Paksi FC
F1: Leclerc a pole-ra hajt, Hamilton nem tud mit kezdeni a pattogással

Verstappen: Nyilván van még hova fejlődnünk, de nem ez volt életünk legrosszabb napja.

F1: Sainz ugrott az élre a szingapúri második szabadedzésen

Carlos Sainz Jr. vette át a vezetést a Formula–1-es Szingapúri Nagydíj második szabadedzésén. A Ferrari spanyol versenyzője mögött a csapattársa, Charles Leclerc végzett, harmadikként George Russell zárta a tréninget. Max Verstappen sokáig csak a top tízen kívül állt, ám természetesen sokat javított azt követően, hogy az ő autójára is felkerültek a lágy abroncsok.

A Ferrari párosa az élen, Verstappen a 4. helyen Szingapúrban

Az 1-es számú Red Bullra csak a második szabadedzés utolsó perceiben kerültek fel a lágy gumik.

F1: a Red Bull szabályt sértett Verstappen bajnoki évében – sajtóhír

A „vörös bikák" mellett egy másik csapat is átléphette a költséghatárt. Pénzbüntetés és utólagos pontlevonás is lehet a szankció.

F1: Mercedes-elsőség a szingapúri első szabadedzésen

Lewis Hamilton nyitott az élen a Formula–1-es Szingapúri Nagydíj első szabadedzésén. Bár a tréning nagy részében Max Verstappen diktálta a tempót, a hétszseres világbajnok egy csaknem egy tizedmásodperccel gyorsabb kört autózva végül letaszította az élről a második világbajnoki címére hajtó hollandot. Hamilton mögött Verstappen és Charles Leclerc zárta a nyitó edzést, amelyen a piros zászló is előkerült.

Verstappen továbbra is jó formában, ám Hamilton nyitott az élen Szingapúrban

A hétszeres világbajnok az első edzés végén taszította le Verstappent az első helyről.

F1: Ricciardo szerint valós lehetőség, hogy tartalék pilóta lesz

„Próbálok a jövő éven túl gondolkodni” – közölte a McLarent elhagyó ausztrál.

F1: a Mercedes megszakítaná Verstappen győzelmi sorozatát

A holland zsinórban öt megnyert futam után érkezett meg Szingapúrba, ahol vasárnap bebiztosíthatja a 2. vb-címét.

F1: Alexander Albon ott lesz a Szingapúri Nagydíjon

Az Olasz Nagydíj szombati napján vakbélgyulladás gyanújával kórházba szállították, ahol megműtötték.

F1: így lehet már vasárnap este világbajnok Max Verstappen

A holland autóversenyző két esetben ünnepelheti második világbajnoki címét a szingapúri verseny leintése után.

„Egy nap még megbánhatja…” – 10 éve „temették el” honfitársai Lewis Hamiltont

6 vb-cím, 82 első hely, 77 pole pozíció: tényleg ez volt minden idők „legostobább” F1-es döntése?

F1: jövőre hat sprintversenyt rendeznek a vb-sorozatban

Az FIA azt egyelőre nem közölte, melyik hat helyszínen rendezik meg a sprintfutamokat.

F1: Csou Kuan-jü hosszabbított az Alfa Romeóval

A svájci-olasz istálló szerint lenyűgöző a kínai versenyző érettsége.

F1: Nicolas Latifit jövőre lecseréli a Williams – hivatalos

Az 55 versenyen 7 pontot szerző kanadai utódjának kilétére egyelőre nem derült fény.

F1: eldőlt Cunoda jövője az Alpha Taurinál

A japán harmadik idényét teljesítheti a száguldó cirkuszban.

F1: rekordszámú futam a jövő évi versenynaptárban – hivatalos

A Magyar Nagydíj július közepén lesz, jön a Las Vegas-i Nagydíj, kimarad viszont a francia futam.

Az apa nevével könnyebb a fiúnak? – volt pilóták csemetéi útban a topkategória felé

Sebastian Montoya, David Schumacher vagy Giuliano Alesi is édesapja nyomdokaiba léphet.

F1: egyelőre nem létezik tökéletes ellenszer a rajtrácskáoszra

A motorokra vonatkozó költségvetési plafon 2026-tól javíthat a helyzeten.

F1: a Hungaroring szeptemberben is sorsfordító helyszín lehet

Négy versenyzőt próbálhat ki hazánkban az Alpine a tavalyi autó volánjánál.

F1: Alexander Albont kiengedték a monzai kórházból

A Williams közölte, pilótájuk hazatért monacói otthonába, és a Szingapúri Nagydíjra való felkészülésre koncentrál.

F1: Leclerc, a meghámozott banán; Hamiltonnál előtörtek a rossz emlékek

A nagyszerűen debütáló De Vriesnek ahhoz már segítség kellett, hogy kiszálljon az autóból – F1-legek!

