Összes hírünk
Kiemelt híreink
Atlétika: a vírus miatt jövőre márciusra halasztották a Tokió Marathont

A versenyt október 17-én futották volna, ám a pandémiahelyzet miatt erre nem kerülhet sor.

Atlétika: a CAS elutasította Salazarék fellebbezését

A tanítványait doppinggal ellátó edző és a csapatorvos eltiltása is érvényben marad.

Atlétika: a 16 méter a célja a női hármasugrás olimpiai elsőjének

A tokiói döntőben 26 éves csúcsot megdöntő Yulimar Rojas tovább szeretné javítani a világrekordot.

Atlétika: újabb egy évvel elhalasztották a mezeifutó-vb-t

A helyszín 2023-ra is változatlan marad, február 18-án Bathurst ad otthont a mezeifutó-vb-nek.

Atlétika: Szilágyi Réka gerelyhajításban harmadik lett Zágrábban

Francine Niyonsaba révén világcsúcs született női 2000 méteren.

Atlétika: az akadályfutó Tóth Lili Annának vállficammal zárult az idény

„Az a gyanúm, hogy egy kenyai atlétanő szögese talált el, ami már önmagában is fájdalmat okozott, de nem akkorát, mint a vállficamom.”

Atlétika: visszavonult a 34-szeres magyar bajnok Kazi Tamás

A hétvégén a Ferencvárossal megnyert csapatbajnoki cím volt a 36 esztendős középtávfutó pályafutásának utolsó sikere.

Gyász: elhunyt a kalapácsvetés világcsúcstartója, Jurij Szjedih

A kétszeres olimpiai bajnok rekordját immár 35 éve nem tudja senki sem megjavítani…

Atlétika: elmérték a maratoni távot, pont ez döntött

A brightoni szervezők elnézést kértek a résztvevőktől az 568 méterrel hosszabb pályáért.

Atlétika: az FTC nyerte meg a csapatbajnokságot

A Ferencváros csupán két ponttal előzte meg a második helyen végző MTK-UTE-t.

Atlétika: új világcsúcs öt és tíz kilométeren!

Az etióp Senbere Teferi és a kenyai Agnes Jebet Tirop brillírozott Németországban.

Csupasport: szeret edzeni, de a versenyek pörgetik fel igazán

Matolcsi Réka februárban kezdte a futást, célja máris a félmaratoni teljesítése.

Atlétika: Nagy élmény volt ez a döntő – Kozák Luca

A zürichi Gyémánt Liga-döntő egyetlen magyar indulója szépen helytállt, a gátfutó elégedett.

Atlétika: elitklubba került a rúdugró Szidorova

A 30 éves sportoló teljesítményéhez hasonlóra legutóbb 2009 augusztusában volt példa.

Gyémánt Liga: Kerley és Thompson-Herah nyerte a 100 métert

A rúdugró Armand Duplantis 606 centivel győzött a zürichi viadalon.

Gyémánt Liga: nagy eredmény női magasugrásban

Marija Laszickene a világ idei legjobbjával, 205 centiméterrel diadalmaskodott.

Atlétika: Molnár Janka triplázott a Szuperliga-döntőben

A budafokiak 20 éves tehetségének gátas sikere abszolút papírformának nevezhető.

Figyeljünk a hústartalomra! – Malonyai Péter publicisztikája

ALAPVONAL. Sohasem tett jót a sportnak, ha beleszólt a politika. A jelenség persze örök, de jó szájízt nem hagy maga után, már csak azért sem, mert alapvetően nem a sportról van szó. Csorbát is szenved a lényeg, a verseny, a játék, a balhét mindig a játékosok, a versenyzők viszik el.

Gyémánt Liga: Duplantis 605 centivel nyerte a rúdugrást

Fred Kerley volt a leggyorsabb férfi 100 méteren a brüsszeli atlétikai viadalon.

Atlétika: a Fővárosi Közgyűlés döntött a vb-támogatás feltételeiről

Budapest nem kíván a 2023-as atlétikai világbajnokság házigazda városa lenni, ha…

Atlétika: a MASZ szerint Budapestnek nincs illetékessége a vb-rendezés ügyében

Arra kérik a politikusokat, hogy felelősen járjanak el az atlétikai világbajnokság ügyében.

Atlétika: egyéni csúcsok a Wizz Air Budapest Félmaratonin

A szervezők tájékoztatása szerint az összesen 4000 főnél is népesebb mezőny rajtolt el.

Atlétika: új világrekord született női félmaratonin

A 22 éves, világbajnoki harmadik afrikai sportoló 1:03:43 óra alatt teljesítette a távot.

