Ferencváros
3 - 1
Újpest
PL: győzött az Arsenal az észak-londoni derbin

Az „ágyúsok” már az első félidőben 3–0-ra vezettek a Spursszel szemben, amely csak szépíteni tudott.

PL: közel egy évvel a koponyatörése után szerzett gólt Jiménez

A Wolves mexikói csatára súlyos sérülése után győztes gólt szerzett a Southampton ellen.

PL: jó pár fordulat és döntetlen a Brentford–Liverpool meccsen

A liverpooliak hátrányba kerültek, majd kétszer is vezettek, de mégsem tudtak nyerni az újonc otthonában.

PL: Vardy az öngólja után duplázott, ikszelt a Leicester

A Norwich az Evertontól is kikapott, a West Ham Michail Antonio 90. perces góljával fordított a Leeds ellen.

Videó: jó lett volna... az NFL-ben – B. Fernandes tizenegyese

A portugál támadó középpályás nem adta át a büntetőt Cristiano Ronaldónak, most bánhatja.

PL: az MU a hajrában kapott ki az Aston Villától, legyőzte a Chelsea-t a City

Bruno Fernandes egyenlíthetett volna, ám a lelátóra bombázta a rá bízott tizenegyest.

Jesus gólja döntött, Guardiola legyőzte Tuchelt

A Manchester City idegenben szerezte meg a három pontot a Chelsea elleni rangadón.

Videó: ilyen a kapussors – az angol válogatott kapus megmutatta a törött ujját

21 évnyi pályafutás után nem meglepő, ha Rob Green ujjai egy kicsit eldeformálódottak.

Derby County: Rooney nem hagyja el a süllyedő hajót

Az angol csapat sereghajtó, mert pénzügyi szabályok megsértése miatt 12 pontot levontak tőle.

PL: téli szünetet tartanak a következő idényben a vb miatt

A katari világbajnokságra jövőre november 21. és december 18. között kerül sor.

23 éves norvég ápolónőért rajonganak a „vörös ördögök” szurkolói – videó

Az MU-nak drukkoló hölgy még saját bajnokságot is indított a Fantasy Premier League-ben.

PL: játékost cserélhet januárban a Spurs és az MU

A Tottenham szemet vetett a Manchester United nélkülözött sztárjára, Anthony Martialra.

PL: iskolai tananyag lett az MU sztárjának kampánya

Bekerült Nagy-Britannia iskolai médiatananyagába Marcus Rashford.

Angol Ligakupa: az MU-t kiejtő West Ham a Man. Cityvel játszik

Az Arsenal és a Chelsea élvonalbeli, a Liverpool másodosztályú ellenfelet kapott.

Angol Ligakupa: hazai pályán esett ki a Manchester United

Az Arsenal simán továbbjutott, a Chelsea és a Tottenham tizenegyespárbajt követően biztosította a helyét a következő körben.

Everton: James Rodríguez Katarba igazolt – hivatalos

A 30 esztendős támadó a mostani idényben nem lépett pályára a Mersey-parti együttesben.

PL: 23 év után lehetnek ismét állóhelyek a stadionokban

Januárban indul a tesztüzem, a kluboknak október 6-ig kell jelezniük, élni kívánnak-e a lehetőséggel.

PL: Talán egy nap elmagyarázzák a nagyokosok, miért jó ez – Guardiola

„Ezért történnek a sérülések. Mindenhol odafigyelnek a játékosokra, hogy egészségesek legyenek, itt nem.”

PL: ismét Madridból igazolna az Arsenal – sajtóhír

Öt mérkőzésen mindössze 69 percnyi játékidőt kapott Carlo Ancelotti regnálása alatt a spanyol szélső.

Everton: már senkinek sem kell Európában – James Rodríguez Katarba igazol

A hírt az az olasz transzferguru, Fabrizio Romano a hivatalos Twitter-oldalán tette közzé.

MU: több mint 200-szor játszott a csapatban, 20 hónap után újra kerettag lehet

A 29 éves bekk múlt év januárjában lépett pályára, akkor gólt is szerzett...

Barcelona: télen megszereznék a United teret vesztett támadóját – sajtóhír

Ole Gunnar Solskjaer nem számol a jövőben Martiallal, aki januárban megfelelő ajánlat esetén távozhat.

Angol Ligakupa: négy gól egy meccsen – két játékostól is!

