-->
Összes hírünk
Kiemelt híreink
Kamion Eb: Kiss Norbert nem adta alább a győzelemnél!

„Köszönöm a csapat minden tagjának az egész éves munkát, ez megint egy szuper győzelem volt.”

Tereprali-vb: Szalayék teszteltek Marokkóban és várják a versenyt

A Szalay Balázs, Bunkoczi László kettős átesett a kötelező adminisztratív és technikai ellenőrzésen.

Salakmotor: visszatértek a világ legjobb flat trackesei Debrecenbe

A magyarok produkciónál érezhető volt, hogy először kaptak lehetőséget a legjobbak között.

MotoGP: Bezzecchi első pole-ját szerezte meg Buriramban

Az olasz pályacsúccsal rajtelső Thaiföldön – Bagnaia Quartararo elől rajtol.

MotoGP: itt az előzetes 2023-as versenynaptár, 21 versenyhétvége 18 országban

Az indiai Buddh International Circuit a 75-ik helyszín lesz a világbajnokság 1949 óta íródó történetében.

Salakmotor: Grand Prix-s helyszínen küzdenek a vaspapucsosaink

Folytatódik a salakmotoros magyar-szlovén közös bajnokság.

Gyorsaságimotoros-vb: már jövőre lesz Indiai Nagydíj

A jövő évi MotoGP-szezon fél év múlva, március 26-án, a Portugál Nagydíjjal rajtol.

Flat track: izgalmas vb-döntő futam lesz a debreceni a hétvégén

A hét elején még úgy volt, hogy csak Adorján Zoltán indulhat a magyar motorosok közül.

MotoGP: Kazahsztán is bekapcsolódik a sorozatba

Vadonatúj komplexum a helyszín • Kazahsztán a 30. ország, amely vb-futamnak ad otthont.

Kamion Eb: Büszke vagyok a csapatra – Kiss Norbert

„Szerencsére csak az volt a kérdés, mikor sikerül megszerezni a negyedik Európa-bajnoki címet.”

Tereprali: Szalayék rajthoz állnak a marokkói vb-futamon

A Szalay Dakar Team párosa majd' két év kihagyás után újragondolt versenygéppel vág neki a sivatagi megméretésnek.

Salakmotor: ifjabb Adorján Zoltáné a szabadkártya

Az elmúlt évhez hasonlóan újra flat track világbajnoki döntőt rendez Debrecen.

Kamion Eb: Kiss Norbert megvédte címét, ismét Európa-bajnok

2014 és 2015, valamint tavaly után negyedszer lett Eb-győztes a kamionosok között, ezzel az örökranglistán már második.

MotoGP: Miller tönkreverte a mezőnyt Japánban

Az ausztrál a hatodik különböző győztes idén és a harmadik, aki Ducatival versenyez.

Kamion Eb: Kiss Norbert karnyújtásnyira az újabb címtől

Vasárnap elég egy negyedik hely ahhoz, hogy negyedszer is Európa-bajnok legyen.

Gyász: halálos motorbaleset a Hockenheimringen

Langstädtler a gyors orvosi beavatkozás ellenére a helyszínen életét vesztette.

MotoGP: Marc Márquez nyerte a többször halasztott időmérőt Japánban

Szakadó eső és limitált látási viszonyok is nehezítették a versenyzők dolgát.

Kamion Eb: Meglehet a negyedik! – Kiss Norbert

„Ha valaki a tizenegyedik évét tölti egy bajnokságban, már nem izgul.”

MotoGP: tűz ütött ki két csapat boksza között

Személyi sérülés nem történt, és mivel az első edzések csak pénteken kezdődnek, lesz idő rendbe tenni a bokszot.

Motorsport: Kovács Bálint 6. lett a francia 24 órás versenyen

A Maco Racing Teamhez kölcsönadott motoros a Superbike kategóriában zárt a hatodik helyen.

Gokart: Hideg Ádám második lett az FIA-világbajnokságon

A 14 éves versenyző a magyar gokartsport eddigi legnagyobb sikerét érte el.

MotoGP: Bastianini nagy küzdelemben győzött az Aragóniai Nagydíjon

A Moto2-es géposztályban hármas spanyol siker született.

MotoGP: már kezd zavarba ejtővé válni a Ducati dominanciája

Ezúttal a márka a teljes első sort elhappolta, és akár a konstruktőri vb-címet is megszerezheti.

