Csupasport: csupán tíz méter döntött 65 km után

V. SZ.V. SZ.
2021.07.04. 19:26
A 65 km-es táv női mezőnyében elképesztően szorosan alakult a befutó az Ultra Tisza-tó versenyen, a győztes Kóródi Ágnes csupán 10 méteres előnnyel ért célba Horn Zsanett előtt.

Bár az első este még dörgés és villámlás közepette tartották meg az 5. Ultra Tisza-tó megnyitóját, másnap reggelre elvonult az eső, így megfelelő időjárási körülmények között vette kezdetét az Ultrabalaton „kis köre”.

Noha néhány jelentősebb versenyző ezúttal távol maradt, a férfiak 130 km-es távján a Csécsei Zoltán-tanítvány Drexler Gábor jó időeredménnyel, 10:18:45-tel győzött, a második Mészáros Roland csaknem nyolcvan perccel később érkezett be a célba.

A teljes beszámolót elolvashatják a Csupasporton, ahol találhatnak egy videót két vakmerő bringásról, akik gondoltak egyet, és leszáguldottak a 2018-as pjongcsangi téli olimpia bobpályáján.