F1: még három évig biztosan lesz Holland GP Zandvoortban

Jövőre augusztus 27-én lesz a Holland Nagydíj, a jegyek már most elfogytak az eseményre.

F1: Lauda első szolgálati Ferrarija 207 ezer euróért kelt el

Nagyjából 87 millió forintot fizettek a háromszoros világbajnok egykori autójáért.

F1: Spában és Austinban is sprintfutamot rendeznek – hivatalos

Jövőre hat helyszínen lesz rendhagyó a nagydíj menetrendje.

F1: teltház lesz a 2023-as Magyar Nagydíjon!

A 38. Magyar Nagydíj pénteki és szombati napjára lehet már csak napi jegyeket venni, ezeket hamarosan kezdik árulni.

F1: életműdíjat kapott Sebastian Vettel

Mindez négy világbajnoki címnek, 53 futamgyőzelemnek és 299 versenyhétvégének az eredménye.

Gyász: elhunyt a Ferrari egykori kétszeres F1-es futamgyőztes versenyzője

Patick Tambay 1977 és 1986 között hét csapatnál összesen 123 futamon indult, két versenyt nyert.

Ellentétes félidők – Sebastian Vettel kétarcú Formula–1-es karrierje

Karrierje elején négy vb-címet nyert, aztán jött a turbóhibrid éra, és kissé megkopott a varázs…

F1: Alonso dühöngése nyugtatta meg az Aston Martint

A kétszeres vb-győztes számításai szerint a technikai zűrök legalább 60-70 ponttól fosztották meg.

F1: elmarad a 2023-as Kínai Nagydíj – hivatalos

Sanghajban legutóbb 2019-ben rendeztek versenyt.

F1: az Indycar tavalyi győztese lesz a McLaren tartalékja

Alex Palou: Nagyon hálás vagyok a McLarennek azért a bizalomért, amelyet megszavaztak nekem.

F1: így reagáltak a Ferrari pilótái Binotto távozására

„Az irántad érzett megbecsülésem és tiszteletem sohasem halványult el.”

F1: a Mercedes lenyűgöző módon tiszteleg Niki Lauda előtt

Utcát neveznek el a háromszoros világbajnok osztrák legendáról a csapat székhelyén.

F1: Binotto távozik a Ferrari éléről – hivatalos

Beigazolódtak a pletykák, távozik a Ferrari csapatfőnöke.

F1: Mattia Binotto távozik a Ferrari éléről – sajtóhír

Az olasz lap szerint a hivatalos bejelentés már csak idő kérdése • Konfliktust hozhat a fő utódjelölt.

F1: az NS szubjektív pilótarangsorában is tarolt Verstappen

Kifejezetten változatos eredményt hozott a rangsorunk – leszámítva a győztest.

F1: Ricciardo visszatért a Red Bullhoz – hivatalos

A nyolcszoros futamgyőztes jövőre harmadik számú versenyző lesz a Red Bull Racingnél.

F1: megint törölhetik a Kínai Nagydíjat a koronavírus miatt

Könnyen lehet, hogy tavasszal egy hónap szünet vár a mezőnyre, s mégsem lesz rekordot jelentő 24 futam.

A Ferrari új kommunikációs narratívája: ez csupán átmeneti év volt

„Az idényben elkövetett hibáinkat is ki kell javítanunk. Az ambíciónk a bajnoki cím, de túl korai megmondani, elérhetjük-e.”

F1: összehozta a mezőnyt a búcsúzó Vettel, akit Hamilton is „megajándékozott”

A Ferrari-pilóták a négyszeres világbajnok búcsúbuliján sem tudták leplezni, milyen volt az idei évük – F1-legek!

F1: Max uralta a hétvégét, a versenyt és az idényt is – nemzetközi sajtóvisszhang

Max Verstappen nemcsak az elmúlt hétvégén, hanem egész évben dominált a Formula–1-ben.

F1: Remélem, jövőre harcba szállhatunk a bajnoki címért – Leclerc

A monacói szerint már az idény második felében is sokat sikerült javulniuk, de 2023-ra szintet lépne.

F1: Max Verstappen nyert az év utolsó versenyén Abu-Dzabiban

A holland mögött Leclerc és Pérez szelte át a célvonalat.

Verstappen nyert az év utolsó versenyén; Leclerc legyőzte Pérezt

A monacóinak remek futama volt Abu-Dzabiban, és sikerült megszereznie az egyéni második helyet.

F1: Az a cél, hogy Pérez második legyen az egyéni bajnokságban – Verstappen

Leclerc: „Remélhetőleg sikerül megszerezni a második helyet az egyéni és a konstruktőri bajnokságban is.”

F1: a Red Bull tanácsadója szívesen viszontlátná Ricciardót a csapatnál

Korábban már olyan hírek is megjelentek, hogy aláírt az istállóhoz.

