Férfi vízi BL: egri siker, jöhet a Szolnok elleni elődöntő

Az utolsó negyed volt a siker kulcsa a Brescia ellen • A másik ágon Pro Recco–Jug Dubrovnik.

Férfi vízi: válogatott klasszisokat szerződtethet az Eger

A szerb-magyar Marko Avramovics biztosan érkezik, de további játékosok igazolása is várható.

Vízilabda: Sike Józseffel megegyezett a Miskolci VC

„A mai napon megegyeztünk, hogy a következő idényben és plusz egy évig biztos ő lesz a csapat vezetőedzője.”

Férfi vízi BL: Mitrovics szerint nincs negyeddöntő-fóbiája az Egernek

Kemény Dénes elnök a vízilabda-szövetség nevében elmondta: a 3 meccsnapon 15-20 ezer nézőre számít.

Férfi vízi final six: „A vizes vb mellett ez az év hazai eseménye”

„Nagyon látványos lesz, ennyi hang- és fénytechnika, kivetítő egy uszodában még soha nem volt.”

Vízilabda: sorozatban 12. alkalommal bajnok a Pro Recco

A döntőben alulmaradó Brescia is érdekelt a budapesti BL hatos fináléban.

Vízilabda: Egerben folytatja a világbajnok Marko Avramovics

A további játékosmozgásokról csak később számol be a hevesi alakulat.

Női vízilabda: visszavonul a válogatott kapus?

Zuglói kapustársa, Doroszlai Vanda elmondta, a nyártól első számú kapus lesz, mert...

Férfi vízilabda: zöld lámpa Miskolcon – irány Európa!

Jelentősen erősödik is az együttes, többek között a válogatott Nagy Ádámmal.

Vizes vb: női vízilabdázóink megkezdték a felkészülést

A szlovákiai felvezető hét után Budapesten készül tovább a válogatott, majd Kínába utazik.

Vízilabda: a BENU kiemelt partnere marad a szövetségnek

A gyógyszertárhálózat a férfiválogatott legfontosabb vb-felkészülési tornájának is a névadója lesz.

Férfi vízi ob I: a Honvéd lett a 9., az UVSE a tizenharmadik

Az UVSE nyert Tatabányán szombaton, így párharcukban megszerezte a második győzelmét is.

Vízilabda: a jövőt alapjaiban meghatározó szabályváltozás jöhet

Molnár Tamás: A LEN kompromisszumképesen támogatja a 11 fős olimpiai csapatok bevezetését.

Árral szemben – a vízilabda gyökereihez tértek vissza a bajnok Szolnoknál

Cseh Sándor mentális szakember segítsége nélkül juttatta csúcsra a BL final sixre készülő csapatot.

Férfi vízi BL: Kósz szerint nem jó, ha megoszlik a közönség

„Teljesen mindegy, hogy az Eger vagy a Brescia, nekünk meg kell tudni vernünk őket.”

Férfi vízilabda: a Szolnokhoz szerződik a válogatott szélső

Az OSC 25 esztendős világbajnoka két évre szóló megállapodást köt a bajnokkal.

Férfi vízilabda: egy csoportban a szerbekkel az universiadén

Märcz Tamás többségében olyan játékosokra számít, akikkel később a felnőttválogatottnál is számol.

Férfi vízi: győzött, és sorozatban harmadszor bajnok a Szolnok

Prlainovics remekelt, négy góllal járult hozzá a bajnoki címet jelentő győzelemhez Egerben.

Női vízi-vl: Magyarország–Kanada meccsel rajtol a Szuperdöntő

A magyar válogatott Kanadával, Kínával és Ausztráliával mérkőzik meg a csoportkörben.

Női vízilabda-vl: Ausztrália a mieink csoportjában

Az interkontinentális selejtezőről a rendező mellett még négy csapat jutott a szuperdöntőbe.

