FTC: Nem biztos, hogy Boli az idény végéig velünk marad – Csercseszov

Európa-liga: frissült a Ferencváros kerete az UEFA-nál

A három téli érkező bekerült, viszont Laidounié mellett Boli neve sincs már a listán.

Európa-liga: mintegy ötszáz önkéntessel számolnak a szervezők a budapesti fináléra

Május 31-én rendezik a sorozat döntőjét a Puskás Arénában.

El: Nem gondoltam még bele, hogy a Fradival is találkozhatnánk – Schäfer

„Hatalmas gratuláció Messinek, bár gondolom, nem jut el hozzá.”

FTC: Nem szeretnénk az áldozati bárány szerepét betölteni – Orosz Pál

A vezérigazgató szerint 50-60 ezer ferencvárosi szurkoló előtt „bárkinek megremeghet a lába”.

Európa-liga: harmincezer új klubtag a címvédő Frankfurtnál

Peter Fischer: Ez hihetetlen és csodálatos karácsonyi ajándék számomra elnökként.

El: indul a jegyértékesítés az FTC nyolcaddöntőjére a Puskás Arénába

Az UEFA elfogadta a zöld-fehérek kérését, akár több mint 60 ezer néző előtt játszhat a csapat.

Hazai pálya – Somogyi Zsolt jegyzete

NS-VÉLEMÉNY. Igen, hazai pályán játszik majd a negyeddöntőért a Ferencváros – szenzációs este lesz!

Kubatov Gábor az NS-nek: A Puskás Arénában játssza az FTC az Európa-liga-nyolcaddöntőt

A szurkolók és a szakmai stáb véleményére egyaránt kíváncsi volt a döntés meghozatala előtt a Ferencváros vezérkara.

FTC: A Puskás Aréna felé tartunk – Kubatov Gábor

A Liu testvérek országváltásáról és Szalai Ádám szerződtetésének lehetőségéről is beszélt az elnök.

El: megvannak a playoffkör mérkőzéseinek időpontjai

Február 16-án és 23-án rendezik meg a meccseket, a visszavágók másnapján derül ki, ki lesz a Fradi ellenfele.

El: ki legyen az FTC nyolcaddöntős ellenfele? – szavazás

A Ferencváros a H-csoport győzteseként a nyolcaddöntőben várja ellenfelét.

Ekl: az FTC után Szalai Ádám klubja is megkapta a Trabzont

Gyurcsóék olyan csapattal kerültek össze, amelyet néhány hónapja már kiejtettek az El-ből.

El: a Manchester Uniteddel találkozik a Barcelona a nyolcaddöntőért

Schäfer András csapata, az Union Berlin a holland Ajaxszal csap össze a 16 közé jutásért.

Barcelona–Manchester United az El-nyolcaddöntőbe jutásért

Az Ajax az Union Berlinnel, a Leverkusen a Monacóval, míg a Juventus a Nantes-tal csap össze.

Hajnal Tamás: Egyre jobban tisztelik a Ferencvárost; Ötgólos győzelem, de kínkeserves Eb-rajt Svájc ellen

A Nemzeti Sport szombati számából ajánljuk.

FTC-mezeket ajándékozott Mourinhóéknak a Groupama Aréna vezérigazgatója

Találkozott Nemanja Maticcsal is, aki a Groupama Aréna 2014-es nyitó mérkőzésén pályára lépett a Chelsea-ben.

FTC: Budapestre szállították az El-trófeát a Fradi utolsó csoportmeccse előtt

Az M4 Sport stúdiójába vitték a serleget, amiért az FTC-n kívül még a Barcelona, a Juventus, az MU vagy éppen az Arsenal is versenyben van.

El: a 24 versenyben maradt csapatból az FTC kerete a legkevésbé értékes, mégis nyolcaddöntős

A legjobb 16 közé kerülésért küzdő Barcelona kerete 813 millió eurót ér, ez több mint 20-szorosa a Ferencvárosénak.

El: hihetetlen, mit dobott a pálya felé a Feyenoord-szurkoló

A műanyag poharak mellett egy katéter landolt a pálya és a lelátó közötti részen.

El: Nagyon büszkék vagyunk a csoportelsőségre – Vécsei Bálint

A Trabzonspor ellen végig pályán lévő magyar válogatott játékos értékelte az FTC európai kupaszereplését.

El: „A Trabzonspor szurkolóit alig érdekelte már ez a meccs” – török lapszemle

Marc Bartra: Kiválóan játszottunk az első félidőben, reménykedtünk benne, hogy nyerhetünk hárommal, és így meglesz az El-továbbjutás...