A Manchester City 6–1-re, a Liverpool 3–0-ra győzött, kiesett az Everton és a Watford.

PL: Jürgen Klopp levelet írt egy rákos beteg Liverpool-szurkolónak

A betegséggel küzdő rajongó elhunyt, testvére ezt követően osztotta meg Twitteren a német vezetőedző üzenetét.

PL: kisebb sérülés – kihagyás vár a Liverpool középpályására

A spanyol válogatott klasszis a Crystal Palace elleni bajnokin szenvedett vádlisérülést.

Man. City: sok a sérült, Guardiolának fiatalokat kell játszatnia

Az angol bajnoknál John Stones, Aymeric Laporte, Olekszandr Zincsenko, Rodri és Ilkay Gündogan is sérült.

Videó: Pogbának beszóltak a meccs után, látni kell a reakcióját

A francia válogatott középpályás sajátos módon reagált az irányába intézett szavakra.

FFT: az angol klubok valaha volt legjobb légiósai

Két Manchester United futballistáról is olvashatunk a FourFourTwo összeállításában.

PL: a Chelsea nyerte ezt a londoni rangadót is

Sorozatban harmadszor győztek a Tottenham otthonában a „kékek”, Thiago Silva közelít a klubrekordhoz.

PL: őrült végjáték után győzött az MU a West Ham ellen

Cristiano Ronaldo újabb gólt szerzett. A West Ham büntetőt hibázott a 95. percben.

Őrült végjáték után győzött az MU a West Ham ellen

CR ismét betalált. A West Ham a 95. percben büntetőt hibázott. A Brighton legyőzte a Leicestert.

Gyász: elhunyt Jimmy Greaves világbajnok angol labdarúgó

Visszavonulása után évekig az egyik legnépszerűbb televíziós szakértő volt hazájában.

Videó: tagadhatatlanul nem a labdára ment, mégsem állították ki

Nemes egyszerűséggel alárúgott ellenfelének, de a piros lap így sem villant.

PL: rövidzárlat, az Aston Villa hármat vágott az Evertonnak

A 66. percig 0–0 volt az állás, de utána beindult a Villa, és gyorsan eldöntötte a mérkőzést.

PL: a Liverpool simán győzött, a Man. City nem lőtt egy gólt sem

Az Arsenal Martin Ödegaard nagyszerű szabadrúgásgóljával győzött a Burnley otthonában.

Liverpool: a csatár három méterről képtelen volt gólt rúgni – videó

Diogo Jotának csak be kellett volna passzolni a labdát az üres kapuba, helyette...

MU: „Ha C. Ronaldo lócitromot enne, én is megtenném!”

A portugál ász nem csupán a pályán van nagy hatással a többiekre, hanem azon kívül is.

PL: Toney elintézte, újra győzött a Brentford

A Wolverhampton a hazai pályával és az emberelőnnyel sem ment semmire.

PL: a Wolves csatára rabonázni akart, csúnyán felsült – videó

A mexikói támadó a mozdulat közben elesett, a labdát sem találta el.

MU: Lehet, hogy Pogba visszatér a Juventusba – Mino Raiola

Raiola korábban többször is hangoztatta, hogy a francia játékos boldogtalan a „vörös ördögöknél”.

Melyik Ronaldo? – Csillag Péter publicisztikája

ALAPVONAL. Olyankor általában a társaság legharsányabb tagja, mintha csak várta volna már a magas labdát, lélegzetvételnyi hatásszünet után beböfögi a kocsmaasztal fölött, a szurkolói lélek kéjes kíméletlenségével: „Hát a dagadt!”

PL: 38 lövés mellett csak két gól született a Newcastle–Leeds meccsen

A vezetést a Leeds szerezte meg Raphinha révén, de Saint-Maximin még a szünet előtt egyenlített.

Man. City: Guardiola nem kér bocsánatot a szurkolóktól

A szurkolói klub főtitkára azt javasolta a spanyol menedzsernek, hogy maradjon az edzősködésnél.

Arsenal: Látom a fényt az alagút végén – Arteta

A spanyol tréner hisz abban, hogy a Man. City elleni vereség a klubra és a játékosokra is jó hatással lehet hosszú távon.

MU: a bárányok nem hallgatnak – CR-ék elköltöznek a 6 milliós házból

„Maga a ház és a környék is gyönyörű, de a közeli juhok nagyon hangosak reggelente...”