Kisvárda Master Good
5 - 1
Paksi FC
El: Cavani, a megmentő – az „El Matador” Greenwood védelmére kelt!

A 19 éves angol támadó szorult helyzetbe került, de hamar a segítségére siettek!

El: Arteta szerint ő a megfelelő ember az Arsenal élére

Unai Emery roppant büszke a játékosaira, s tudja, a Manchester United elleni döntő nem lesz könnyű.

El: Villarreal–Manchester United döntőt rendeznek Gdanskban

A spanyol csapat az Arsenalt búcsúztatta • A Roma hiába nyert a manchesteriek ellen.

Roma–Manchester United: kész őrület, 13 gólos párharc!

Az MU jutott be az Európa-liga döntőjébe, a hazai 6–2-es siker után belefért idegenben a 2–3.

Csak kapufákig jutott az Arsenal, El-döntős a Villarreal

Nem született gól a londoni visszavágón, a spanyol csapat lesz a Manchester United ellenfele.

Európa-liga: 9500 szurkoló előtt rendezhetik a gdanski döntőt

Hétfőn meg is kezdődött és péntek kora délutánig tart a jegyelővétel az El lengyelországi döntőjére.

El: Unai Emery szerint az Arsenal tizenegyese nem volt jogos

Arteta úgy véli, van esélyük megnyerni a párharcot • Fonseca: Nem volt mentális erőnk talpra állni.

El: a Manchester United a szünet után eltiporta a Romát

Az olaszok egy félidő után még vezettek, de aztán majdnem olyan sima meccs lett belőle, mint 14 éve...

El: a Villarreal egygólos előnyt szerzett az Arsenal ellen

A labdarúgó Európa-liga elődöntőjének első mérkőzésén az Arsenal 2–1-re kikapott idegenben a Villarrealtól.

El: Bruno Fernandes higgadtan pöckölt a Roma kapujába – videó

Edinson Cavani parádés labdát adott a portugálnak, aki nem is jött zavarba a kapu előtt.

Amikor nagy bajba került, megrázta magát az Arsenal

Igaz, ez mindössze arra volt elég, hogy a londoniak csak egygólos hátrányból várhassák a Villarreal elleni visszavágót.

A Manchester United most „csak” hat gólt szerzett a Roma ellen

Videó: amikor Adebayor zseniális gólt ollózott a Villarrealnak

A togói mellre vette Fabregas nagyszerűen ívelt labdáját, majd mértani pontossággal ollózott a bal alsóba.

FFT: A „Pentagol”-legenda, avagy bunda volt-e a '87-es Panathinaikosz–Honvéd?

A magyar csapatok európai kupatörténetének egyik legemlékezetesebb fejezete volt.

El: Man. United–Roma és Villarreal–Arsenal elődöntő lesz

Az Arsenal négy góllal nyert Prágában, az MU és a Villarreal kettős győzelemmel jutott tovább.

A Roma kiejtette az Ajaxot; négy között a Manchester United

A Villarreal a visszavágón is legyőzte a Dinamo Zagrebet • Kialakult az elődöntő mezőnye.

Hat perc alatt lerendezte a Slaviát, elődöntős az Arsenal

Az angol csapat első találatát les miatt nem adták meg, utána viszont beindult a gólgyártás.

UEFA: rasszista jelzőket használt, súlyos büntetést kapott a cseh védő

A Slavia nemzetközi kupamérkőzései mellett jó ideig a válogatottban sem léphet pályára.

Videó: elege lett az időhúzásból a labdaszedőnek, a Roma játékosa bánta

Hamar közismertté vált Hollandiában a fiatal labdaszedő, aki miatt kirobbant a balhé a meccsen.

El: Solskjaer nem teljesen elégedett, három játékosát eltiltották

Arteta hisz benne, hogy az Arsenal továbbjuthat • Fonseca szerint óriási győzelmet arattak.

El: a Roma fordított; a Slavia a 94. percben egyenlített az Arsenal ellen

A Villarreal büntetőből szerzett góllal nyert a Dinamo Zagreb otthonában.

Az Arsenal a 86. percben szerzett vezetést, mégsem tudott nyerni

Az Ajax büntetőt rúghatott a kétgólos vezetésért a Roma ellen, végül mégis a vendégek nyertek.