Az ember, aki repülni tudott – N. Pál József publicisztikája

ALAPVONAL. A ma 75 éves Bob Beamon, az atlétikatörténet legnagyobb rejtélyét hagyta reánk valószínűleg. Egy szakmailag magyarázhatatlan titkot: hogy volt képes egyetlenegyszer – mert a szenzációs eredménynek sem előtte, sem utána a közelében sem járt – ekkorát ugrani?

Atlétika: Duplantis nyerte a párizsi Gyémánt Liga-viadalt

A nőknél 100 méteren az ötszörös olimpiai bajnok Elaine Thompson-Herah diadalmaskodott.

Atlétika: beleszólhat-e Budapest a rendezésbe?

A kormány garanciát adott a rendezésre • Ki lehet-e jönni presztízsveszteség nélkül a helyzetből?

Atlétika: összeszedettségének tulajdonította U20-as vb-bronzát Szűcs Szabina

A 19 esztendős hétpróbázó úgy érzi nincs messze a felnőtt mezőnyben eredményes szerepléshez szükséges teljesítménytől.

Atlétika: Családalapítás után is vissza lehet térni sikeresen – Fraser-Pryce

A futó elmondta, hosszú volt ez az idény eddig is, de mindig kemény dolgozott, és a céljaira koncentrált.

Gyémánt Liga: újabb remek idő női 100 méteren

Remekeltek az olimpiai bajnokok a lausanne-i atlétikai viadalon.

Atlétika: a magyar szövetség közleményben reagált Karácsony Gergely vétójára

„A MASZ büszke arra, hogy 2018 decemberében elnyerte a világbajnokság rendezési jogát.”

Atlétika: A politikát nem kellene belekeverni a sportba – Baji és Márton

„Két évvel az esemény előtt új helyszínt keresni nagy presztízsveszteség és nagy kudarc lenne.”

Atlétika: a miniszterelnökség komolytalannak nevezte Karácsony szavait

„Egyértelműen a fővárosban uralkodó dugókról és a közlekedési káoszról akarja elterelni a figyelmet.”

Atlétika: Baji szerint a magyar sport veszítene, ha nem lenne vb

„Megint kicsit úgy érzem, politikai eszközként került elő a 2023-as atlétikai világbajnokság.”

Atlétika: Karácsony Gergely megvétózná a 2023-as budapesti vb-t

Budapest főpolgármestere úgy véli, a kormány megszegte a fővárossal kötött megállapodását.

Atlétika: A legfőbb célom, hogy ne fájjon semmim – Halász Bence

A kalapácsvetőnek nincs még gyógyír a rossz szájízzel járó tokiói szereplésre.

Atlétika: olimpiai érmesek és kimagasló eredmények a Magyar GP-n

Női súlylökésben és férfi diszkoszvetésben a Gyémánt Liga-verseny zajlott Budapesten.

Atlétika: a célokról beszélt a MASZ új sportszakmai igazgatója

Scheidler Gézának az utánpótlás biztosításának koordinációja volt a feladata a kinevezése előtt.

Atlétika: Thompson még magát is meglepte Eugene-ban

Az ötszörös olimpiai bajnok amondó, egyértelműen képes a világcsúcsdöntésre.

Atlétika: hármas kenyai sikerek a berlini félmaratonin

A versenyen 20 774 futó indult, amely a legnagyobb részvételi létszám ebben az évben.

Gyémánt Liga: a világ idei legjobbjával nyert a női 100 m olimpiai bajnoka

A versenyen 47 olyan atléta vett részt, aki a tokiói ötkarikás játékokon érmet szerzett.

Atlétika: Richardson szerint az eltiltása miatt figyeltek a sprinterekre

Az olimpiáról a kannabisz-használat miatt eltiltott sportoló visszatérhet a versenyzéshez.

Atlétika: jövőre is októberben lesz a londoni maratoni

A világ egyik legrangosabb utcai futóversenyét 2019-ig hagyományosan áprilisban rendezték meg.

Atlétika: novemberben lesz a III. Kassa-Miskolc ultramaraton

Már jelezte részvételét a 2019-es férfi győztes, a magyar hosszútávfutás kiemelkedő alakja, Bogár János.

Atlétika: Londonban doppingolt, most, 39 évesen tiltották el a gerelyhajítót

Maritna Ratej annak a kontrollfolyamatnak a keretében bukott meg, amelyet a NOB írt elő.

Csupasport: a születésnapi maratoni lebeg a szeme előtt

Remek motiváció volt számára és élete fontos részévé vált a futás.