FTC: klubrekord született az Espanyol elleni góllal

M. D.M. D.
2019.09.20. 15:21
Nemcsak egy fontos pontot az Európa-liga csoportkörében, hanem új klubrekordot is feljegyezhettek a Ferencvárosnál az Espanyol elleni csütörtöki 1–1-es döntetlen alkalmával – írja a fradi.hu.

Az FTC korábban kétszer, az 1995–1996-os (Bajnokok Ligája) és a 2004–2005-ös (UEFA-kupa) idényben szerepelt európai kupa csoportkörében, de olyan hamar még egyszer sem szerzett gólt, mint Barcelonában az Espanyol ellen. A zöld-fehérek csütörtökön már a 10. percben megszerezték a vezetést Javi López öngóljával.olyan hamar még egyszer sem szerzett gólt, mint Barcelonában az Espanyol ellen. A zöld-fehérek csütörtökön már a 10. percben megszerezték a vezetést Javi López öngóljával.

Az eddigi csúcsot ifj. Albert Flórián tartotta, aki 1995. november 1-jén a 20. percben juttatta előnyhöz a Ferencvárost a Grasshoppers elleni 3–3-as találkozón. A képzeletbeli dobogó harmadik helyén Rósa Dénes áll, ő 2004. december elsején a 22. percben talált be az FC Baselnek (1–2) – emlékeztet az FTC hivatalos honlapja.

A MÉRKŐZÉS ÖSSZEFOGLALÓJÁT IDE KATTINTVA OLVASHATJA EL!