PL: a Tottenham fellebbez Szon Hung Min piros lapja ellen

MTI/NSO MTI/NSOMTI/NSO MTI/NSO
2019.11.05. 10:59
Szon Hung Min (fehérben) piros lapja ellen fellebbezni készül a Tottenham (Forrás: Twitter)
A Sky Sports értesülései szerint a Tottenham Hotspur fellebbez Szon Hung Min piros lapja ellen, amit a dél-koreai futballista vasárnap az Everton elleni angol bajnoki mérkőzésen (1–1) kapott, amikor hátulról becsúszva megpróbálta szerelni az eset nyomán brutális bokatörést szenvedő André Gomest.

Szon a piros lapot követően a könnyeivel küszködve hagyta el a játékteret, a Tottenham ugyanakkor kedden bejelentette, hogy fellebbez az ítélet ellen. Ha ezt elutasítják, akkor az ázsiai játékosnak három bajnoki meccset kell kihagynia.

Az Everton hétfői tájékoztatása szerint André Gomes hétfői műtétje jól sikerült, várhatóan teljesen felépül, de egyelőre nem lehet megjósolni, hogy mikor állhat újra csapata rendelkezésére.

Mint ismert, a Goodison Parkban rendezett mérkőzés 1–1-es döntetlennel zárult. A hazai csapat a 12 perces hosszabbítás során, a 98. percben egyenlített.