Két góllal nyert Spanyolországban a Manchester United

Rashford zseniális és Bruno Fernandes szerencsés gólja minden bizonnyal el is döntötte a továbbjutást.

El: az Ajax a harmadik számú kapusával állhat ki a Roma ellen

A 204 centiméter magas kapuvédő a múlt héten még a mieink ellen védett az U21-es Eb-n.

El: a Man. United spanyol, az Arsenal cseh ellenfelet kapott

A Tottenhamet búcsúztató Dinamo Zagreb a Villarreallal találkozik a negyeddöntőben.

El: Gerrard dühös – rasszista vádak után UEFA-vizsgálat indul

A Slavia szerint undorítóak a vádak, a Rangers játékosa, Kamara ököllel ütötte Kudelát.

Videó: Mourinho bement a Dinamo öltözőjébe és megtapsolta a csapatot

A kétszeres BL-győztes tréner roppant sportszerűen cselekedett a mérkőzés után.

El: a Manchester United idegenben ejtette ki a Milant

A Slavia Praha Skóciában harcolta ki a továbbjutást • Negyeddöntős az Ajax és a Villarreal is.

El: Mourinho „több mint szomorú” a kiesés után

A Tottenham portugál trénere elnézést kér csapata Dinamo Zagreb elleni El-búcsújáért.

Videó: Pogba beállt, 2 perc múlva vezetést szerzett

Nem tudtak felszabadítani a milánóiak, a francia középpályás köszönte szépen.

El: a Dinamo Zagreb hosszabbítás után kiejtette a Tottenhamet

A mesterhármast jegyző Mislav Orsic vezetésével csodát tett a horvát csapat.

A Dinamo Zagreb kiejtette a Tottenhamet; nyolc között az Arsenal

A Slavia Praha Skóciában harcolta ki a továbbjutást • Negyeddöntős a Roma, az Ajax és a Villarreal is.

Pogba gólja döntötte el a Milan–Manchester United párharcot

Ibrahimovic és Pogba is csereként lépett pályára a visszavágón, utóbbi betalált, ezzel a góllal továbbment az MU.

Európa-liga: kikapott otthon, de továbbjutott az Arsenal

A Roma idegenben is legyőzte a Sahtar Donecket, a Molde hiába nyert Budapesten a Granada ellen.

Videó: gyönyörű gólt lőtt a Spursnek a Dinamo játékosa

Ezt nagyon eltalálta Mislav Orsic, Hugo Llorisnak esélye sem volt.

El: a legfelsőbb bíróság is elítélte a Dinamo Zagreb vezetőedzőjét, lemondott

Zoran Mamicra négy év, nyolc hónapot, fivérére hat és fél év szabadságvesztést szabtak ki.

Manchester United: „Solskjaernak is felelősséget kell vállalnia”

Az angol sajtó kritikus volt azok után, hogy a Milan a 92. percben egyenlített az Old Traffordon.

El: a Tottenham otthon, az Arsenal idegenben nyert

A Roma három góllal győzött a Sahtar Doneck ellen, a Granada 2–0-ra megverte a Moldét.

Videó: elsült a bal láb, Ödegaard megszerezte első gólját

Az Olympiakosz ellen szerezte meg első arsenalos gólját a norvég.

Kane-duplával nyert a Tottenham; Arsenal-siker Görögországban

A Roma és az Ajax is háromgólos előnyt szerzett az El-nyolcaddöntő első felvonásán.

El: az MU ikszelt a Milannal; nyert az Ajax és a Villarreal

A Rangers 1–1-es döntetlent játszott Csehországban a Slavia Praha vendégeként.

Videó: mesteri Fernandes-passz után pazar fejes az MU tinijétől

A portugál középpályás átadása után a 18 éves Diallo remek megoldást választott a 16-oson belül.

Videó: kapufa fél méterről, ordító helyzetet hagyott ki Maguire

A Manchester United védője könnyen megszerezhette volna a vezetést a Milan elleni El-meccsen.

A ráadásban jött Kjaer, a Milan ikszelt az Old Traffordon

Az olasz csapat két meg nem adott gólig jutott, a végén mégis örülnie kellett az egyenlítésnek.

Európa-liga: újabb mérkőzést rendeznek a Puskás Arénában!

Norvég és spanyol csapat budapesti mérkőzését jelentette be az MLSZ.