El: A Fradit már senki sem veheti félvállról – Lisztes Krisztián

„Jó lenne még egy kört menni, ami persze nagyon nehéz lesz.”

Videó: az MU üdvöskéje megkérte Ronaldót, hadd ünnepelhessen a gólörömével

Bruno Fernandes a mérkőzés után érdekes dolgot árult el a fiatal argentin játékosról.

Kikapott a Ferencváros, de annyi baj legyen!; Gazdag Dániel: Van bennünk annyi, hogy nyerjünk

A Nemzeti Sport pénteki számából ajánljuk.

El: a Trabzonspor edzője csalódott a harmadik hely miatt

Abdullah Avcit meglepte, hogy a Ferencváros négy pontot szerzett a Monaco ellen.

El: íme, ez a 24 csapat maradt versenyben tavaszra!

Összeállt az Európa-konferencialiga 24-es tavaszi mezőnye is • Menetrend, sorsolások, dátumok.

El: a Roma hátrányból nyert a Ludogorec ellen, és másodikként végzett

Szalai Attila és Schäfer András csapata is az El-ben folytathatja, Gyurcsó Ádám gólpasszt adott a Rennes ellen.

El: Akár az egyenlítés is benne lehetett volna – Dibusz

„Jó volt megtapasztalni, hogy bármelyik ellenféllel felvettük a versenyt.”

Ekl: csoportgyőztes az AZ, Kerkeznek jöhet a kupatavasz

Tíz év alatt harmadszor érte meg az európai kupák tavaszi mérkőzéseit a kolozsvári CFR.

El: Nem vagyok mérges a vereség miatt – Csercseszov

A Ferencváros vezetőedzője szerint a csoport első helyén végezni a legnagyobb boldogság.

El, E-csoport: győzelme ellenére csak második helyen végzett a United

Az Európa-liga csoportkörének utolsó fordulójában a Real Sociedad hazai pályán fogadta a Manchester United csapatát. A „vörös ördögök" Garnacho korai góljával 1–0-s győzelmet arattak, de ez nem volt elég ahhoz, hogy megelőzzék a spanyolokat a csoportban.

El: Sallai beállt, Langék kiestek, nyolcas káosz az F-csoportban

A F-csoportban mind a négy csapat nyolc ponttal fejezte be a küzdelmeket, a Feyenoord és a Midtjylland örülhetett.

El: egygólos vereséget szenvedett a Ferencváros Trabzonban

A vezetést már a hetedik percben megszerezték a törökök, a győzelem ellenére a csoport harmadik helyén végeztek.

Csak egy góllal nyert a United, így a Sociedad végzett az El-csoportjuk élén

A Sociedad közvetlenül a nyolcaddöntőbe jutott, a Manchesterre egy BL-ből érkező csoportharmadik vár majd.

Egygólos vereséget szenvedett a Ferencváros a Trabzonspor otthonában

Bakaszetasz révén már a hetedik percben vezetést szereztek a törökök, a Fradi nem tudott egyenlíteni.

El: Csercseszov döntött, így kezd az FTC a Trabzonspor ellen

A Ferencváros biztosan megnyeri a H-csoportot, a török klub számára a továbbjutás a tét.

El: a sérült Boli üzent társainak a Trabzon elleni meccs előtt

A zöld-fehérek támadója elmondása szerint, egyre jobban van a fejsérülése után.

El: a Trabzonspor első külföldije egyúttal a klub egyetlen magyar légiósa volt

Az aradi születésű Koszka Szilárdot éppen a mieink elleni olimpiai negyeddöntőben „pihentették”…

El: Trabzon városában meccsnapon focimezben dolgoznak a férfiak

Minden készen áll a Ferencváros fogadására az utolsó csoportmeccsen.

El: kiemelt konzuli jelenléttel készülünk a Trabzon–FTC mérkőzésre – Szijjártó

„Ha minden rendben van a személyes iratokkal, akkor néhány percnél nem vehet majd többet igénybe a beléptetés Törökországba.”

El: nem spóroltak a méretekkel a Senol Günes Stadionban – képek

Kényelmes fotelek várják a zöld-fehéreket a vendégöltözőben.

El: Szeretnénk, ha egész Magyarország büszke lenne ránk! – Esiti

A Fradi középpályása korábbi törökországi időszakából jól tudja, miként lehet megállítani a helyi sztárcsapatokat.

El: Élvezem a játékot, jó közösség tagja lettem – Gyurcsó Ádám

A magyar légiós napsütésben készül a csoportkör utolsó fordulójára az Európa-ligában.

El: Csercseszov még eldönti, Botka és Dibusz játszik-e

„Ugyanolyan alapossággal elemeztük ki az ellenfelet, mintha vérre menő mérkőzést játszanánk.”