Kecskeméti TE
0 - 0
Mol Fehérvár
Formula–E: Wehrlein a második futamot is behúzta Rijádban

A német pilóta mögött ezúttal is Dennis ért célba • A pole-ból rajtoló Hughes az ötödik helyen végzett.

Formula–E: a McLaren újonca rajtolhat az élről a rijádi második futamon

A 3. rajtpozíciót megszerző René Rast sikerével együtt eddig igen jól teljesít a McLaren a 3. fordulóban.

Formula–E: Wehrlein nyert a rijádi éjszakában

A Porsche németje mellett Dennis és Bird állhatott fel a dobogóra az első verseny után.

Formula–E: Buemi a pole-ban az első rijádi időmérőn

A svájci legutóbb a 2019-es New York-i versenyen rajtolhatott az élről.

Gokart: Molnár Martin győzött az idénynyitó Winter Cupon

A 14 éves versenyzőnek ez volt pályafutása harmadik versenye a felnőtt nemzetközi géposztályban.

Rali-vb: Ogier győzött, és megdöntötte Loeb rekordját

A Toyota versenyzője mögött a vb-címvédő finn Kalle Rovanperä lett a második, míg a belga Thierry Neuville a harmadik.

Formula–E: máris versenyzőt kellett cserélnie az ABT Cuprának

Egyelőre nem tudni, hogy sérülése után mikor versenyezhet újra Robin Frijns.

Salakmotor: a salakos érem két oldala

A Magyar Motorsportszövetség (MAMS) salak szakágának vezetője, Füzesséry Erik adott interjút.

MotoGP: világbajnoki címek visszaszerzése a cél a Yamahánál

A japán gyártó az első, amely leleplezte 2023-as festését.

Dakar: két csigolyája eltört Carlos Sainznak a balesete során

A 60 éves versenyző sérülésére Madridban, hazaérkezése után derült fény.

Dakar: al-Attijah ötödször, Benavides másodszor!

Kovács Miklós az Experience mezőnyben teljesítette a Dakar rali utolsó szakaszát.

Formula–E: Dennis nyerte az eseménydús idénynyitót Mexikóban

Technika meghibásodás és balesetek miatt összesen háromszor járt a pályán a biztonsági autó.

Formula–E: Di Grassi a pole-ban a mexikói nyitányon

A brazil mellől Dennis rajtolhat el, mg a második sorban egy McLaren és egy Andretti foglalhat helyet.

Dakar: Loeb rekordot döntött, de Al-Attijah halad a győzelem felé

Mindössze 12 mp választja el egymástól a Dakar motoros mezőnyének éllovasát, Toby Price-t és Kevin Benavidest.

Salakmotor: visszavonulással „ünnepli” bajnoki címvédését Fazekas Dennis

A 21 éves vaspapucsos az elmúlt esztendőben sem hagyott kétséget afelől, hogy jelenleg ő hazánk első számú salakszórója.

Dakar: Loeb olyanra volt képes, amire legutóbb Sainz 2009-ben

Kovács Miklósék technikai gondok miatt kénytelenek voltak visszatérni az előző napi táborba.

FORMULA–E, 2023 – MENETREND, MEZŐNY
Dakar: Loeb nagyon rákapcsolt, Kovács Miklósék bizonyítottak

Halálos gázolás miatt a kamionos éllovas Ales Loprais kiállt a versenyből.

Dakar rali: mentőexpedíció után újra ordíthat a Hyena

„Szerencsére a kamionversenyzők családja olyan, hogy ahol csak lehet, segítjük egymást.”

Dakar: al-Attijah kényelmes előnnyel várja a második menetet

Kovács Miklóséknak megérkezett a hiányzó alkatrész, kedden folytatnák a Dakar ralit.

Dakar: al-Attijah nyomok nélkül ment, al-Radzsi nyert

Az időjárási viszontagságok miatt törölték a motoros mezőny szombati szakaszát.

Dakar: Peterhansel és Sainz bukott, al-Attijah nagy előnnyel vezet

Ha a katari versenyző nem követ el valami hatalmas hibát, vagy a technika ördöge nem kísérti meg, akkor kényelmes előnyt oszthat be az elkövetkező napokra.

