Videó: íme, a kis szurkoló nagy menekülése a labdával a Liverpool BL-meccsén

A Liverpool Porto elleni Bajnokok Ligája mérkőzésén történt az eset.

BL: Man. United–Young Boys – száműzve az Old Traffordról?

Videó: Ez nulla! Ez nulla! – Ronaldo döbbenetes kifakadása a Juventus öltözőjében

Most kerültek elő azok a felvételek, melyeken CR ordibált a csapattársaival és elsírta magát, amikor a Juve kiesett a Portóval szemben.

Lesen vagyunk: új időszámítás Manchesterben

A BL-ben az MU továbbjutott, a Dortmund meglepetésre nem. Három portugál csapat lehet a legjobb tizenhat között.

BL: Fontos, hogy a csoport élén végezzünk – Ancelotti

A Sheriff vezetőedzője szerint nem játszottak rosszabb meccset, mint Madridban.

BL: „Értük és magunkért” – Forsberg a maródi lipcseieknek ajánlotta a sikert

A Bruges elleni 5–0 után a németek érthető okokból úsztak a boldogságban, igaz, a nehézségekről sem feledkeztek meg.

BL: Sokkal jobb a helyzet, mint két hónappal ezelőtt – Pochettino

Guardiola szerint jelzésértékű, hogy a City legyőzött egy sztárokkal teletűzdelt csapatot.

BL: Bárki is lesz ott a nyolcaddöntőben, megérdemli – Simeone

Pioli: Úgy érzem, jó úton járunk, ma megmutattuk, hogy mennyit fejlődtünk.

BL: ötgólos sikert ért el a Lipcse – a szerdai játéknap eredményei egy helyen

A Liverpool, a Manchester City, a Milan, a Real Madrid és a Sporting is nyert.

BL, A-csoport: díszlépésben nyert a Leipzig, megverte a PSG-t a City

Gulácsi Péter, Willi Orbán és Szoboszlai Dominik nélkül is magabiztosan nyert a labdarúgó Bajnokok Ligája A-csoportjának 5. fordulójában az FC Bruges otthonában az RB Leipzig (0–5). A csoport másik mérkőzésén a Manchester City 2–1-re legyőzte a PSG-t, ezzel biztosította magának az első helyet e négyesben, de a franciák is továbbjutottak a belga csapat vereségével.

BL, B-csoport: a 87. percben jött Messias, Madridban nyert az AC Milan

Eközben a Liverpool az ötödik meccsén sem hibázott, így az angolok mögött teljesen nyitott a csata a csoport második helyéért.

BL, C-csoport: a Sporting kétgólos győzelmével megpecsételődött a Dortmund sorsa

Az Ajax a Besiktas felett aratott győzelmével csoportelső lett a C jelű kvartettben.

BL, D-csoport: a Real Madrid is ott van a nyolcaddöntőben

A Real Madrid 3–0-ra legyőzte a Sheriff Tiraspolt a Bajnokok Ligája csoportkörének 5. fordulójában, ezzel biztosította a helyét a legjobb tizenhat között.

Amikor a Messi, Neymar, Mbappé trió is kevés – fantasztikus City-fordítás!

Az angol bajnok Kevin De Bruyne nélkül is győzött 2–1-re, így már biztos, hogy csoportelsőként jut tovább.

Visszavágott a Real Madrid a Sheriffnek, megvan a továbbjutás

Carlo Ancelotti csapata magabiztos, háromgólos győzelmet aratott Tiraszpolban.

Átgázolt ellenfelén idegenben az RB Leipzig, tartalékosan is

Egy magyar sem léphetett pályára az FC Bruges ellen, nagy lépést tett a harmadik hely és az El felé a Lipcse.

BL, D-csoport: hiába Trubin parádéja, Dzeko elintézte a Sahtart

Sokáig úgy tűnt, a 20 esztendős ukrán kapus lesz a meccs hőse, ám a második félidőben két gólt szerző bosnyák csatár lett az.

BL: Willi Orbán betegség miatt hazautazott Belgiumból

A hátvéd megfázásos tünetek miatt néhány órával az FC Bruges elleni meccs előtt visszautazott Németországba.

Videó: Cristiano Ronaldo pompás labdaátvételén ámul a világ

Amikor egy csaknem 50 méteres indítást így veszel át, az önmagáért beszél.

Barca: Xavi feltette játékosainak a legfontosabb kérdést a sorsdöntő meccs előtt

„Mindent kiadtatok magatokból, és akik kilátogattak a mérkőzésre, büszkék rátok.”

Videó: Carragher beégette Schmeichelt, de a válasz még ennél is csattanósabb volt

Egy fél pillanat alatt röhögőgörcsöt kaptak a stúdióban, a dán pedig még rátett egy lapáttal.

Videó: ezért ő a „Magnifico” – látni kell Fernandes passzát Rashfordhoz

A 93. percben egy újabb asszisztot feljegyezhetett volna, amikor varázslatos passzt adott Rashfordnak.

Videó: Fernandes látványosan nem örült Sancho góljának, Solskjaer járt a fejében?

A társak nagyon örültek az angol válogatott szélső első góljának, McTominay különösen.

