Női vízi Eb: a magyar csapat bronzérme bizakodásra ad okot

BIZONYÍTVÁNYOSZTÁS. Maradt hiányérzet játékostól stábtagon át szurkolóig mindenkiben, hiszen az olimpiai kvalifikációt nem sikerült elérni. Egyelőre.

Férfi vízi Eb: sokat jelentő siker 21 év után, de nem szabad elkényelmesedni

BIZONYÍTVÁNYOSZTÁS. Varga Dénes ismét igazi vezér volt, Nagy Viktor az őrületbe kergette a montenegróiakat (is).

Ugye? – Malonyai Péter jegyzete

NS-VÉLEMÉNY. Hodie mihi, cras tibi, azaz ma nekem, holnap neked.

Vízi Eb: Ezt máshogy nem is lehetett volna megkoreografálni – Vári

Kijelentette, továbbra is az a cél, hogy mindkét magyar együttes ott legyen a tokiói olimpián.

Férfi vízilabda Eb: közel egymillióan néztek bele a döntőbe

Az M4 Sportot a Magyarország–Spanyolország Eb-döntő adásideje alatt 478 ezer fő nézte.

Férfi vízi: milyen eredményt ér el Tokióban a magyar válogatott?

Ön szerint Märcz Tamás csapata milyen eredményt ér majd el a tokiói olimpián?

Tokió 2020: Brutális lesz a kvalifikációs torna – Bíró Attila

„Ott már egy mérkőzésen belül akár egy rossz passzon, vagy egy kapufán is múlhat az olimpiai részvétel.”

Férfi vízi Eb: Ilyenkor megengedhetünk magunknak egy fél könnycseppet – Märcz

Vámos: Bejelentkeztünk az olimpiai aranyra; Manhercz: Életem végéig emlékezni fogok erre az Eb-re!

Férfi vízi Eb: értékelje a magyar válogatott teljesítményét!

Ön szerint ki volt a hazai rendezésű Európa-bajnokságot megnyerő csapat legjobbja?

A mi kis pólónk – Szűcs András jegyzete

NS-VÉLEMÉNY. Hogy év közben a bajnokikon – főleg a nőknél – többen vannak a zsűriben, mint a nézőtéren? Igaz. Viszont a válogatott más.

Vízi Eb: Szóltam a spanyoloknak, kiszállok a vízből, mert Soma kivédi – Nagy V.

Vogel Soma: Nagyrészt csak őrjöngtünk a medencében, illetve Viktor mondott nekem valamit az olimpiáról.

Vízi Eb: Nehéz mit mondani, régóta vártam erre a pillanatra – Erdélyi

Vogel Soma: A sikerekhez nem lehet hozzászokni, úgyhogy nagyon remélem, folytatódnak majd!

Férfi vízi Eb: „Újra a csúcson” – a miniszterelnök is gratulált

Orbán Viktor a Facebook-oldalán üzent az Eb-győztes férfi pólóválogatottnak.

Férfi vízi Eb: Magyarország nagy izgalmak után Európa-bajnok!

A magyar férfi vízilabda-válogatott óriási küzdelemben, 9–9-es döntetlen után szétlövéssel győzte le Spanyolországot, és 21 év után újra Európa-bajnok lett!

Férfi vízi Eb: mínusz négyről lett Montenegróé a bronzmeccs

Az ötödik helyet Szerbia, a hetediket Görögország szerezte meg.

Megnyertük! 21 év után újra Európa-bajnok a magyar vízilabdacsapat

Döntetlen után szétlövéssel nyertünk, Vogel Soma kivédte az utolsó spanyol ötöst.

Férfi vízi Eb: Rendkívül szervezett a spanyolok védelme – Märcz

KEZDÉS: 19.00. A válogatott az olimpiai kvalifikációval az egyik célját már elérte, vasárnap este az aranyérem is meglehet.

Női vízi Eb: „Beledöglöttünk a vízbe, fantasztikusat játszott mindenki!”

Keszthelyi-Nagy Rita: Ezzel a mérkőzéssel már mindenki el tudja hinni, hogy itt a helye, és jók vagyunk!

Női vízi Eb: az orosz csapatot legyőzve Spanyolország Európa-bajnok

Befejeződött a női vízilabda Európa-bajnokság a Duna Arénában. A döntőben Spanyolország és Oroszország összecsapása nagy küzdelmet hozott, és a spanyolok a negyedik negyedben nyújtott jobb teljesítményüknek köszönhetően egy góllal (13–12) nyertek. A magyar válogatott a harmadik helyen végzett.

Spanyolország lett az Európa-bajnok női vízilabdában

A negyedik negyed döntött az oroszok elleni kiélezett mérkőzésen a Duna Arénában.

