Újpest FC
1 - 1
Paksi FC
Rali: ifj. Érdi karnyújtásnyira a 3. Európa-bajnoki címtől

„Az autónk tökéletesen működik, jó az összhang Csökő Zolival is, okosan építjük fel a versenyünket.”

Tereprali: megvan a januári Dakar pontos útvonala!

7646 kilométeres össztáv, 321 jármű a rajtvonalnál a január 3. és 15. között tartandó viadalon.

WTCR: Micheliszék a Bajcsy Kórháznak gyűjtöttek

A pilóták és az Eurosport Events jóvoltából több mint 6 millió forint támogatást kap az intézmény.

MotoGP: nincs tizedik győztes, de megvan a hazai győzelem

Miguel Oliveira rajt-cél győzelmet aratott a Portugál Nagydíjon • A Moto3-ban Albert Arenas lett a bajnok.

MotoGP: aki rájön, hogyan kell előzni, nagyot nyerhet

Portimaóban a versenyzőknek nem sok fogalmuk van arról, hol lehet biztonságos manővert végrehajtani.

Parasport: Zanardit Padovába szállították, ott folytatja a rehabilitációt

Az 54 esztendős sportember állapota fizikai és idegrendszeri szempontból is stabilizálódott.

MotoGP: portugál pole-party Portimaóban

Miguel Oliveira már szombat reggel is nagyon gyors volt, de délután még rá tudott tenni egy lapáttal.

Autósport: raliversenyen indul a motoros Franco Morbidelli

„Biztosan jópofa lesz, bár gyorsan meg kell tanulnom sok részletet.”

MotoGP: az utolsó tánc, tizenöt pilóta hat tizeden belül

Zarco a mezőny élén, pole pozícióval és dobogós helyezéssel búcsúzna csapatától.

30 éve a pályán – jubilál hazánk egyik vezető márkakereskedése

Kerek évfordulót ünnepel a következő hetekben a Pappas Auto Magyarország. (x)

Pappas Auto – klasszikokkal vezet már 30 éve

Szakértelem, teljesítmény, precizitás, emberközpontúság – 30 éve ezek jellemzik a Pappas Autót. (x)

Pappas Auto 30 év szakértelem

Harmincéves jubileumát ünnepli Magyarország piacvezető autókereskedése. (x)

MotoGP: a megbízhatóság bajnoka, akinek a szíve és az esze is a helyén van

Már megvan az idei világbajnok, Joan Mir, aki sok mindent elárult a nagy napon.

MotoGP: Mir világbajnok, a futamot Morbidelli nyerte

Mir 20 év után szerzett egyéni vb-címet a Suzukinak, és ezzel a márka hatodik világbajnoka lett.

WTCR: Urrutia nyert; Michelisz hetedik az idényzáró versenyen

Tassi szép előzések után hetedikként haladt, ám végül csapatutasítás után egészen a 11. helyre esett vissza.

WTCR: Ehrlacher világkupagyőztes; újra dobogón a Zengő Motorsport

Guerrieri kiesett, így a franciának elég volt a hatodik helyen átszelnie a célvonalat Spanyolországban.

MotoGP: Mirrel pont az történik, amit a leginkább szeretett volna elkerülni

„Szeretném hamar lezárni a történetet” – a spanyol vasárnap világbajnok lehet.

WTCR: látványos elengedés a győzelemért; Tassi pontot szerzett

Girolami az utolsó körben lassított le és engedte el a címért küzdő csapattársát, Guerrierit az első spanyolországi versenyen.

WTCR: Urrutia az időmérőn is jó formában volt, Michelisz a 9. lett

Tassi és Kismarty-Lechner már a Q1-ben búcsúzott, Boldizs majdnem pole-t szerzett a második futamra.

MotoGP: a világbajnoki éllovasok a rajtrács második felében

A pole pozíciót Franco Morbidelli szerezte meg Jack Miller és Nakagami Takaaki előtt.

WTCR: Urrutia maradt az élen, Tassi a 10., Michelisz a 11. lett

Boldizs Bence és Kismarty-Lechner Gábor a 15. és a 20. zárta az egyszer félbeszakított tréninget.

WTCR: a Lynk & Co az élen, Tassi és Michelisz a top 10-ben az 1. edzésen

A tréning a tervezettnél két és fél órával később kezdődött el a ködös időjárás miatt.

WTCR: az időjárás átírja az idényzáró programját

Mivel probléma esetén nem szállhatna fel a mentőhelikopter, nem engedik a pályára a versenyzőket.

