mocsári Bence)

 

A SPORTRÁDIÓ MŰSORA

Reggeli műsor Perjési Tamással és Somogyi Zsolttal
  6.00: Sporteredmények, Nemzeti Sport-lapszemle
  7.00: Futball-vb Katarban, benne: Tőzsér Dániel elemzi a Belgium–Kanada mérkőzést
  9.00: Lantos Gábor (Origo, Sportrádió) jelentkezik Katarból; napi sportesemények; mi lesz a Hazafutásban?
10.00: Műsorvezető: Szani Roland
14.00: Műsorvezető: Gazdag Krisztina
Hazafutás, műsorvezető: Csisztu Zsuzsa
16.00: Vívóóra – vendég: Balogh Réka tőr- és kardzsűri
17.00: Labdarúgó-vb 2022 minden mennyiségben – Svájc–Kamerun és Uruguay–Dél-Korea után; Sportnaptár a 90 éves Juhász Katalin olimpiai bajnok tőrvívóval
18.00: Vendég: Mészáros János, a Magyar Karateszövetség és a Nemzeti Versenysportszövetség (NVESZ) elnöke; Románia–Magyarország női kosárlabda Eb-selejtező Temesváron
19.00: Labdarúgó-vb 2002 minden mennyiségben – Portugália–Ghána után, Brazília–Szerbia előtt, alatt és után – szakértőkkel és a Sportrádió katari tudósítóival, Csillag Péterrel (Nemzeti Sport) és Lantos Gáborral (origo.hu); interjú a szaúdi csodáról Varga Sándor menedzserrel; Veszprém–Zagreb férfi kézilabda BL-csoportmérkőzés
22.05: Napi sportösszefoglaló