BL: félelmetes Chelsea-védelem; Lewandowski sorozata jó előjel a Bayernnek

Az MU-nak Michael Carrickkel ugyanannyi kapott gól nélküli BL-meccse van, mint Solskjaerral volt.

BL: A Chelsea jelenleg Európa legjobb csapata – Szczesny

Trevor Chalobah: „Gyermekként a Bajnokok Ligáját néztem, most itt lenni, és gólt szerezni, egyszerűen leírhatatlan.”

BL: Ezzel a győzelemmel tartoztunk Olénak – Carrick

Maguire: Egyértelművé kell tennünk a szurkolóink számára, hogy ez még csak a kezdet.

BL: Xavi szerint ez az a futball, amit játszaniuk kell

„A döntetlen ellenére is nagyon jó meccset játszottunk, meg vagyok elégedve a játékosaim hozzáállásával.”

BL: továbbjutott az MU; a Chelsea az élen – keddi eredmények

A Bayern München bebiztosította a csoportelsőséget • Nem nyert, bajban lehet a Barcelona.

BL, F-csoport: ikszelt az Atalanta a Young Boysszal, egyik se örül

A döntetlennel a Manchester Unitedtől kikapó Villarreal járt a legjobban.

BL, G-csoport: élre állt a Salzburgot legyőző Lille

Nagy esélyt szalasztott el az osztrák bajnok • Rendkívül izgalmasnak ígérkezik az utolsó forduló.

BL, E-csoport: nem győzött a Barcelona a Benfica ellen

A labdarúgó Bajnokok Ligája E-csoportjának 5. fordulójában az FC Barcelona, immáron Xavi vezetésével gól nélküli döntetlen játszott odahaza a Benfica ellen. A döntetlennel a portugálok kerültek lépéselőnybe: a Benfica a már kiesett Dinamo Kijevet fogadja az utolsó fordulóban, a Barcelonának jó eséllyel nyernie kell majd Münchenben ahhoz, hogy kvalifikálja magát az egyenes kieséses szakaszba.

BL, H-csoport: kiütötte a Chelsea a Juvét; kiesett a Malmö

A Bajnokok Ligája-csoportkör 5. fordulójában a H-csoportban a Chelsea a már továbbjutó Juventus kiütésével biztosította helyét a legjobb 16 között, míg a Malmö bő egy órán keresztül vezetett a Zenit ellen, ám az orosz együttes a 92. percben egyenlített, így a svédek elbúcsúztak a harmadik hely megszerzésérnek lehetőségétől.

A Chelsea kiütötte a Juventust, a csoport élére állt az utolsó kör előtt

Allegri együttese a 82. percben találta el először a londoni csapat kapuját, ekkor már hárommal vezetett az ellenfél...

Seferovic a 94. percben ziccert rontott, megúszta a vereséget a Barca

Xavi először vezette edzőként a katalánokat a Bajnokok Ligájában, a döntetlennel a Benfica került lépéselőnybe.

BL: továbbjutott az MU, Kijevben győzött a Bayern

Továbbra is hibátlan a bajor sztárcsapat • Ronaldo döntött Spanyolországban.

Ifi BL: kettős vereséggel búcsúzott az MTK

A kék-fehérek Belgiumban is kikaptak a Genktől, így elköszöntek a sorozattól.

BL: Szoboszlai sérülése miatt vélhetően nem léphet pályára az FC Bruges ellen

A lipcseiek kapusa, Gulácsi Péter és edzőjük, Jesse Marsch koronavírusos megbetegedés miatt nem lehet jelen.

BL: Lewandowski gyönyörű gólt ollózott a kijevi hóban – videó

Nem akármilyen találattal kezdődött a Bajnokok Ligája keddi játéknapja!

Győzelemmel tette biztossá BL-csoportelsőségét a Bayern

Lewandowski gyönyörű gólt ollózott • A Dinamo Kijev csak a hajrában tudta megnehezíteni a németek dolgát.

Szenvedett az MU, de megvillant Ronaldo, és minden jóra fordult

A meccs nagy részében jobb volt a Villarreal, ám egy óriási védelmi hiba az MU győzelmét és továbbjutását hozta.

BL: amikor a balhés játékos bolondot csinált Abidalból – videó

Akrobatikus labdalevétele után sarokkal tolta meg a labdát, a francia védőnek esélye sem volt.

BL: a Barcának nyernie kell a Benfica ellen, ha nem akar bajba kerülni

Mindent vagy semmit játék a katalánoknál: ha nyernek, továbbjutottak, ha kikapnak, úgy a Bayern kezébe kerül a sorsuk – s ezt tudja Xavi is.

BL: Mindegy, hány meccsen maradok, a legjobbamat nyújtom – Carrick

A Manchester United továbbjut a csoportból, ha legyőzi a Villarrealt.

BL: az MU, a PSG, a Man. City és a Real Madrid is továbbjuthat

A Barcára fontos meccs vár a Benfica ellen • Ha a Leipzig nem nyer, már harmadik sem lehet.

BL: Thorgan Hazard koronavírusos, nem játszik a Sporting ellen

A Dortmund tájékoztatása szerint a belga támadó házi karanténban van.