PL: a Palace az MU után a Newcastle-től is pontot csent

2023.01.21. 20:25
Gól nélküli döntetlennel indult, és azzal is zárult a szombat a Premier League-ben (Fotó: Getty Images)
A Newcastle United nem bírt a Crystal Palace-szal az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 21. fordulójának szombati záró mérkőzésén.

A Newcastle dominálta az első félidőt, nyolcszor is célba vette a kaput, de gólt nem tudott szerezni. A 73. percben aztán az első, kaput eltaláló lövéséből majdnem vezetést szerzett a Crystal Palace, de Jean-Philippe Mateta bombáját reflexszerűen védeni tudta Nick Pope. A „szarkáké” volt egyébként a hajrá, de hiába mentek a győzelemért, meg kell elégedniük az egy ponttal.

A Newcastle sorozatban már a hatodik bajnokiján nem kapott gólt, viszont ismét „csak” gól nélküli döntetlenre volt képes. A Palace ezzel szemben elégedett lehet, ugyanis a Manchester United után újabb topcsapattól csent pontot odahaza.

ANGOL PREMIER LEAGUE
21. FORDULÓ
Crystal Palace–Newcastle United 0–0
Korábban
Liverpool–Chelsea 0–0

AFC Bournemouth–Nottingham Forest 1–1 (Anthony 28., ill. Surridge 83.)
Leicester City–Brighton & Hove Albion 2–2 (Albrighton 38., H. Barnes 63., ill. Mitoma 27., E. Ferguson 88.)
Southampton–Aston Villa 0–1 (Watkins 77.)
West Ham United–Everton 2–0 (Bowen 34., 41.)