Eb 2020: csapattársa mezében lépett pályára a belga védő – kép

H. D.H. D.
2019.11.17. 10:37
A második félidőben Michy Batshuayi mezében lépett pályára Dedryck Boyata
Mint arról beszámoltunk, Belgium Eden Hazard vezetésével 4–1-re nyert Oroszországban az Európa-bajnoki selejtezősorozat 9. fordulójában. A mérkőzés után egy különleges mezcsere miatt Dedryck Boyata került a reflektorfénybe.

A kezdőként, a 4-es mezben pályára lépő Dedryck Boyata a második félidőre valamiért már a 23-as számú felsőben jött vissza a szünetről, a hibát pedig csak nagyjából tíz perc elteltével szúrták ki. A Hertha védője ezt követően visszakapta a saját nevével ellátott mezt, nem sokkal később pedig a 23-as felső igazi tulajdonosa, Michy Batshuayi is pályára lépett.

Batshuayi a meccs után csak annyival reagált a Twitteren a történtekre, hogy Boyata végre „megvalósította az álmát”.

Michy Batshuayi on Twitter

EB-SELEJTEZŐ
9. FORDULÓ, I-CSOPORT
Ciprus–Skócia1–2(Efrem 47., ill. Christie 12., McGinn 53.)
San Marino–Kazahsztán1–3(Bernardi 77., ill. Zajnutgyinov 6., Szujumbajev 23., Scsetkin 27.)
Oroszország–Belgium1–4(Dzikija 79., ill. T. Hazard 19., E. Hazard 33., 40., R. Lukaku 72.)