BL, C-csoport: a Benfica vette be először a Monaco kapuját

2014.11.04. 22:38
A Benfica 1–0-ra nyert hazai pályán a Monaco ellen a labdarúgó Bajnokok Ligája C-csoportjának 4. fordulójában.

A Monaco 1–0-s gólkülönbséggel érkezett Lisszabonban, és úgy tűnt, lejátssza harmadik 0–0-s mérkőzését is a BL idei csoportkörében. A Benfica ment előre becsülettel első győzelméért, de a hajráig nem tudta feltörni a vendégek védelmét.

A 82. percben aztán megtört a jég, egy bal oldali szöglet után a brazil Talisca elé került a labda, ő pedig közelről nem hibázott. 1–0

Ez elég is volt a Benficának a három pont begyűjtéséhez, a portugál csapat pontszámban beérte a Zenitet, a Monaco pedig csak egy ponttal előzi meg. Lesz itt még izgalom az utolsó két fordulóban.