Salakmotor: lengyel csőd, skandináv öröm a nagyhalászi Eb-n

A dán Jesper Knudsen nyerte meg az U19-es kontinensviadalt.

MotoGP: erőltetett menet lesz a véghajrá, vajon ki bírja majd a legjobban?

Hat hétvége alatt öt futam vár a mezőnyre, nyolc hét múlva pedig jön a valenciai idényzáró.

Salakmotor: U19-es Európa-bajnoki döntő lesz Nagyhalászban

Nyolc ország 16 vaspapucsosa küzd meg a dobogós helyezéskért szombaton.

MotoGP: a nap, amire vártunk - Marc Márquez visszatér

„Megígértem a nagypapámnak, hogy ez lesz az utolsó próbálkozás. Ha ez sem sikerül, akkor visszavonulok.”

Kamion Eb: Kiss újabb győzelmet aratott, már 68 ponttal vezet

Kissnek nem is kell növelnie az előnyét Le Mans-ban, ha „csak” a mostanit megtartja, akkor már ünnepelheti negyedik Európa-bajnoki címét.

Autósport: Thierry Neuville nyerte meg az Akropolisz ralit

Az összetettben éllovas finn Kalle Rovanperänak gondjai akadtak, nem tudott beleszólni a legjobbak küzdelmébe.

F2: Vips és Daruvala győzelme, Drugovich bajnoki címe Monzában

Az idény novemberben zárul Abu-Dzabiban, de már Monzában eldőlt a bajnoki cím sorsa.

F3: izgalmas futamon szerezte meg Martins a bajnoki címet

Zane Maloney nyerte meg az idény utolsó futamát, amelyen Tóth László a 20. helyen zárt.

Kamion Eb: Kiss Norbert kétszer második, halad a célja felé

Tizedszer harcolta ki a pole pozíciót a magyar versenyző az idei kiírásban.

F3: Colapinto nyert, Martins újabb lépést tett a bajnoki cím felé

Martins és Hadjar is nehéz futamot teljesített, de előbbi szerzett pontot • Tóth a 22. helyen ért célba Monzában.

F3: Szmoljar pole-ban; Tóth 29. a monzai időmérőn

Az egyik bajnokesélyes, Hadjar összetörte az autóját.

Kamion Eb: Kiss Norbertnek kedvező pályák következnek

Zolder, Le Mans és Jarama is fekszik a magyar versenyző stílusának.

Kamion Eb: Kiss idei tizenegyedik győzelmét aratta

Növelte előnyét az első helyen álló Kiss Norbert a kamion Európa-bajnokság csehországi versenyén.

MotoGP: Bagnaia sorozatban negyedszer nyert

Az utolsó métereken is óriási csatát vívott honfitársával, Enea Bastianinivel.

MotoGP: ami a csövön kifér! Hacsak az eső közbe nem szól…

A pilóták mellett a szombati edzésnap főszereplője ismét az időjárás volt.

F3: Maloney újabb győzelme, Martins a tabella élén az idényzáró előtt

Tóth László a 25. helyen ért célba a zandvoorti főfutamon, amelyen háromszor járt a pályán a safety car.

Kamion Eb: Kiss Norbert győzelemmel kezdett Mostban

A nagy riválisokat mindkét versenyen megelőzte és így növelte előnyét az összetett pontversenyben.

F3: Collet nyert Correa előtt; Tóth 27. a zandvoorti sprintfutamon

Correa 2019-es spái horrorbalesete után először állhatott fel a dobogóra.

Kamion Eb: A terv az, hogy nyerünk! – Kiss Norbert

„Biztos vagyok benne, hogy nem lesz könnyű, hiszen a nyári szünet alatt a többiek is fejlesztettek”

F3: Maloney a pole-ban, Tóth a mezőny végén Zandvoortban

A bajnokságot vezető Hadjar a hatodik helyen végzett a piros zászlóval záruló időmérőn.

WTCR: F1-es pályákon zárul a 2022-es idény

Dél-Korea, Kína és Makaó helyett a Közel-Keleten dől el az idei bajnoki cím sorsa.

Rali Eb: Nagyon nehéz futamunk volt Csehországban – Herczig

Herczig arról is beszélt, hogy tavalyi balesetük után Ferencz Ramónnak hosszabb időbe telt a felépülés.