Női vízi Eb: megvan a bronzérem a hollandok legyőzésével

A női vízilabda Európa-bajnokság bronzmérkőzésén a magyar válogatott háromgólos hátrányt változtatott kétgólos előnnyé, és legyőzte Hollandiát.

Megvan a bronzérem a női vízilabda Eb-n

A hollandok már három góllal is vezettek, de a magyar lányok visszakapaszkodtak, és két góllal nyertek.

Női vízilabda Eb: Olaszország az 5., Franciaország a 7.

Olaszország szoros mérkőzésen győzte le a görög válogatottat.

Női vízilabda: kijut a magyar válogatott a tokiói olimpiára?

A hazai rendezésű Európa-bajnokságon nem jött össze a bravúr.

Férfi vízi Eb: Eb-t akarunk nyerni, az olimpiai kvóta ajándék! – Nagy Viktor

Erdélyi Balázs: Köszönöm Vámos Marcinak, a mérkőzés végén megmentette az életemet!

Férfi vízi Eb: Nagyon akartuk ezt a győzelmet – Märcz Tamás

A szövetségi kapitány mellett Nagy Viktor és Varga Dénes is megszólalt a győztes elődöntő után.

Férfi vízi Eb: Varga Dénes szenzációs csavargólt lőtt – videó

A második negyed elején ezzel a találattal egyenlített a magyar válogatott.

Férfi vízi Eb: siker Montenegró ellen, Magyarország a döntőben

A péntek esti diadallal biztossá vált a magyar válogatott olimpiai részvétele is.

Ez mestermunka volt: Montenegró legyőzésével Eb-döntő és tokiói kvóta!

Döcögős kezdés után megléptünk ellenfelünktől, de az utolsó másodpercek hajmeresztően alakultak.

Férfi vízi Eb: Spanyolország jutott be elsőként a döntőbe

Egy gól döntött az első elődöntőben, a spanyolok készülhetnek a fináléra!

Férfi vízi Eb: szerb–olasz csata lesz az ötödik helyért

A szerbek a görögöket, az olaszok az oroszokat győzték le pénteken.

Férfi vízi Eb: Németország végzett a kilencedik helyen

A 11. Románia lett, szomszédunk magabiztosan, 20–3-ra nyert Törökország ellen.

Maradt tartalék: támadásban, védekezésben és bennem is – Nagy Viktor

Az oroszok elleni játékkal senki sem volt elégedett, de a montenegróiak elleni elődöntőben mindent kiadnának magukból a mieink.

Pótselejteznünk kell Tokióért; Készen állnak a versenyre

A Nemzeti Sport pénteki számából ajánljuk.

Női vízi Eb: Kemény másfél óránk van siratni magunkat – Vályi

„Megyünk a bronzért, elég negyedik helyünk van már, nem szeretnénk ezt az Eb-t is azzal zárni!”

Női vízi Eb: drámai végjáték, a bronzért játszhatunk

A magyar csapat kis híján visszajött mínusz négyről, de az utolsó támadás kimaradt.

Női vízi Eb: Oroszország szétlövés után jutott döntőbe

A hollandok többször is vezettek, de az oroszok mindig ki tudtak egyenlíteni.

Dráma a végén, nem jutott be az Eb-döntőbe a női vízilabda-válogatott

Hiába a remek hajrá, ismét kibabráltak velünk a spanyolok, ráadásul az olimpiai kvóta az oroszoké lett így.

Női vízi Eb: görög–olasz mérkőzés az 5. helyért

A görögök a franciákat, az olaszok a szlovákokat győzték le a helyosztókon.

Férfi vízilabda Eb: később kezdődik a mieink elődöntője

Horvátország és Spanyolország válogatottja 17.30-tól csap össze egymással.

Női vízi Eb: az eddigi legnehezebb feladat – jön a vb-ezüstérmes

KEZDÉS: 19.00. A tavalyi világbajnokság elődöntőjében hat góllal bizonyultak jobbnak a spanyolok.

Férfi vízi Eb: Kaptunk egy intő jelet, hogy ennél jobban kell játszani – Vámos

Varga Dénes: Magasabb szintre kell emelnünk a teljesítményünket, mert Montenegró erősebb ellenfél lesz.

Férfi vízi Eb: a horvátok simán megverték a görögöket

Kialakult az elődöntő mezőnye: Montenegró, Spanyolország, Magyarország, Horvátország.

Férfi vízi Eb: biztos győzelmet arattunk Oroszország felett

A magyar férfiválogatott az oroszok ellen játszotta a negyeddöntőt a Duna Arénában zajló vízilabda Európa-bajnokságon, és magabiztos játékkal 14–10-es győzelmet aratott. Az elődöntőben jöhet Montenegró.