NFL: a Titans idegenben győzte le a Packerst

D. S. B.D. S. B.
2022.11.18. 09:14
A Tennessee Titans idegenben győzte le a Green Bay Packerst (Fotó: Getty Images)
Jól kezdett és végig vezetve győzte le idegenben 27–17-re a Green Bay Packerst a Tennessee Titans a profi amerikaifutball-liga (NFL) 11. fordulójának csütörtöki játéknapján.

Jól kezdett és egy tíz játékból álló, 83 yardos drive végén már első támadásából megszerezte a vezetést a vendég Titans, hiszen Ryan Tannehill jól találta meg Dontrell Hilliardot, aki még néhány yardot hozzátéve jutott az ellenfél célterületére.

A Packers a játékrész utolsó pillanataiban majdnem egyenlített, de Aaron Rodgers hiába dobott jó labdát Christian Watsonnak hat pontért, az ezt követő jutalomrúgást Mason Crosby nem tudta értékesíteni, mert a Titans blokkolta azt. 6–7

A nagyszünet előtt pedig Derrick Henry futásával és Josh Lambo extra pontjával 14–6-ra lépett el a Tennessee.

A fordulás után egy mezőnygóllal ugyan zárkózott a házigazda Packers, de a Titans futójára nem volt ellenszere, végül a Tennessee Austin Hooper trükkös játék utáni elkapásával növelte a különbséget. 9–20

Erre Watson második elkapott touchdownjával, majd Aaron Jones sikeres kétpontos kísérletével válaszolt a Green Bay és látótávolságon belülre került. 17–20

A negyedik negyedben viszont csak a Titans tudott pontokat szerezni, s Hooper második TD-je után végül 27–17-es idegenbeli sikerrel szerezte meg idei hetedik győzelmét, míg a Packers épp hetedszer kapott ki.

A Tennessee irányítója, Ryan Tannehill 22 sikeres passzból 333 yarddal zárt, Derrick Henry pedig 28 labdacipelésből 87 yardot szorgoskodott össze. Ezzel szemben Aaron Rodgers 24 jó passzából 224 yardot tett meg a Green Bay, ebből Randall Cobb 73, a két TD-vel záró Watson 48 yardot vállalt magára.