F1: Albon lélegeztetőgépre került a vakbélműtét után; jobban van

A thaiföldinél egy ismert, de nem gyakori szövődmény lépett fel – szerencsére azóta elhagyhatta az intenzív osztályt.

F1: Verstappen már Szingapúrban kétszeres bajnok lehet

A holland a monzai siker után már 116 pontos előnnyel vezet Leclerc előtt.

F1: Több tapasztalatra és jobb munkára lenne szükség – Binotto az FIA-ról

Sokakat kiborított az Olasz Nagydíj befutója, Verstappent viszont nem zavarták újabb győzelmének körülményei.

F1: Max Verstappen nyerte meg az Olasz Nagydíjat

Max Verstappen idénybeli 11. futamgyőzelmét aratta a Formula–1-es Olasz Nagydíjon. A hetedik helyről rajtoló címvédő mögött a Ferrari hazai futamán a pole pozícióból induló Charles Leclerc ért célba, a dobogóra még George Russell állhatott fel a biztonsági autó mögött véget érő viadalt követően.

Verstappen Monzában is nyert, és újabb lépést tett második vb-címe felé

A Ferrari taktikai elképzelése nem volt rossz, ám Leclerc csak második lett a safety car mögött véget érő futamon.

F1: Verstappen tizenöt kör után vezetni fog – Russell

„Nem igazán foglalkozunk Maxszal vagy azzal, hogy mit csinál, hiszen úgy is előttünk fog végezni.”

F1: Charles Leclerc-é a pole pozíció Monzában

A monacói mellől Russell várhatja a rajtot, míg mögüle Norris rugaszkodhat el vasárnap.

Leclerc-nél nem volt gyorsabb Monzában; De Vries a top 10-ből rajtolhat

A monacói mellől Russell várhatja a rajtot, míg mögüle Norris rugaszkodhat neki vasárnap.

F1: Max Verstappen a leggyorsabb az utolsó edzésen

A holland mögött Leclerc és Pérez zárt az első hármasban Monzában.

F1: Albon kórházba került, De Vries debütál Monzában

Vakbélgyulladás miatt kell Albonnak kihagynia a monzai versenyhétvége hátralévő részét.

Verstappen tört az élre Monzában; Albont De Vries váltotta

A holland 347 ezreddel előzte meg Leclerc-t, míg a harmadik Pérez lemaradása 6 tized volt a 3. edzésen.

F1: Verstappen nem aggódik a Ferrari tempója miatt

A holland legjobb esetben a hatodik helyről rajtolhat vasárnap, de úgy érzi, remek esélyei lehetnek.

F1: Carlos Sainz Jr. vette át a vezetést Monzában

A spanyol mögött Verstappen és Leclerc érkezett a top 3-ben a második edzésen.

Verstappen beékelődött a Ferrarik közé Monzában

A leggyorsabbnak Sainz bizonyult, a spanyol 143 ezreddel előzte meg a hollandot, míg Leclerc további 5 századdal maradt el a 2. edzésen.

F1: Charles Leclerc a leggyorsabb az első monzai edzésen

A monacói mögött Sainz és Russell érkezett az első hármasban.

A Ferrari kettőse kezdett az élen hazai pályán, Verstappent megbüntették

Leclerc 77 ezreddel előzte meg a csapattársát, míg a harmadik Russell hátránya 279 ezred volt az 1. edzésen Monzában.

F1: mégsem jön létre a Porsche–Red Bull házasság – hivatalos

Az új szabályváltoztatások miatt viszont az F1 továbbra is vonzó a német autógyártónak.

F1: Verstappen a favorit a Ferrari hazai nagydíján

Leclerc a zandvoortinál nehezebb hétvégére számít Olaszországban.

F1: Hamiltont a rajtrács végére sorolják az Olasz Nagydíjon

A hétszeres világbajnok mellett egyelőre Bottas büntetése biztos, ám másokra is hátrasorolás várhat.

F1: kicsit besárgult a Ferrari az Olasz Nagydíjra – kép

Amikor kék-fehérre váltott az olasz istálló, akkor világbajnok lett...

F1: Horner szerint nehéz lenne elveszítenie a vb-t a Red Bullnak

Az osztrák istálló hét futammal az idény vége előtt 135 pontos előnnyel vezet a Ferrari előtt.

F1: narancssárga köd, merész galambok és az F3-ba való Ferrari

A maranellóiak elfelejtették, hány kereke van az autóiknak • Jön a Russell-éra a Mercedesnél? – F1-legek!

F1: Verstappen megállíthatatlan – nemzetközi sajtóvisszhang

Max Verstappan győzelme mellett Lewis Hamilton rémálma és a Ferrari újabb dobogója is a címlapokra került.

F1: Csapatként ennél jobb eredményt érdemeltünk volna – Russell

Leclerc szerint nehéz helyzetbe kerültek a bajnokságban a Mercedes „feltámadásával”.