A FELSŐHÁZ ÁLLÁSA

M Gy D V L–K Gk P
1. A-Híd OSC Újbuda 1 1 19–  7 +12 3
2. FTC Telekom 1 1 17–  7 +10 3
3. ZF-Eger 1 1 12–  7   +5 3
4. Budapesti Honvéd SE 1 1 10–10     0 1
4. Szolnoki Dózsa 1 1 10–10     0 1
6. PannErgy Miskolci VLC 1 1   7–12   –5 0
7. Metalcom Szentes 1 1   7–17 –10 0
8. UVSE 1 1   7–19 –12 0
AZ ALSÓHÁZ ÁLLÁSA

M Gy D V L–K Gk P
1. PVSK-Mecsek Füszért 1 1 12–  9 +3 3
2. BVSC-Zugló 1 1 12–10 +2 3
3. AVUS Szombathely 1 1 15–14 +1 3
4. VasasPlaket 1 1   9–  8 +1 3
5. Szeged 1 1 14–15 –1 0
6. Debreceni VSE 1 1   8–  9 –1 0
7. Tatabánya 1 1 10–12 –2 0
8. Kaposvári VK 1 1   9–12 –3 0
FÉRFI VÍZILABDA OB I, KÖZÉPSZAKASZ
1. JÁTÉKNAP
FELSŐHÁZ
Március 7., szombat FTC Telekom–Metalcom Szentes 17–7
Március 7., szombat A-Híd OSC Újbuda–UVSE 19–7
Március 7., szombat Szolnoki Dózsa–Budapesti Honvéd SE 10–10
Március 10., kedd ZF-Eger–PannErgy Miskolci VLC 12–7
ALSÓHÁZ
Március 7., szombat PVSK-Mecsek Füszért–Kaposvári VK 12–9
Március 7., szombat BVSC-Zugló–Tatabánya  12–10
Március 7., szombat VasasPlaket–Debreceni VSE 9–8
Március 7., szombat Szeged–AVUS Szombathely 14–15
2. JÁTÉKNAP
FELSŐHÁZ
Április 1., szerda A-Híd OSC Újbuda–Szolnoki Dózsa  –
Április 1., szerda FTC Telekom–ZF-Eger
Április 1., szerda UVSE–Budapesti Honvéd SE
Április 1., szerda Metalcom Szentes–PannErgy Miskolci VLC  –
ALSÓHÁZ
Március 28., szombat Tatabánya–AVUS Szombathely
Április 1., szerda PVSK-Mecsek Füszért –VasasPlaket
Április 1., szerda BVSC-Zugló–Szeged
Április 1., szerda Kaposvári VK–Debreceni VSE
3. JÁTÉKNAP
FELSŐHÁZ
Április 4., szombat Budapesti Honvéd SE–FTC Telekom
Április 4., szombat PannErgy Miskolci VLC–A-Híd OSC Újbuda
Április 4., szombat Szolnoki Dózsa–Metalcom Szentes
Április 4., szombat ZF-Eger–UVSE
ALSÓHÁZ
Április 4., szombat AVUS Szombathely–PVSK-Mecsek Füszért
Április 4., szombat Debreceni VSE–BVSC-Zugló
Április 4., szombat Szeged–Kaposvári VK
Április 4., szombat VasasPlaket–Tatabánya
4. JÁTÉKNAP
 
FELSŐHÁZ
Április 18., szombat Metalcom Szentes–UVSE
Április 18., szombat Budapesti Honvéd SE–PannErgy Miskolci VLC
Április 18., szombat Szolnoki Dózsa–ZF-Eger
Április 18., szombat FTC Telekom–A-Híd OSC Újbuda
ALSÓHÁZ 
Április 18., szombat PVSK-Mecsek Füszért–BVSC-Zugló
Április 18., szombat Szeged–VasasPlaket
Április 18., szombat AVUS Szombathely–Debreceni VSE
Április 18., szombat Kaposvári VK–Tatabánya
5. JÁTÉKNAP
FELSŐHÁZ
Április 25., szombat Metalcom Szentes–FTC Telekom
Április 25., szombat UVSE–A-Híd OSC Újbuda
Április 25., szombat Budapesti Honvéd SE–Szolnoki Dózsa
Április 25., szombat PannErgy Miskolci VLC–ZF-Eger
 ALSÓHÁZ
Április 25., szombat Kaposvári VK–PVSK-Mecsek Füszért  –
Április 25., szombat Tatabánya–BVSC-Zugló
Április 25., szombat AVUS Szombathely–Szeged
Április 25., szombat Debreceni VSE–VasasPlaket
6. JÁTÉKNAP
FELSŐHÁZ
Május 2., szombat Szolnoki Dózsa–A-Híd OSC Újbuda
Május 2., szombat PannErgy Miskolci VLC–Metalcom Szentes
Május 2., szombat Budapesti Honvéd SE–UVSE
Május 2., szombat ZF-Eger–FTC Telekom
ALSÓHÁZ
Május 2., szombat Szeged–BVSC-Zugló
Május 2., szombat VasasPlaket–PVSK-Mecsek Füszért
Május 2., szombat AVUS Szombathely–Tatabánya
Május 2., szombat Debreceni VSE–Kaposvári VK
7. JÁTÉKNAP
FELSŐHÁZ
Május 5., kedd Metalcom Szentes–Szolnoki Dózsa
Május 5., kedd A-Híd OSC Újbuda–PannErgy Miskolci VLC
Május 5., kedd FTC Telekom–Budapesti Honvéd SE
Május 5., kedd UVSE–ZF-Eger
ALSÓHÁZ
Május 5., kedd PVSK-Mecsek Füszért–AVUS Szombathely
Május 5., kedd BVSC-Zugló–Debreceni VSE
Május 5., kedd Kaposvári VK–Szeged
Május 5., kedd Tatabánya–VasasPlaket
8. JÁTÉKNAP
FELSŐHÁZ
Május 13., szerda A-Híd OSC Újbuda–FTC Telekom
Május 13., szerda ZF-Eger–Szolnoki Dózsa
Május 13., szerda PannErgy Miskolci VLC–Budapesti Honvéd SE
Május 13., szerda UVSE–Metalcom Szentes
 ALSÓHÁZ
Május 13., szerda BVSC-Zugló–PVSK-Mecsek Füszért
Május 13., szerda VasasPlaket–Szeged
Május 13., szerda Debreceni VSE–AVUS Szombathely
Május 13., szerda Tatabánya–Kaposvári VK