Női vízilabda: 18-an kezdik meg a világbajnoki felkészülést

Bíró Attila nem volt elégedett a balkezes játékosok formájával a szezonban.

Férfi vízi ob I: az OSC szerezte meg a bronzérmet

Az újbudai alakulat a következő idényben is a Bajnokok Ligájában indulhat.

Férfi vízi ob I: egyenlített a BVSC, ötösökkel nyert a DVSE

Harmadik meccs dönt az Európa-kupát érő ötödik helyről • Nagy izgalmak Debrecenben.

NS Panaszláda: Miért akarta a p...ba küldeni a háromszoros olimpiai bajnokot az ellenőr?

Szécsi Zoltán, a Kaposvári VK pólócsapatának játékos-edzője az nyilatkozta a Honvéd elleni helyosztón elszenvedett 9–5-ös vereséget követően, hogy „felháborítónak tartom, hogy az ellenőr azt mondja nekem, hogy fejezd be, vagy mész ki a p...ba."

Férfi vízi ob I: újabb szolnoki siker – közel a címvédés

Az első negyed után két góllal vezetett az Eger, a nagyszünetben már hátrányban volt...

Férfi vízi ob I: Szécsi Zoltánt felháborította az ellenőr

A háromszoros olimpiai bajnok szerint megengedhetetlen hangnemben beszélt vele az ellenőr.

Vízilabda: hosszabbított a válogatott kiemelt támogatója

„Ameddig fantáziát látnak bennünk, a mi oldalunkról soha nem lesz akadálya az együttműködésnek.”

Férfi vízi ob I: a Vasast legyőzve a Szeged a hetedik

A Szeged idegenben is legyőzte a Vasast a két győzelemig tartó párharcban.

Férfi vízi ob I: előnyben a Debrecen

A Debrecen a Pécs vendégeként aratott egygólos győzelmet.

Férfi vízi ob I-döntő: vért köpött az Eger válogatott klasszisa

„Volt hörgőtükrözés, ct és minden más, ami ilyenkor szükséges, de nem találtak semmit.”

Vízi ob I: a Szolnok elvette az Eger pályaelőnyét a döntőben

A nagyszünetben még döntetlenre állt a mérkőzés, aztán a címvédő bedarálta ellenfelét.

Férfi vízi ob I: lépéselőnyben a Szeged; kikapott az FTC

A Tisza-partiak odahaza arattak magabiztos győzelmet • Kikapott a Szentes nagy csatában.

Férfi vízilabda: a Szolnok válogatott klasszisai a Fradiban?

Egy év alatt alatt olimpiai, világ- és Európa-bajnoki aranyat szerző szerb is érkezhet.

Férfi vízi ob: elhalasztották a Miskolc és a BVSC bajnokiját

Sike József csapatában nyolcan is vírussal küzdenek, a BVSC belement a módosításba.

Nemesi rang – Ballai Attila jegyzete

<strong>NS-VÉLEMÉNY.</strong> A közönség ugyanis azt bírja a legnehezebben, ha arcátlan és nyilvánvaló az ámítás – ha hülyére veszik.

Férfi vízi BL: veretlenül lett csoportelső a Szolnok

Az Eger szép győzelmet aratott a Jug Dubrovnik ellen, és a második helyen jutott tovább.

Vízilabda: Merész András egy fővárosi klubhoz szerződik – sajtóhír

A női válogatott korábbi kapitánya tavaly tért haza Új-Zélandról.

Női vízi ob I: ellenállás nélkül – ismét bajnok az UVSE

Harmadszor is nyert az újpesti csapat, amely ezzel zsinórban harmadszor lett bajnok.

Férfi vízilabda ob I: a Honvéd játszhat a kilencedik helyért

Nagy csata volt, hétfőn egyetlen gól döntött a fővárosiak javára.

Férfi vízi ob I: a Szolnok lesz az Eger ellenfele a döntőben

Az OSC elleni ki-ki meccsen a hazaiak az utolsó negyedben fordítottak.