F1: Max Verstappené a pole pozíció Abu-Dzabiban

A holland mögött a csapattárs, illetve Leclerc érkezett a top 3-ban.

Verstappené az év utolsó pole pozíciója; a Ferrari a második sorban Abu-Dzabiban

A holland 228 ezreddel előzte meg Pérezt; míg a Mercedes az ötödik és a hatodik helyet foglalta el.

F1: Sergio Pérez állt az élre a harmadik edzésen Abu-Dzabiban

A mexikóit Verstappen és Hamilton követte az első hármasban.

Pérez vette át a vezetést az abu-dzabi időmérő előtt

A mexikóit a csapattárs és a két Mercedes követte, míg a Ferrari top 5-ön kívül a harmadik edzésen.

F1: a Mercedes a Red Bull-lal csatázna; a Ferrari lépéshátrányban

Russell: „Szerintem a legjobb háromba kerülhetünk az időmérőn, és ki tudja, onnan meddig juthatunk vasárnap.”

F1: Max Verstappen zárt az élen a második edzésen Abu-Dzabiban

A holland mögött Russell és Leclerc zárt az első hármasban.

Verstappen vette át a vezetést Abu-Dzabiban

A holland 341 ezreddel előzte meg Russellt, míg a harmadik helyen Leclerc zárt.

F1: Lewis Hamilton nyitott az élen Abu-Dzabiban

A brit mögött a csapattárs, Russell és Leclerc érkezett az első hármasban az első edzésen.

Hamilton vezérletével a Mercedes kettőse nyitott az élen Abu-Dzabiban

A brit 220 ezreddel előzte meg a csapattársát, míg a harmadik Leclerc hátránya 255 ezred volt.

F1: Vettel előtt tiszteleg Alonso a sisakjával Abu-Dzabiban – kép

„Köszönöm, Seb. Még egyszer utoljára egy pályán versenyezni veled nagyon szomorú és megható lesz.”

F1: Leclerc és Pérez összecsap a második helyért – Verstappen ezúttal segít?

A holland múlt hétvégén ellenszegült a csapatutasításnak, de azt mondta, Abu-Dzabiban már kész segíteni a csapattársának.

F1: a Haas bejelentette a Mick Schumacher helyére lépő versenyzőt

Végül csak valóra váltak azok a jóslatok, amelyek szerint Hülkenberg lesz a „következő Schumacher...”

F1: a Haas megtalálta Mick Schumacher utódját – sajtóhír

Az amerikai istálló kedden hivatalosan is bejelentheti jövő évi pilótapárosát.

F1: Verstappen tisztességtelen ajánlata; Magnussen lenyomta Hamiltont

Alonso és Vettel egy tekintetben igen eltérően viselkedtek Interlagosban – F1-legek!

F1: Azok után, amiket én érte tettem... – Pérez kiakadt Verstappenre

Az első győzelmét arató Russellből előtörtek az emlékek • A csapatutasítás a Ferrarinál is téma volt.

F1: visszatért a Mercedes, áll a bál a Red Bullnál – nemzetközi sajtóvisszhang

A brit lapok George Russellt éltetik, az osztrákok viszont a Red Bullnál kitört balhéval foglalkoznak.

F1: Russell első győzelmét aratta a Sao Pauló-i Nagydíjon

Pályafutása első győzelmét aratta George Russell a Formula–1-es Sao Pauló-i Nagydíjon. A brit versenyző mögött a csapattársa, Lewis Hamilton ért célba, így a Mercedes idei első győzelme rögtön kettős siker lett. A dobogóra még Carlos Sainz Jr. állhatott fel, a futam elején Hamiltonnal ütköző Max Verstappen csak a hatodik pozícióban látta meg a kockás zászlót az interlagosi futamon, amelyen kétszer is a pályán járt a biztonsági autó.

Verstappen és Hamilton összeütközött, Russell nyert Interlagosban

Russell első futamgyőzelmét aratta a Sao Pauló-i GP-n, amelyen kétszer járt a pályán a safety car.

F1: a riválisok tartanak a Mercedestől, Russell beszélt a csapatutasításról

Magnussen célja nem a győzelem volt • A Mercedesnél nincs egyetértés az együttműködést illetően.

F1: Russell indulhat az első helyről a Sao Pauló-i Nagydíjon

George Russell nyerte meg a Formula–1-es Sao Pauló-i Nagydíj spintfutamát, így a Mercedes brit versenyzője indulhat a pole pozícióból az interlagosi futamon. Russell mögött Carlos Sainz Jr. és Lewis Hamilton ért célba, ám előbbi a rajtbüntetése miatt csak a hetedik helyről kezdheti meg a vasárnapi viadalt. Az első rajtkockából induló Kevin Magnussen az egy pontot érő nyolcadik pozícióban ért célba.