Dakar: balesetet szenvedett és feladta a versenyt a 14-szeres győztes

Stéphane Peterhansel navigátora, Edouard Boulanger megsérült az incidensben.

Dakar: kényszerpihenő után folytatná a Qualisport Racing

A kamionos egység sajtóközleményében Kovács Miklós nyilatkozott.

Dakar-rali: a dűnemászás művészetét gyakorolták

A Kovács Miklós, Czeglédi Péter, Ács László trió 14. helyen ért célba a szerdai szakaszon.

Dakar: armageddon a sivatagban, Kovács Miklósék a 16. helyen értek be

Időjárási anomáliák sorával kellett szembenéznie a Dakar mezőnyének kedden – az autósoknál Nasszer al-Attijah állt az élre.

Gyász: elhunyt Ken Block, az egyik legismertebb raliversenyző

Az amerikai showman tragikus balesetben vesztette életét, 55 éves volt.

Dakar: Kovács a 10. helyen ért be a kamionosok között

Az utóbbi évek legjobb magyar részeredménye született a kősivatagban rendezett szakaszon.

Dakar: Kovács Miklósék a 23. helyen zárták az első szakaszt

„Brutális volt, mást tényleg nehéz lenne mondani erre a nyitó szakaszra.”

Dakar: a motorosok címvédője máris feladta a versenyt

Sam Sunderland a vasárnapi gyorsaságin válltörést és agyrázkódást szenvedett.

Dakar-rali: Mattias Ekström nyerte a prológot az autósoknál

A motorosok mezőnyében az ausztrál Toby Price (KTM) áll az élen.

Verstappen-uralom és a WTCR-korszak vége – 2022 az autósportban

A Mercedes újabb vb-címmel távozott a Formula–E-ből, az F2-es bajnok debütálása várat magára a királykategóriában.

Rali: a legnehezebb szaúdi Dakar következik

A mezőny már rajtra kész, szilveszter napján egy rövid, 11 kilométeres prológ­gal melegítenek a versenyzők.

Szilveszter-rali: a László Martin, Zsiros Gábor duó nyert

A hagyományos évbúcsúztató viadalon csaknem 230 versenyautót láthattak a nézők.

Autósport: elhunyt az egyik előfutó a Szilveszter-ralin

A versenyzőnek az első gyorsasági szakasz után, a célba érkezést követően állt meg a szíve.

Sportrádió: Csomós Miklós Östberg autójával indul a Szilveszter-ralin

A Hungaroringen sorra kerülő 56 kilométeres össztávú versenyen nyolc országból 227-en állnak rajthoz.

Tereprali: első Dakarjára készül a magyar kamionos trió

A világ leghosszabb és legnehezebb terepversenye szilveszterkor rajtol Szaúd-Arábiában.

Rali: a világbajnokságon indul a Herczig, Ferencz kettős

Nincs rajtuk eredménykényszer – tapasztalatszerzés a céljuk.

Rali: aláírták a jövő évi magyarországi Eb-futam szerződését

Az októberi verseny zárja a 2023-as idényt, amely a versenysorozat 70. évfordulója lesz.

Salakmotor: magyar sportdiplomáciai siker az FIM-nél

Füzesséry Eriket beválasztották a Nemzetközi Motorsport Szövetség (FIM) pályaverseny bizottságába.

Salakmotor: továbbra sem indulhatnak az oroszok a világversenyeken

A tiltás miatt még nem teljes a Debrecenben megrendezendő májusi GP-selejtező mezőnye.

Sportrádió: Remélem, jövőre is versenyezhetek – Nagy Dániel

Soha nem tört össze autót annyira a Hungaroringen, mint ebben az évben.

Autósport: Vissza kell építeni a közösség bizalmát! – Szujó Zoltán

A Magyar Nemzeti Autósport-szövetség közgyűlésén 103:92 arányban választották meg elnöknek.

Autósport: Szujó Zoltán a Magyar Nemzeti Autósport-szövetség új elnöke

103:92 arányban választották meg a testület új elnökének a sportágat az elmúlt nyolc évben irányító Oláh Gyárfással szemben.

Salakmotor: visszatérnek az oroszok az oválpályákra?

Rajthoz állhatnak a lengyel útlevéllel rendelkező oroszok a 2023-as idényben.