A török kapitány szerint a legnehezebb ágra kerültek, de mindent megtesznek, hogy meglepetést okozzanak.

Vb 2022: Lehetett volna kicsit jobb is a sorsolás – Mancini

Mancini: „Szívesen elkerültük volna Portugáliát, és valószínűleg ők is minket.”

Vb 2022: eldőlt, Olaszország és Portugália közül csak az egyik lehet ott Katarban

C. Ronaldóékra Törökország vár a C-ág elődöntőjében; Lengyelország megúszta a legnehezebb utat.

Videó: a svájci kapitány csokoládékat küldött az északíreknek

„Megtartottuk a szavunkat, Észak-Írország! Egy édes köszönet már úton van!”

Vb 2022: megkapják a lengyelek Portugáliát vagy Olaszországot? Ma kiderül!

17 órától Zürichben lesz a 2022-es világbajnokság európai pótselejtezőjének sorsolása.

Vb 2022: mindenre jutott pénz, Katar készen áll

Egy év van hátra a világbajnokság rajtjáig • A nyolc stadionból hét használatra kész.

Mindenre jutott pénz: egy év múlva kezdődik a katari vb

A Nemzeti Sport vasárnapi számából ajánljuk.

Vb 2022: a FIFA egymeccsesre tervezi az interkontinentális playoffkört

Eddig oda-visszavágós meccsek döntöttek a két hely sorsáról, sajtóhírek szerint a szövetség módosítana.

Vb 2022: Lewandowski bocsánatot kért, amiért nem játszott ellenünk

„Megértem a szurkolók dühét.” • „Soha nem tagadtam meg, hogy a válogatottban játsszak!”

Vb 2022: Ghána alaptalannak tartja Dél-Afrika vádjait

A dél-afrikaiak szerint a játékvezetők segítettek a ghánai válogatottnak, amely közleményben reagált.

Vb 2022: jól teljesített az ideiglenes ukrán kapitány, hosszabbított

Ukrajna Olekszandr Petrakov vezetésével pótselejtezős helyen végzett a csoportjában.

Sztárok pótvizsgán – Bobory Balázs publicisztikája

ALAPVONAL. Megemlítendő: azon csoportellenfeleink, amelyeket tavaly a Nemzetek Ligájában magunk mögé utasítottunk, most egytől egyig vb-szereplők lehetnek. Illetve a szerbek már azok, de pótselejtezőn az oroszok és a törökök is kijuthatnak Katarba.

Vb 2022: eltiltották az argentin–brazil játékvezetőjét, amiért nem állította ki Otamendit – videó

A Benfica védője kíméletlenül lekönyökölte Raphinhát. Önök szerint piros lapot ért az eset?

Vb 2022: fekete mágiát vetettek be, de egy varázsló közbelépett a sordöntő meccs előtt

A sötét varázslatok kivédésében jelesre vizsgáztak az algériaiak!

Videó: Vinícius olyan cselt mutatott be, hogy kitört az állunk a koppanástól

A Real Madrid játékosát is egyszer becsapták, akkor Ángel Di María varázsolt.

Vb 2022: Southgate készen áll a szerződéshosszabbításra

A brit média szerint a 2024-es Eb-ig szólhat az új kontraktus, és a fizetését megduplázzák.

Vb 2022: legyőzte Mexikót, az élre állt Kanada

Az Egyesült Államok nem tudta legyőzni Jamaicát • Costa Rica a 95. percben szerzett győztes gólt Honduras ellen.

Vb 2022: iksz az argentin–brazil rangadón, Messiék is ott lesznek Katarban

Agüerónak is üzent az argentin válogatott, amely már 27 mérkőzés óta veretlen.

Vb 2022: november 26-án készítik el a playoffkör sorsolását

Kedden eldőlt, hogy a lengyelek, a törökök és az ukránok sem lesznek kiemeltek a pótselejtezőben.

Vb 2022: Muslera hibázott, Bolívia simán legyőzte Uruguayt

Juan Carlos Arce duplázott – az uruguayi kapus hathatós közreműködésével.

Vb 2022: Walesé a második hely, de a csehek is pótselejtezősök

Belgium sorozatban harmadszor lesz ott a világbajnokságon, Wales 1958 után lehet ismét vb-n.

Vb 2022: az ukránok előztek, a finnek lemaradtak a pótselejtezőről

Ukrajna és Franciaország is két góllal nyert a csoportkör utolsó fordulójában.