MotoGP: Dovizioso perre készül a Ducati ellen?

A versenyző menedzsere azt nyilatkozta, jogi lépéseket fontolgatnak az olasz gyár ellen.

WTCR: 8 helyszín és hungaroringi idénynyitó a 2021-es versenynaptárban

Ha minden a tervek szerint megy, a mezőny jövőre ismét ellátogat Ázsiába is.

MotoGP: „Nem valami csoda folytán került oda a tiltott szer”

Crutchlow: nem kell majd hallgatnotok a sok robotot • Dovizioso a jövőjéről beszélt.

MotoGP: Rossi mégsem orvosi csoda, negatív az újabb PCR-tesztje

Az olasz megkapta az engedélyt, hogy rajthoz álljon a hétvégi Valenciai Nagydíjon.

MotoGP: Rossinak ismét pozitív lett a koronavírustesztje?

Ha a hír igaz, akkor vagy a mostani tesztje lett fals pozitív, vagy az előző két negatív eredmény volt téves.

MotoGP: Dovizioso minden ajánlatot visszautasított, nem látjuk jövőre a sorozatban

Átmeneti (?) szabadságával lassan tényleg eltűnik egy generáció a motorsportból.

MotoGP: Iannone elvesztette a fellebbezést, négy évre eltiltották

A pilóta az esetében adható legszigorúbb büntetést kapta meg, ami MotoGP-s karrierje végét is jelenti.

MotoGP: Marc Márquez idén már nem ül motorra – hivatalos

„A csapatommal mérlegeltük a karom állapotát, úgy döntöttünk, hogy a legjobb választás az, ha jövőre térek vissza.”

NASCAR: ötödik hellyel zárt az Indyre váltó hétszeres bajnok

A 83 NASCAR futamot megnyerő Jimmie Johnson 45 évesen ül át az IndyCar-sorozatba.

MotoGP: így születnek a világbajnokok. Mir karnyújtásnyira a bajnoki címtől

A világbajnoki összetett első négy helyezettje közül három nem szerzett pontot a Moto3-ban.

Rali: drámai végjáték – Herczig lecsúszott a dobógóról

A világbajnoki futamgyőztes Andreas Mikkelsen nyerte meg a kihívásokkal teli Rally Hungaryt.

MotoGP: Rossi és öccse jövőre egymás ellen versenyez

Marini a Ducatival kötött egyéves megállapodást, ahogy Enea Bastianini is a gyárral szerződött.

Rali: Herczig 4., de harcba száll a dobogóért Nyíregyházán

A vb-futamgyőztes Andreas Mikkelsen vezet a Rally Hungaryn, az ob-futam Hadik Andrásé.

MotoGP: Pol Espargaró a pole-ban, az éllovasok közül csak Mir örülhet

A pálya környékét minden előrejelzést megcáfolva jelentősebb eső áztatta fel az időmérő kezdete előtt.

MotoGP: senki sem fellebbez a Yamaha-ügyben. Árnyék vetül majd a bajnoki címre?

Az ellenfél gyárak egyhangúan úgy döntöttek, a FIM MotoGP-felügyelők kezébe adják a sorsukat

Rali: a magyar „különcsata” is késhegyre menő küzdelmet ígér

A villanyfényes, valódi show-t hozó prológon lengyel siker született a nyíregyházi ralikrosszpályán.

MotoGP: kiadták az előzetes 2021-es versenynaptárat

A szezonnyitó három héttel később esedékes, mint az utóbbi években.

MotoGP: megbüntették a Yamahát, Rossi indulása továbbra is kérdéses

A versenyengedélyhez még egy negatív tesztre van szüksége 48 óra elteltével.

Rali: Turán tavalyi győztes taktikája – folyamatos koncentráció

Turán Frigyes szerint izgalmas versenyre számíthatunk a hét végén, a magyar Európa-bajnoki futamon.

Rali: Ifj. Érdi vezet az ERC2-ben – a skalpjára vadásznak

A kétszeres Európa-bajnok magyar Mitsubishi-pilóta nyerni akar a hétvégi Rally Hungaryn.

MotoGP: Valentino Rossi továbbra is koronavírusos

A Yamaha Garrett Gerloffot, a Yamaha fiatal superbike-versenyzőjét jelölte meg helyettesítőként.

Rali Eb: Az év legerősebb mezőnye a Rally Hungaryn – Herczig Norbert

A négyszeres abszolút magyar bajnok Herczig Norbertnek furcsa lesz, hogy fia, Patrik is indul a zempléni versenyen.