Női asztalitenisz BL: elvesztette első mérkőzését a Szekszárd

2017.10.13. 20:04
Vereséggel mutatkozott be a női asztalitenisz Bajnokok Ligája 2017–2018-as szezonjában a Szekszárd AC csapata, amely pénteken 3:0-ra kikapott horvát vendégétől, a Dr. Casl csapatától.

Az előző idényben elődöntős magyar csapat ezúttal szettet sem tudott nyerni: Madarász Dóra mellett az orosz Polina Mihajlova és a litván Ruta Paskauskiene is simán kapott ki ellenfelétől.

A horvát bajnok zágrábi csapat kizárólag kínai, vagy kínai származású versenyzővel nyert Szekszárdon.

A Szekszárd AC jövő pénteken Franciaországba látogat, a Grand-Quevilly vendége lesz. A három csapatból az első két helyezett jut majd a negyeddöntőbe.

NŐI ASZTALITENISZ BL, C-CSOPORT
Szekszárd AC–Dr. Casl (horvát) 0:3

Polina Mihajlova (orosz)–Csou Hszin-tung (kínai) 0:3 (–6, –9, –3)
Madarász Dóra–Jie Li (holland) 0:3 (–9, –6, –11)
Ruta Paskauskiene (litván)–Yu Fu (portugál) 0:3 (–6, –7, –5)

A csoport október elején játszott első meccsén: Dr. Casl–ALCL TT Grand-Quevilly (francia) 3:1