NHL: hálószaggató gól, elsőként jutott tovább a Colorado

B. A.B. A.
2022.05.10. 08:05
A Colorado Avalanche söpréssel búcsúztatta a Nashville Predatorst (Fotó: Getty Images)
Elsőként a Colorado Avalanche jutott tovább az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) főcsoport-negyeddöntőjéből – számolt be az MTI.

A vendég denveri alakulat magyar idő szerint kedd hajnalban negyedszer is győzni tudott a Nashville Predators ellen, így úgynevezett söpréssel, azaz 4–0-s összesítéssel lépett tovább nyugaton. Az 5–3-mal zárult összecsapás nyitó coloradói góljánál a svéd André Burakovsky lövése a kapu tetején lévő hálót átszakította, majd folytatódott a játék, ám a videobíró később jelezte, hogy a korong előtte már benn volt.

NHL, RÁJÁTSZÁS
NYUGATI FŐCSOPORT, NEGYEDDÖNTŐ, 4. MÉRKŐZÉS
Nashville Predators–Colorado Avalanche 3–5

Az egyik csapat negyedik sikeréig tartó párharc végeredménye: 4–0 a Colorado javára.
Dallas Stars–Calgary Flames 1–4