NHL: hosszabbításban győzött a San Jose Sharks

MTI/K. B.MTI/K. B.
2021.11.23. 09:33
A San Jose Sharks örülhetett a végén (Fotó: Getty Images)
A San Jose Sharks csapata hosszabbításban gyűrte le a Carolina Hurricanes együttesét az észak-amerikai profi jégkorong-liga (NHL) legutóbbi játéknapján – számolt be róla a Magyar Távirati Iroda.

A hazaiak győzelmet jelentő gólját Alekszandr Barabanov szerezte a ráadás második percében. A Carolina Hurricanes az idénybeli 17. mérkőzésén a harmadik vereségét szenvedte el.

A St. Louis Blues simán nyert a Vegas Golden Knights ellen úgy, hogy már az első harmadban háromgólos előnyre tett szert. A harmadik találatot Justin Faulk szerezte, aki az NHL-pályafutása során 100. alkalommal talált a kapuba.

A Colorado 7–5-re verte hazai pályán az Ottawát – szinte végig kiegyenlített mérkőzésen. A találkozó 59. percének elején még 5–5 volt az állás, akkor Alex Newhook juttatta vezetéshez a hazaiakat, akik pár másodperccel a vége előtt Nazem Kadri révén még egyszer eredményesek voltak.