BL, B-csoport: a Real Madrid simán nyert az Inter otthonában

M. G.M. G.
2020.11.25. 22:59
A labdarúgó Bajnokok Ligája B-csoportjában a Real Madrid Milánóban győzte le 2–0-ra a több mint egy félidőt emberhátrányban játszó Internazionalét, a Borussia Mönchengladbach pedig ismét kiütötte a Sahtar Donecket. Négy forduló után a Gladbach vezeti a csoportot, az Inter helyzete a továbbjutás szempontjából gyakorlatilag reménytelen.

A mérkőzés összefoglalóját itt olvashatja el!A mérkőzés összefoglalóját itt olvashatja el!

BAJNOKOK LIGÁJA
4. FORDULÓ
B-CSOPORT
INTERNAZIONALE (olasz)–REAL MADRID (spanyol) 0–2 (0–1)

Milánó, San Siro, zárt kapuk mögött. Vezette Taylor (angol)
Internazionale: S. Handanovic – Skriniar, De Vrij, Bastoni (D'Ambrosio, a szünetben) – Hakimi (A. Sánchez, 64.), Barella, Gagliardini (Sensi, 78.), A. Vidal, A. Young – R. Lukaku (C. Eriksen, 86.), L. Martínez (Perisic, a szünetben). Vezetőedző: Antonio Conte
Real Madrid: Courtois – Dani Carvajal, Varane, Nacho, F. Mendy – Modric, T. Kroos, Ödegaard (Casemiro, 58.) – Lucas Vázquez, Mariano Díaz (Rodrygo, 58.), E. Hazard (Vinícius Júnior, 78.). Vezetőedző: Zinédine Zidane
Gólszerző: E. Hazard (7. – 11-esből), Hakimi (59. – öngól)
Kiállítva:
A. Vidal (33.)
A csoport másik meccsén
Borussia Mönchengladbach (német)–Sahtar Doneck (ukrán) 4–0 (Stindl 17. – 11-esből, Elvedi 34., Embolo 45+1., Wendt 77.)