NBA: Jamesék megnyomták a 4. negyedet, meglett az eredménye

2016.04.18. 07:26
A LeBron Jamesszel, Kyrie Irvinggel és Kevin Love-val felálló Cleveland Cavaliers saját közönsége előtt 106–101-re megverte a Detroit Pistons együttesét az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) Keleti főcsoport-negyeddöntőjének első mérkőzésén, ezzel 1–0-s előnyre tett szert az egyik csapat negyedik sikeréig tartó párharcban. A Cavs a negyedik negyed elején még hétpontos hátrányban volt (76–83), a végjátékban azonban a maga javára fordította a meccset. A Miami Heat fölényes győzelmet aratott a Charlotte Hornets ellen, a hazai csapatban öt játékos is tíz pont felett dobott.

Bővebben itt olvashat a mérkőzésekről!Bővebben itt olvashat a mérkőzésekről!

NBA, RÁJÁTSZÁS
FŐCSOPORT-NEGYEDDÖNTŐ
KELETI FŐCSOPORT, 1. MÉRKŐZÉSEK
Cleveland Cavaliers–Detroit Pistons 106–101
(27–25, 26–33, 23–20, 30–23)
Az egyik csapat negyedik sikeréig tartó párharc állása: 1–0 a Cleveland javára

Miami Heat–Charlotte Hornets 123–91 (41–22, 26–28, 30–24, 26–17)
Az egyik csapat negyedik sikeréig tartó párharc állása: 1–0 a Miami javára

NYUGATI FŐCSOPORT, 1. MÉRKŐZÉSEK
San Antonio Spurs–Memphis Grizzlies 106–74
(22–13, 26–24, 33–14, 25–23)
Az egyik csapat negyedik sikeréig tartó párharc állása: 1–0 a San Antonio javára

Los Angeles Clippers–Portland Trail Blazers 115–95 (26–21, 24–21, 31–24, 34–29)
Az egyik csapat negyedik sikeréig tartó párharc állása: 1–0 a Los Angeles Clippers javára