Vb 2022: Hollandia kijutott, Törökország a csoportmásodik

Louis van Gaal csapata felejthető meccsen győzte le Norvégiát, amely így lemarad a vb-ről.

Vb 2022: Kamerun folytathatja, Elefántcsontpart elbúcsúzott

Ryan Mmaee nem tud leállni: a Ferencváros marokkói válogatott támadója Szudán után Guinea ellen is duplázott.

Vb 2022: a lemondást fontolgatja az orosz kapitány

Az oroszok vasárnap 1–0-ra kikaptak Horvátországtól, így pótselejtezőt kell játszaniuk.

Vb 2022: Stopira megint betalált, de Nigéria jutott tovább

Algéria a Burkina Faso elleni döntetlennel csatlakozott a 3. szakasz mezőnyéhez.

Vb 2022: újra pontokat hullajtott Ausztrália, már Japán a 2.

Ez nem a hazai csapatok fordulója volt: egyedül Kína nem szenvedett otthon vereséget.

A lengyel–magyaron is kint volt az Eb egyik leggyönyörűbb szurkolója

A mérkőzés előtt nagyon vidáman vette fel videóra a himnuszokat.

Vb 2022: CR miatt ünnepelt kólával a szerb csatár? – videó

Mitrovics szerb zászlóval és egy doboz kólával rohant oda a stadionban ünneplő vendégszurkolókhoz.

Vb 2022: jótékony célra ajánlották fel a kijutásért járó jutalmat

A szerb válogatott tagjai beteg gyermekek részére ajánlották fel az 1 millió eurós bónuszt.

Vb 2022: Van Gaal a páholyból irányítja a hollandokat

A 70 éves szakvezető vasárnap este esett el kerékpárral Zeistben.

Vb 2022: Lengyelország akár Olaszországgal is összekerülhet a pótselejtezőn – kalapok

Az első hat csoportmásodik kiemelt, míg a további négy és az NL-ből playoffkörre jogosult két ország nem.

Vb 2022: a kijutás szerződéshosszabbítást ért a svájci kapitánynak

A 47 éves Murat Yakint augusztusban nevezték ki Vladimir Petkovic utódjának.

Vb 2022: egyelőre nem menesztik a portugál kapitányt – sajtóhír

Fernando Santosnak 2024-ig szóló szerződése van a portugál válogatottnál.

Vb 2022: Matthäus Beckenbauerhez hasonlítja Flicket

„Mindenki szereti és lelkesedik érte, a futballisták érte is futnak, hogy megnyerjék a meccset.”

Vb 2022: „Micsoda rémálom... és még nincs vége” – keseregnek az olaszok

„Bulgária letudva, Svájc közvetlen jegyet szerzett magának a jövő évi világbajnokságra, míg az olaszoknak szenvednie kell.”

Vb 2022: megvan a kijutás, de világbajnok lehet-e Anglia? – angol lapszemle

„Ha még félórányi játéklehetőséget kap Kane, akkor Rooney családja frusztráltan hívott volna bennünket.”

Vb 2022: Kijutunk a vb-re, s remélhetőleg megnyerjük – Mancini

A svájci kapitány szerint megérdemelten nyerték meg a csoportot, igaz, szerencse is kellett hozzá.

Vb 2022: Ha nem jutunk ki, akkor talicskával fogják eltolni Sousát – lengyel lapszemle

A sajtóban nem értik, a szövetségi kapitány miért hagyott ki kulcsjátékosokat a kezdőből.

Anglia tíz gólt szerezve ünnepelte meg a vb-re kijutást

Albánia a Myrto Uzuni által kiharcolt büntetővel nyert Andorra ellen odahaza. Harry Kane négyet vágott San Marinónak.

Vb 2022: az utolsó fordulóban lett oda Dánia 100 százalékos mérlege

Skócia két góllal nyert Kasper Schmeichelék ellen, miközben Ausztria és Izrael is győzött hazai pályán.

Vb 2022: botlottak az olaszok, Svájc jutott ki a tornára

Az Európa-bajnok nem tudott nyerni Belfastban, így pótselejtezőre kényszerül.

Vb 2022: a dél-afrikaiak újrajátszanák a Ghána elleni mérkőzésüket

A SAFA ügyvezetője szerint a játékvezetők eldöntötték a mérkőzést, hiszen számos ítélet ellenük irányult.

Vb 2022: Niger kilencgólos meccsen győzött Dzsibuti ellen

A félidőben még csak 2–1 volt Nigernek, de a második félidőben potyogtak a gólok.