A Vasas férfi kardozóinál (balról Iliász Nikolász, Nemcsik Zsolt, Szilágyi Áron és Ravasz Etele) nem volt jobb vasárnap
(Fotó: Szabó Miklós)

 

A győzelmek számát tekintve három elsőséggel a BVSC és a Vasas volt a legeredményesebb az ob-n, amelynek első két napján az egyéni versenyeket rendezték. A BHSE kettő, a GEAC, az Építők, az UTE és az MTK egy-egy aranyat gyűjtött be.

 VÍVÓ OB
Férfi kard
Elődöntő
Vasas I–Vasas II 45:29
GEAC–BVSC I 45:35
A 3. helyért
Vasas II–BVSC I 45:43
Döntő
Vasas I–GEAC 45:40
Végeredmény: 1. Vasas I. (Iliász Nikolász, Nemcsik Zsolt, Ravasz Etele, Szilágyi Áron), 2. GEAC (Gáll Csaba, Gémesi Bence, Gémesi Csanád, Valkai Ferenc), 3. Vasas II (Csaba Márton Bence, Nagy Pál, Nagy Zsolt)
    
Női kard
Elődöntő
BVSC I–Újpesti TE 45:28
BSE–BVSC II 45:27
A 3. helyért
Újpesti TE–BVSC II 45:28
Döntő
BVSC I–BSE 45:33
Végeredmény: 1. BVSC I (Mikulik Júlia, Varga Dóra, Várhelyi Anna, Várhelyi Kata), 2. BSE (Garam Nóra, Gárdos Judit, Márton Anna, Mihalik Nóra), 3. Újpesti TE (Juhász Anna, Katona Renáta, Kerekes Regina, László Luca)
    
Férfi tőr
Elődöntő
MTK–Építők I 45:40
Törekvés–BHSE I 45:28
A 3. helyért
Építők I–BHSE I 42:38
Döntő
MTK–43:36
Végeredmény: 1. MTK (Berjozkin Anton, Gátai Róbert, Pilissy Zoltán, Szerémi András), 2. Törekvés (Dósa Dániel, Gróf Attila, Mátyás Bálint, Mazza Lorenzo), 3. Építők I (Szabados Gábor, Szabados Kristóf, Széki Bence, Zalaba Péter)  
    
Női tőr
Elődöntő
BHSE I–BHSE II 45:23
Újpesti TE I–Törekvés 45:31

A 3. helyért

BHSE II–Törekvés 45:39

Döntő
Újpesti TE I–BHSE I 45:36
Végeredmény: 1. Újpesti TE I (Gólya Fruzsina, Hajdú Melinda, Kreiss Fanny, Schmél Viktória), 2. BHSE I (Knapek Edina, Szalai Szonja, Varga Gabriella, Varga Katalin), 3. BHSE II (Balogh Orsolya, Bernát Viktória, Oravetz Barbara, Somodi Anita)
 
Férfi párbajtőr
Elődöntő
BVSC I–MTK 45:41
BHSE I–Balaton SC 45:39
A 3. helyért
Balaton SC–MTK 45:36
Döntő
BHSE I–BVSC I 45:32
Végeredmény: 1. BHSE I (Boczkó Gábor, Budai Dániel, Imre Géza, Somfai Péter), 2. BVSC I (Györgyi Levente, Hamar Balázs, Kiss Gergő, Tallár Ákos), 3. Balaton SC (File Mátyás, Rédli András, Siklósi Gergely)  
 
Női párbajtőr
Elődöntő
BVSC I–BKLVE 45:37
Vasas I–BHSE 45:30
A 3. helyért
BHSE–BKLVE 45:37
Döntő
BVSC I–Vasas I 45:37
Végeredmény: 1. BVSC I (Bukóczki Bianka, Kazarján Annie, Révész Júlia, Szabó Laura), 2. Vasas I (Antal Edina, Csomós Flóra, Posovszky Tímea, Szász Emese), 3. BHSE (Budai Dorina, Sziklaváry Franciska, Takács Emese, Várnai Vivien)