MU: José Mourinhót hivatalosan is megvádolta az FA

2016.11.01. 15:21
Az angol Labdarúgó-szövetség (FA) illetlen viselkedéssel vádolja José Mourinhót. A Manchester United portugál menedzsere a Burnley elleni bajnokin mutatott magatartásával vívta ki a szövetség rosszallását.

Mourinhónak fel kellett mennie a lelátóra a Burnley elleni szombati meccsen (0–0), mert nem tetszett neki, hogy Mark Clattenburg játékvezető nem ítélt büntetőt, amikor Matteo Darmian a földre került a Burnley tizenhatosán belül nem sokkal az első félidő vége előtt. Ezt nem túl szép stílusban meg is mondta Clattenburgnek a szünetben.

Mourinhónak november 4-én este 6 óráig (magyar idő szerint 7) kell válaszolnia. A Guardian szerint, ha beismeri a bűnösségét, akkor egymeccses eltiltásra számíthat. Ha nem, akkor két találkozóról is távol marad.