NFL: a Rams továbbra is hibátlan, ha a félidőben vezet

R. B.R. B.
2020.10.27. 07:43
A Rams simán legyőzte a Bearst (Fotó: Getty Images)
A tengerentúli profi amerikaifutball-bajnokság (NFL) 7. fordulójában a Los Angeles Rams hazai pályán 24–10-re nyert a Chicago Bears ellen.

A Rams szinte végig kézben tartotta a mérkőzést. A félidőben 10–3-ra vezetett, majd a hajrában 24–3 is állt az eredményjelzőn. A Bears a negyedik negyedben egy touchdownnal kozmetikázott a végeredményen.

Ezzel a sikerrel a Los Angeles Sean McVay vezetőedzővel immár sorozatban harminc mérkőzést nyert meg, amikor a félidőben előnyben volt. Az ESPN statisztikája szerint ez a leghosszabb aktív széria a ligában.

A Ramsben Jared Goff két hatpontost, a Bearsben Nick Foles két interceptiont dobott.

Mindkét csapat mérlege 5–2. Érdekesség, hogy bár a Bears 5–2-es mutatóval áll, összesített pontkülönbsége mínusz 2. Ez „csak” a harmadik legrosszabb pontkülönbség az idei 5–2-es csapatok mutatói között: a Cleveland Browns mínusz 21-gyel, a Buffalo Bills mínusz 4-gyel áll.