NFL: nagyot hajrázva győzte le a Jagset a Wembley-ben a Broncos

2022.10.30. 17:35
Szoros meccsen győzte le a Wembley-ben a Jaguarst a Broncos (Fotó: Getty Images)
Izgalmas mérkőzést hozott a londoni Wembley Stadionban rendezett Jacksonville Jaguars–Denver Broncos mérkőzés az amerikaifutball-liga (NFL) vasárnapi játéknapjának nyitó mérkőzésén. A két 2–5-ös mérleggel álló csapat csatáját végül a Broncos nyerte 21–17-re.

A Jacksonville kezdte jobban a mérkőzést, hiszen Evan Engram kapta el Trevor Lawrence passzát a célterületen, majd a második negyed elején egy mezőnygóllal növelte is előnyét a pályaválasztó Jags.

A szünet előtt zárkózott a Broncos Jerry Jeudy futásával, majd a harmadik negyedben fordított is, amikor Melvin Gordon is egy rövid játék után jutott a célterületre. 10–14

A Jacksonville azonban még látótávolságon belül volt és négy perccel a vége előtt a parádézó Travis Etienne rövid játék utáni futásával fordított is.

A Denver viszont remekül hajrázott és egy gyors támadással egy perc 43 másodperccel a vége előtt Latavius Murray kétyardos futásával megint vezetett, amit már nem engedett ki kezei közül és 21–17-es sikerével megszerezte idénybeli harmadik sikerét.