MÁJUS 28., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA
DÖNTŐ
21.00:
Liverpool (angol)–Real Madrid (spanyol), Saint-Denis (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NŐI NB I
HELYOSZTÓ
A 3. HELYÉRT
17.00:
MTK–Haladás
DÖNTŐ
17.00:
Soroksár–Kelen

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ATLÉTIKA
21.20: Gyémánt Liga-verseny, Eugene

AUTÓSPORT
9.50: Túraautó-világkupa, WTCR, 1. futam, Nürburgring (Tv: Eurosport1) – törölve
14.30: Dunakanyar rali, 1. szakasz (Tv: Sport1)

DARTS
EUROPEAN TOUR, ZWOLLE
19.00:
2. forduló (Tv: Arena4)

EVEZÉS
I. világkupa, Belgrád

FORMULA–1
MONACÓI NAGYDÍJ, MONTE-CARLO

13.00: F1, 3. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
16.00: F1, időmérő edzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
17.35:
F2, sprintfutam (Tv: M4 Sport+)

GOLF
PGA TOUR
22.00:
Charles Schwab Challenge, Fort Worth, 3. forduló (Tv: Eurosport2)

GÖRDESZKA
8.00: DRK Budapest Skate Open pénzdíjas nemzetközi gördeszkaverseny, Erzsébet tér

JÉGKORONG
VILÁGBAJNOKSÁG, FINNORSZÁG
Elődöntő, Tampere
13.20:
Finnország–Egyesült Államok (Tv: Sport2)
17.20:
Kanada–Csehország (Tv: Sport2)

KAJAK-KENU
Válogatóverseny, Szeged

KERÉKPÁR
GIRO D'ITALIA

12.05: 20. szakasz, Belluno–Marmolada, 167 km, hegyi befutó (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
13.00:
Sport36-Komló–Balatonfüredi KSE
14.05: Telekom Veszprém–Grundfos Tatabánya KC (Tv: M4 Sport)
17.00: Kecskeméti TE–Csurgói KK
NŐI MAGYAR KUPA
NÉGYES DÖNTŐ (Debrecen, Főnix Aréna)
ELŐDÖNTŐ
15.45:
FTC-Rail Cargo Hungaria–Siófok KC (Tv: M4 Sport+)
18.15: Győri Audi ETO KC–Dunaújvárosi Kohász KA (Tv: M4 Sport)
FÉRFI EHL
FINAL FOUR, ELŐDÖNTŐ
16.00:
Magdeburg (német)–Nexe (horvát) (Tv: Sport1)
18.00: Wisla Plock (lengyel)–Benfica (portugál) (Tv: Sport1)

MOTOGP
OLASZ NAGYDÍJ, MUGELLO
9.00:
Moto3, 3. szabadedzés (Tv: Arena4)
9.45: MotoGP, 3. szabadedzés (Tv: Arena4)
10.45: Moto2, 3. szabadedzés (Tv: Arena4)
12.30: Moto3, időmérő (Tv: Arena4)
13.15: MotoGP, 4. szabadedzés (Tv: Arena4)
14.00: MotoGP, időmérő (Tv: Arena4)
15.00: Moto2, időmérő (Tv: Arena4) 

RÖPLABDA
Férfi Európa-liga, ezüst divízió, 1. forduló
18.30:
Finnország–Magyarország, Akaa
Női Európa-liga, arany divízió, csoportkör, 2. forduló
18.30:
Magyarország–Románia, Tüskecsarnok (Tv: M4 Sport+)

SZÖRF
10.00: Raceboard-világbajnokság, Balatonföldvár

TENISZ
10.30 és 17.45:
Roland Garros (Tv: Eurosport1, Eurosport2)
A legjobb 16 közé jutásért, 15.00 körül: Gálfi Dalma, Anna Kalinskaya (orosz)–Bondár Anna, Greetje Minnen (belga)

ÚSZÁS
Mare Nostrum-versenysorozat, 3. állomás, Canet-en-Roussillon

A SPORTRÁDIÓ MŰSORA

Reggeli műsor Jekkel Dániellel
12.00: Műsorvezető: Juhász Bálint
Hazafutás, műsorvezető: Balogh Balázs
16.00: A stúdióban Németh András kézilabdaedző; tudósítás az FTC–Siófok női kézilabda Magyar Kupa-elődöntőről
17.00: Köszöntjük az 50 éves olimpiai bajnokot, Kovács Antalt; közgyűlést tartott a MOB, az elnök, Gyulay Zsolt értékelése; tudósítás a kajak-kenu vb-válogatóról; Lőrincz Tamás a birkózók ez évi teljesítményéről
18.00: A stúdióban: dr. Soós Ágnes, a Sportkórház igazgatója
19.00: Húsz éve lett bajnok a ZTE, Bozsik Péter vezetőedző és két játékos, Kocsárdi Gergely és Kenesei Krisztián emlékezik
20.00: BL-döntő előtt – Németh Krisztián, a Liverpool korábbi játékosa; élő tudósítás Párizsból (Szeli Mátyás/Nemzeti Sport), Dévai Márk Sebastian, a Pena Madridista Hungara vezetője és Takács István, a Liverpool magyarországi szurkolói klubjának vezetője
21.00: BL-döntő, élő tudósítás Párizsból (Szeli Mátyás/Nemzeti Sport), Németh Krisztián értékel; női kézilabda MK-elődöntő után – így látták a játékosok
22.05: A nap sportösszefoglalója