PL: szépségdíjas gólokkal továbbra is hibátlan a Watford

2018.08.26. 16:24
Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 3. fordulójában a Watford hazai pályán 2–1-re legyőzte a Crystal Palace-t, így továbbra is hibátlanul menetel. Ilyen jól még sohasem rajtolt a csapat a PL történetében!

A házigazda a második félidő elején egy kontra után Roberto Pereyra tekerésével szerezte meg a vezetést, majd a játékrész derekán José Holebasz nézett fel, és csavart mesterien a tizenhatos oldalvonala mellől a hosszú felsőbe.

Előbbi a legutóbbi 10 Watford-gól közül hétben vállalt szerepet (6 gól, 1 gólpassz), utóbbi a legutóbbi négy hazai bajnokin a harmadik kanadai pontját szerezte meg (1 gól, 2 gólpassz).

A hajrá kezdetén Wilfried Zaha tört be az alapvonal közeléből a kapu elé és szépített, de egyenlíteni már nem tudott a Palace.

Zahának ez volt a 24. PL-gólja a Palace-ban, ezzel Chris Armstrongot (23) megelőzve vezeti a klubranglistát.

A mérkőzés góljai

ANGOL PREMIER LEAGUE

3. FORDULÓ

Watford–Crystal Palace 2–1 (Pereyra 53., Holebasz 71., ill. Zaha 78.)
Fulham–Burnley 4–2 (Seri 4., Mitrovics 36., 38., Schürrle 83., ill. Hendrick 10., Tarkowski 41.)
Newcastle United–Chelsea 1–2 (Joselu 83., ill. Hazard 76. – 11-esből, Yedlin 87. – öngól)